Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (7)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х859(4УКР)111 я73$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

1.
Швець В. Д. 
Земельні відносини в Україні : навч. посіб. / В. Д. Швець, С. М. Попова, В. Д. Понікаров, А. І. Шкурупій; ред.: О. М. Бандурка; Харків. нац. ун-т внутр. справ. - Харків : Золота миля, 2014. - 331 c. - Бібліогр.: с. 259-267 - укp.

Розглянуто землю як основу безпечної життєдіяльності населення України. Охарактеризовано державне регулювання земельних відносин. Наведено методи оцінювання земель. Приділено увагу організації охорони земель в Україні. Обгрунтовано систему права на землю. Висвітлено аграрну політику України за умов реформування земельних відносин.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)124.1 я73 + Х859(4УКР)111 я73 + У9(4УКР)0-51 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА788822 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Екологія землекористування : навч. посіб. / А. М. Третяк, О. С. Будзяк, В. М. Третяк, О. С. Дорош, В. М. Будзяк, Ю. О. Юречко; Держ. екол. акад. післядиплом. освіти та упр. - Київ : Ін-т екол. упр. та збаланс. природокористування, 2017. - 177 c. - (Б-ка екол. знань). - Бібліогр. в кінці розд. - укp.

Викладено сутність поняття екології землекористування в умовах нових земельних відносин. Розкрито концептуальні засади екологізації землекористування в Україні на сучасному етапі його розвитку та законодавчо-нормативні проблеми екологічних відносин прав власності та прав користування землею. Роглянуто методологічні засади формування сталого землекористування як основи його екологізації та методи й інструменти урахування екологічного чинника в земельній політиці. Висвітлено екологічні показники Європейської економічної комісії ООН для країн Східної Європи і Центральної Азії у сфері землекористування та міжнародний досвід оцінки шкоди, заподіяної земельним та іншим природним ресурсам. Досліджено тенденції розподілу використання земельних ресурсів за формами власності; соціальними, економічними та екологічними інтересами; господарським їх використанням; функціональним та дозволеним їх використанням; екологічною спрямованістю; оцінено тенденції екологічної стабільності землекористування та агроекологічну придатність сільськогосподарських земель за методом ФАО. Обгрунтовано сучасні методи та інструменти державного адміністрування (регулювання) і оцінено ефективність проектів землеустрою, відшкодування збитків, заподіяних землям і грунтам; адміністрування екологічної регламентації та нормування використання й охорони земель.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-511.2-280 я73 + Х859(4УКР)111 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО35869 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Дорош Й. М. 
Формування обмежень та обтяжень у землекористуванні : (навч. посіб.) / Й. М. Дорош, О. С. Дорош. - Херсон : Грінь Д. С., 2017. - 649 c. - Бібліогр.: с. 631-649 - укp.

Розглянуто проблеми, пов'язані з формуванням та ефективним функціонуванням інституту обмежень у використанні земель й обтяжень прав на земельну ділянку. Зокрема, розкрито теоретико-методологічні основи їх формування, надано науково-обгрунтовані пропозиції з удосконалення нормативно-правового забезпечення для їх ефективного функціонування. В частині землеустрою запропоновано методологічні підходи до формування меж обмежень у використанні земель. Для зручності застосування у землевпорядній практиці удосконалено чинну класифікацію обмежень у використанні земель за типами й видами. Запропоновано методичні підходи до оцінки недоодержаних доходів та відшкодування втрат і збитків, спричинених обмеженням у використанні земель. Змістовно викладено особливості планування та проектування територіальних обмежень у використанні земель в схемах та проектах землеустрою. Наведено порядок реєстрації територіальних обмежень у використанні земель, земельних ділянок у складі Державного земельного кадастру.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-112 я73 + Х859(4УКР)111 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА824544 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Стандартизація та нормування у землеустрої : навч. посіб. для студентів вищ. навч. закл. галузі знань "Геодезія та землеустрій" / А. М. Третяк, В. М. Третяк, І. Г. Колганова, Т. М. Прядка, Н. О. Капінос, Ю. В. Лобунько; ред.: А. М. Третяк. - 3-тє вид., допов. - Біла Церква : Білоцерківдрук, 2023. - 283 c. - Бібліогр.: с. 275-282 - укp.

На основі досліджень авторів викладені теоретико-методологічні та методичні основи стандартизація і нормування у землеустрої, організація робіт із стандартизації та нормування і вимоги до змісту нормативних документів. Викладено наукові основи системи екологічного нормування режиму землекористування як основи для стандартизації. Розкрито зміст і методику розробки концепцій і галузевих програм створення єдиної системи нормативно-правових актів у сфері землеустрої як організаційно-правової бази екологізації землекористування, системи стандартизації та нормування у сфері охорони земель. Розглянуто міжнародні, європейські та міждержавні стандарти, національні та галузеві системи стандартів, система стандартів із захисту довкілля, система стандартів та нормативів у землеустрої, сфері охорони земель та екології землекористування, державного земельного кадастру.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)111 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА869505 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського