Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (12)Юристам - Наукова електронна бібліотека (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х829(4/8)2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 11
Представлено документи з 1 до 11

1.
Крисоватий А. І. 
Податкові системи зарубіжних країн : Навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. / А. І. Крисоватий. - Т. : Екон. думка, 2001. - 258 c. - Бібліогр.: 90 назв. - укp.

Досліджено основні напрямки фіскальної політики та податкового регулювання в країнах з розвинутою ринковою економікою. Охарактеризовано податкові системи провідних західних країн. Визначено напрямки фінансової думки щодо оподаткування та підвалин податкового регулювання в державі. Висвітлено наукові принципи оподаткування. Обгрунтовано конкретні напрямки фіскального вибору у процесі державотворення. Проаналізовано логос та особливості побудови податкових систем у світовій фіскальній практиці, а також становлення та розвиток оподаткування в країнах з перехідною економікою.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4/8)2 я73 + У526.141.3 я73(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА607377 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Гаврилюк Р.  
Вузлові проблеми розвитку пострадянської теорії податкового права / Р. Гаврилюк // Право України. - 2007. - № 4. - С. 38-43. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4/8)2в

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Гаруст В. Ю. 
Зарубіжний досвід здійснення контролю за справлянням податків та інших обов'язкових платежів: можливість його використання в Україні / В. Ю. Гаруст // Право і безпека. - 2005. - 4, № 3. - С. 57-60. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Розглянуто зарубіжний досвід здійснення контрольних повноважень у сфері оподаткування.

Рассмотрен зарубежный опыт осуществления контрольных полномочий в сфере налогообложения.

Foreign experience of realization of control powers in sphere of the taxation is considered.


Ключ. слова: зарубіжний досвід, контроль, податки, Україна
Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4/8)201 + Х829(4УКР)201 + У526.141.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24082 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Видання зберігається у :


4.
Удачина І. М. 
Офшорний сектор світової економіки / І. М. Удачина, В. А. Новицький, Н. М. Борейко; Нац. ун-т ДПС України, ДПА України. - Ірпінь, 2011. - 149 c. - укp.

Розглянуто загальні аспекти офшорного сектору як складової світової економіки. Розкрито правові особливості офшорних юрисдикцій і їх класифікацію. Висвітлено фінансовий вплив офшорних зон (ОЗ) на розвиток світової економіки. Описано типові схеми використання ОЗ у операціях з мінімізації податків. Увагу приділено принципам удосконалення системи національного регулювання співпраці з ОЗ.


Індекс рубрикатора НБУВ: У529.34 + Х829(4/8)2 + Х916.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА735278 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


5.
Хорошаєв Є. С. 
Фіскальне право країн Великої Вісімки : монографія / Є. С. Хорошаєв; МОНМС України, ДВНЗ "Нац. авіац. ун-т". - Ніжин : Аспект-Поліграф, 2012. - 342 c. - Бібліогр.: 101 назв - укp.

Наведено результати міждисциплінарного дослідження правової побудови фіскальних моделей країн Великої Вісімки (G8), зокрема, Великої Британії, Італії, Канади, Німеччини, Франції, Японії, США та РФ. Розглянуто основні законодавчі ініціативи в даних країнах щодо подолання наслідків глобальної економічної кризи 2008 р. і збереження їх передових позицій серед інших держав. Обгрунтовано доцільність виділення "фіскального права" у самостійну, незалежну, але похідну галузь права, що знаходиться на одному рівні з фінансовим правом. Увагу приділено аналізу теоретико-методологічних і практичних аспектів фіскального регулювання економічних процесів в країнах-лідерах з метою використання їх досвіду в інших державах за аналогічних умов.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4/8)2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА750396 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


6.
Бершеда Т. Є. 
З іноземного досвіду податкової амністії / Т. Є. Бершеда // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2004. - Вип. 24. - С. 408-411. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4/8)2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 


7.
Стулова І. М. 
Соціальні податки: зарубіжний досвід та можливість використання в Україні / І. М. Стулова // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2005. - Вип. 28. - С. 314-318. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4/8)2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 


8.
Щава Р. П. 
Проблеми фіскальної політики в глобальних парадигмах економічного світового розвитку / Р. П. Щава // Бізнес Інформ. - 2015. - № 2. - С. 68-72. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Мета роботи - дослідження розвитку та реформування фіскальних систем, а також ідентифікація фіскальних відносин у глобальних парадигмах економічного розвитку. Поглиблення глобальних інтеграційних процесів та активізація діяльності міжнародних організацій обумовили тенденцію вирівнювання умов господарювання в різних країнах та міжнародних регіонах за багатьма параметрами. У цьому контексті досліджено роль фіскальних систем як фактора впливу на конкурентоспроможність національних економік, зокрема, обгрунтовано підходи до регулювання цієї сфери завдяки незначній інституційній детермінованості на наднаціональному рівні та збереженню суверенних прав держави. Розглянуто процес уніфікації та гармонізації фіскальних систем держав ЄС і нові підходи до розробки національних фіскальних законодавств. Доведено, що в умовах світу, що постійно глобалізується, набуває особливої важливості фіскальне планування і як невідіємна частина глобального планування. Визначено основні методи фіскального планування в умовах гармонізації фіскальних відносин.


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.0-18 + Х829(4/8)21/24,0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

9.
Онуфрик С. Я. 
Зарубіжний досвід реформування органів державного управління у сфері доходів і зборів / С. Я. Онуфрик // Держава та регіони. Сер. Держ. упр.. - 2014. - Вип. 3. - С. 40-45. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Досліджено основні етапи трансформації органів державного управління у сфері доходів у розвинутих країнах світу, зокрема членів ОЕСР, у тому числі щодо типу інституційного органу, рівня його автономності, функціонального наповнення, організаційної структури. Викладено переваги та недоліки: формування автономного органу державного управління у сфері доходів і зборів; інтеграції податкової адміністрації з органами соціального страхування та/або митною службою тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4/8)201.011-6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/Держав.упр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

10.
Березовська С. В. 
Сутність та елементи податку на доходи фізичних осіб з заробітної плати в деяких країнах світу: досвід для України / С. В. Березовська // Держава та регіони. Сер. Право. - 2019. - № 2. - С. 50-55. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Проведено аналіз податку на доходи фізичних осіб з заробітної плати в деяких країнах світу. Визначено, досліджено та розкрито суть і певні елементи цього податку в Білорусії, Швейцарії, Великобританії, Шотландії, Сполучених Штатах Америки, Канаді, Японії, Китаї, Грузії як досвід для України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4/8)239 + Х829(4УКР)239

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

11.
Тимченко Л. Д. 
Процедура взаємного узгодження на підставі договорів про уникнення подвійного оподаткування у контексті світового досвіду / Л. Д. Тимченко, П. О. Селезень, М. В. Кармаліта; Держ. фіск. служба України, Ун-т держ. фіск. служби України. - Київ : Алерта, 2018. - 117 c. - (Препринт / НДІ фіск. політики Ун-ту ДФС України). - Бібліогр.: с. 111-117 - укp.

Визначено сутність та етапи розвитку процедури взаємного узгодження як механізму вирішення податкових спорів. Проаналізовано особливості підходу ОЕСР до проведення процедури взаємного узгодження. Виокремлено ключові елементи мінімального стандарту глобальної кампанії протидії розмиванню бази оподаткування та переміщення прибутків в низькоподаткові юрисдикції в частині процедури взаємного узгодження. Узагальнено та систематизовано досвід нормативно- правового забезпечення та практики проведення процедури взаємного узгодження в Канаді, Німеччині та Іспанії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)201.011 + Х829(4/8)201.011

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА833489 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського