Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (140)Юристам - Наукова електронна бібліотека (1)Юристам - Автореферати дисертацій (8)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х916.83$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 34
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Ємець І. О. 
Міжнародні договори України про правову допомогу в цивільних справах : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.11 / І. О. Ємець; Нац. юрид. ун-т ім. Ярослава Мудрого. - Харків, 2017. - 20 c. - укp.

Комплексно досліджено міжнародні договори України про правову допомогу в цивільних справах як актів міжнародного права, зокрема, особливості їх укладення, реалізації та припинення. З'ясовано особливості правонаступництва України щодо цієї трупи договорів з огляду на вимоги ст. 7 Закону України "Про правонаступництво України". Розглянуто сучасні світові тенденції договірно-правового регулювання надання міжнародної правової допомоги в цивільних справах та звернуто увагу на такі новели, як поява органів міжнародного контролю за дотриманням норм досліджуваних багатосторонніх договорів. Звернуто увагу на характерні ознаки двосторонніх, регіональних і загальних договорів про правову допомогу в цивільних справах, укладених за участю України, зокрема встановлено, що всі вони мають спільні риси, що забезпечує формування єдиних міжнародно-правових просторів правової допомоги в різних сферах її надання. Розглянуто питання імплементації в Україні норм міжнародних договорів про правову допомогу в цивільних справах, зокрема, з урахуванням того, що надання згоди на їх обов'язковість не завжди відбувається шляхом ратифікації, а також враховуючи сприйняття українським законодавством та судовою практикою концепції самовиконуваних міжнародно-правових норм. З огляду на ст. 27 Конвенції про право міжнародних договорів 1969 р. в роботі надано міжнародно-правову оцінку клаузулам про "публічний порядок", "національну безпеку", "суверенітет" та "національне законодавство" в договорах про правову допомогу в цивільних справах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х914.13:Х89 + Х916.83:Х83

Шифр НБУВ: РА430616 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Стринатко Ю. Д. 
Сучасні тенденції звернення із запитами про міжнародну правову допомогу у кримінальному провадженні до Генеральної прокуратури України / Ю. Д. Стринатко // Юрид. вісн. Повітр. і косм. право : Наук. пр. Нац. авіац. ун-ту. - 2013. - № 4. - С. 146-149. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Визначено правові засади та проаналізовано динаміку звернень компетентних органів до Генеральної прокуратури України із запитами про міжнародну правову допомогу у кримінальному провадженні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)611-9 + Х916.839(4УКР):Х893

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73401 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

3.
Афанасіаді Д. М. 
Адміністративно-правові засади взаємодії правоохоронних та інших органів при розслідуванні злочинів міжнародного характеру : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Д. М. Афанасіаді; Міжнар. ун-т бізнесу і права. - Херсон, 2012. - 20 c. - укp.

Визначено етапи становлення та розвитку співробітництва під час розслідування злочинів міжнародного характеру (ЗМХ). Визначено поняття, сутність та принципи взаємодії з закордонними правоохоронними та компетентними органами, посадовими особами іноземних держав, міжнародними організаціями. Окреслено напрямки взаємодії правоохоронних і компетентних органів, посадових осіб окремих держав, міжнародних організацій у ході розслідування ЗМХ. Охарактеризовано організаційно-правові засади взаємодії суб'єктів під час розслідування ЗМХ. Проаналізовано форми взаємодії суб'єктів у ході розслідування ЗМХ. Визначено особливості забезпечення комунікації за здійснення взаємодії. З'ясовано організаційний досвід закордонних правоохоронних органів і можливості його використання під час розкриття ЗМХ. Визначено шляхи вдосконалення розвитку системи взаємодії під час розслідуванні ЗМХ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.01 + Х916.839(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА391260 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Підгородинська А. В. 
Визнання та виконання рішень іноземних судів та міжнародних судових органів у кримінальному процесі : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / А. В. Підгородинська; МОНМС України, Нац. ун-т "Одес. юрид. акад.". - О., 2012. - 20 c. - укp.

Розроблено системну концепцію інституту визнання та виконання рішень іноземних судів та міжнародних судових органів та формулювання на цій основі пропозицій з удосконалення вітчизняного кримінально-процесуального законодавства. Подано теоретико-методологічну характеристику визнання та виконання рішень іноземних судів та міжнародних судових органів у кримінальному процесі. Досліджено генезу зародження і розвитку інституту визнання та виконання рішень іноземних судів та міжнародних судових органів у межах певних історичних періодів у загальному руслі розвитку міжнародного співробітництва у сфері боротьби зі злочинністю та в кримінальному судочинстві, разом з іншими його формами. Проаналізовано доктрину кримінально-процесуального права, міжнародного права, його галузі - міжнародного кримінального права та підгалузі - міжнародного співробітництва у кримінальному процесі, визначено місце досліджуваного інституту у міжнародному кримінальному та кримінально-процесуальному праві. Досліджено визнання та виконання рішень іноземних судів та міжнародних судових органів у кримінальному процесі як предмет кримінально-процесуального регулювання. Проаналізовано сутність та особливості правової природи досліджуваного інституту, охарактеризовано процесуальний порядок та особливості реалізації визнання та виконання рішень іноземних судів під час проведення окремих процесуальних дій, перейнятті кримінального провадження, в екстрадиційному процесі та у зв'язку з передачею засуджених осіб до країни їх громадянства та здійсненням нагляду за ними.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х939.3 + Х916.839(4УКР) + Х893.9(4УКР)79(4/8)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА394877 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Видання зберігається у :


5.
Каткова Т. Г. 
Особливості розслідування злочинів, пов'язаних із посяганням на культурну спадщину / Т. Г. Каткова, Т. В. Каткова. - Х. : Право, 2011. - 240 c. - Бібліогр.: 166 назв - укp.

Розглянуто організаційні, процесуальні і тактичні аспекти початкового етапу розслідування злочинів проти культурної спадщини. Наведено характеристику даної категорії злочинів. Розкрито особливості початкового етапу розслідування контрабанди та злочинів, вчинених у культових закладах і приватних помешканнях. Охарактеризовано заходи безпеки під час проведення огляду небезпечних місць події на об'єктах знаходження або зберігання культурних цінностей. Подано інформацію про особливості проведення обшуку, виїмки, впізнання й огляду предметів, відтворення обстановки та обставин події, а також допиту потерпілих, свідків, підозрюваних, обвинувачених. Увагу приділено питанням міжнародного співробітництва та надання правової допомоги у розкритті та розслідуванні злочинів у сфері посягань на культурну спадщину.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)122 + Х894.9(4УКР)312.2 + Х916.839(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА748087 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


6.
Онісьєв В. А. 
Взаємодія правоохоронних органів у розкритті легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом : автореф. дис. ... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В. А. Онісьєв; Київ. нац. ун-т внутр. справ. - К., 2010. - 16 c. - укp.

Уточнено поняття та систематизацію форм взаємодії у процесі розкриття злочинів, висвітлено міжнародну та вітчизняну нормативно-правову базу взаємодії в боротьбі з легалізацією злочинно здобутих доходів. Охарактеризовано співпрацю правоохоронних органів з галузевими та регіональними міжнародними організаціями в аспекті розкриття легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом. Запропоновано шляхи вдосконалення взаємодії правоохоронних органів у розкритті легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.6 + Х894.9(4УКР)311.7 + Х916.839(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА370707 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


7.
Карпов О. Н. 
Можливості взаємодії правоохоронних органів України, які з компетентними органами зарубіжних держав протидіють злочинам економічного спрямування / О. Н. Карпов // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2009. - Вип. 44. - С. 549-553. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.839(4УКР) + Х916.811.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 


8.
Калганова О. А. 
Процесуально-правові засади участі іноземних громадян у кримінальному судочинстві України : монографія / О. А. Калганова; Держ. податк. адмін. України. - Ірпінь, 2009. - 154 c. - Бібліогр.: с. 140-147. - укp.

Визначено статус іноземних громадян за кримінально-процесуальним законодавством України, висвітлено питання нормативно-правового забезпечення їх прав. Розглянуто порядок провадження у кримінальних справах за участі іноземних громадян. Розкрито правові засади міжнародного співробітництва у сфері кримінального судочинства. Описано види міжнародної правової допомоги у кримінальних справах, показано її значення для процесу досудового розслідування. Обгрунтовано пропозиції щодо удосконалення правозастосування під час провадження у кримінальних справах за участі іноземних громадян у кримінальному судочинстві України. Визначено особливості провадження процесуальних дій у порядку надання міжнародної правової допомоги у кримінальних справах.

Определен статус иностранных граждан в криминально-процессуальном законодательстве Украины, освещены вопросы нормативно-правового обеспечения их прав. Рассмотрен порядок ведения криминальных дел при участии иностранных граждан. Раскрыты правовые основы международного сотрудничества в сфере криминального судопроизводства. Описаны виды международной правовой помощи в криминальных делах, показано ее значение для процесса досудебного расследования. Обоснованы рекомендации по усовершенствованию правоприменения при ведении криминальных дел при участии иностранных граждан в криминальном судопроизводстве Украины. Определены особенности ведения процессуальных действий в порядке оказания международной правовой помощи в криминальных делах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)1 + Х911.14(4УКР) + Х916.839(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА718610 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


9.
Узунова О. В. 
Міжнародно-правові договори України як джерела кримінально-процесуального права : автореф. дис... канд. юрид. наук / О. В. Узунова; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2008. - 19 c. - укp.

Досліджено процес імплементації міжнародного законодавства у кримінально-процесуальне законодавство України на всіх етапах її розвитку та становлення. Розглянуто теоретичну, правову та практичну можливості застосування міжнародно-правових норм в українському кримінально-процесуальному законодавстві, спрямованих на забезпечення виконання спільних координаційних юридичних дій державами під час їх міжнародного співробітництва. З'ясовано місце міжнародно-правових договорів України у системі джерел кримінально-процесуального права. Запропоновано їх класифікацію та визначено суть. Досліджено міжнародно-правові договори України з надання взаємної правової допомоги у кримінальних справах. Визначено особливості їх застосування на території України. Наведено науково обгрунтовані пропозиції, спрямовані на вдосконалення кримінально-процесуального законодавства України щодо місця міжнародно-правових договорів у системі джерел кримінально-процесуального права.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х914.9(4УКР) + Х916.83

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА356926 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


10.
Старченко О. В. 
Місце та роль зовнішньої взаємодії у слідчій діяльності : Автореф. дис... канд. юрид. наук / О. В. Старченко; Харк. нац. ун-т внутр. справ. - Х., 2007. - 19 c. - укp.

Досліджено інститут зовнішньої взаємодії слідчого органів внутрішніх справ (ОВС) у процесі розслідування злочинів. На підставі комплексного аналізу судово-слідчої практики, результатів наукових досліджень і досвіду інших країн у боротьбі зі злочиністю розроблено теоретичні положення та практичні рекомендації. Вивчено криміналістичний і кримінально-процесуальний зміст зовнішньої взаємодії у слідчій діяльності. Розглянуто теоретичні аспекти категорії взаємодії. Висвітлено історичний розвиток інституту взаємодії слідчого. Проаналізовано нормативно-правове регулювання й організаційне забезпечення слідчим ОВС зовнішньої взаємодії. Наведено визначення понять, з'ясовано її принципи та форми. Висвітлено проблемні питання у міжнародній взаємодії слідчого, а також взаємодії слідчого ОВС з правоохоронними органами та деякими державними структурами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.071 + Х916.83

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА350041 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


11.
Україна. Оцінювання системи врядування. Березень 2006 року = Ukraine. Governance Assessment. March 2006 / ред.: І. Ібрагімова; СІГМА, Підтримка вдосконалення врядування та менедж. - К. : [Центр сприяння інституц. розв. держ. служби], 2007. - 247 c. - укp.

Висвітлено результати оцінювання стану державного управління в Україні, проведеного SIGMA на прохання уряду України за фінансової підтримки DFID (Міністерства міжнародного розвитку Сполученого Королівства Великої Британії) та SIDA (Швецького агентства з міжнародного розвитку) та згодою Європейської Комісії. Проведено оцінювання загальної адміністративно-правової бази, державної служби, формування та координації політики, системи управління державними видатками, державного внутрішнього фінансового контролю, зовнішнього аудиту, системи державних закупівель, стратегії адміністративної реформи. Дослідження ефективності державного управління в Україні здійснено у березні 2006 р. відповідно до повноважень із застосуванням методології й основних показників SIGMA, які використовуються для оцінювання державного управління у країнах-кандидатах до вступу до ЄС.

Освещены результаты оценивания состояния государственного управления в Украине, проведенного SIGMA по просьбе правительства Украине при финансовой поддержке DFID (Министерства международного развития Объединенного Королевства Великой Британии) и SIDA (Шведского агентства по международному развитию) с соглашения Европейской Комиссии. Проведено оценивание общей административно-правовой базы, государственной службы, формирования и координации политики, системы управления государственными процентами, государственного внутреннего финансового контроля, внешнего аудита, системы государственных закупок, стратегии административной реформы. Исследование эффективности государственного управления в Украине проведено в марте 2006 г. в соответствии с полномочиями с применением методологии и основных показателей SIGMA, используемых для оценивания государственного управления в странах-кандидатах к вступлению в ЕС.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)01 + Х916.839(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО28558 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


12.
Чорноус Ю.  
Міжнародна правова допомога у розслідуванні злочинів: сучасний стан та перспективи розвитку / Ю. Чорноус // Право України. - 2007. - № 6. - С. 141-145. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.83(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


13.
Назаренко П. Г. 
Особливості провадження досудового слідства у кримінальних справах за участю іноземців : Автореф. дис... канд. юрид. наук / П. Г. Назаренко; Харк. нац. ун-т внутр. справ. - Х., 2006. - 19 c. - укp.

Наведено рекомендації щодо удосконалення кримінально-правового законодавства України та практичного його застосування, підвищення ефективності дії кримінально-процесуальних норм. Розкрито суть поняття правового статусу іноземних громадян, проаналізовано загальноправові та диференційовані статуси іноземців (привілеї та імунітети). Визначено зміст прав і гарантій іноземців у кримінальному судочинстві (КС) під час запровадження досудового слідства (ДС). Описано особливості захисту та представництва, застосування норм кримінально-процесуального права (КПП) до іноземців, які беруть участь у КС, а також провадження окремих слідчих дій за їх участю. Досліджено проблеми, які виникають у процесі застосування норм КПП за умов провадження ДС за участю іноземних громадян. Розглянуто підстави та зміст міжнародного співробітництва України та його вплив на кримінально-процесуальне законодавство.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)72 + Х911.14(4УКР) + Х916.83

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА342774 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


14.
Сейдман Е.  
Розробка законопроектів для демократичних соціальних змін : Посіб. / Е. Сейдман, Р. Б. Сейдман, Н. Абеєсекере. - К. : Сфера, 2006. - 448 c. - укp.

Висвітлено проблеми підготовки законодавства, вдосконалення державного врядування та економічного розвитку країни. Розкрито роль укладачів законопроектів у підготовці трансформаційних законів, структуру та методи праці законотворчих установ. Розглянуто особливості написання та форми науково-дослідних звітів, проблеми одержання фактичних даних, архітектуру законопроекту, функції речень в законодавчих актах, способи досягнення більшої точності, внутрішні допоміжні засоби тлумачення, методи розробки поправок і скасувань. Наведено об'єктивні пояснення корупції. Досліджено проблеми запровадження підзвітності, прозорості й обмеження свободи дій посадовців.

Освещены проблемы подготовки законодательства, усовершенствования государственнго управления и экономического развития страны. Раскрыты роль составителей законопроектов в подготовке трансформационных законов, структура и методы работы законодательных организаций. Рассмотрены особенности написания и формы научно-исследовательских отчетов, проблемы получения фактических данных, архитектура законопроекта, функции предложений в законодательных актах, способы достижения большей точности, внутренние вспомогательные средства толкования, методы разработки поправок и отмен. Приведены объективные объяснения коррупции. Исследованы проблемы внедрения подотчетности, прозрачности и ограничения свободы действий должностных лиц.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.5 + Х806-91 + Х916.839

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА679676 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


15.
Волошин Ю. О. 
Принцип співробітництва держав у міжнародному праві та проблеми правової інтеграції: історична ретроспектива / Ю. О. Волошин // Правова держава: Щорічник наук. пр. - 2006. - Вип. 17. - С. 317-325. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.83

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68385 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


16.
Галущенко Г. В. 
Питання міжнародного приватного права у міжнародних договорах України про правову допомогу : Моногр. / Г. В. Галущенко. - К. : Юстініан, 2005. - 469 c. - Бібліогр.: 186 назв. - укp.

Висвітлено основні тенденції розвитку договірної бази України в сфері правової допомоги, порядок її надання в цивільних справах. Наведено порівняльну характеристику норм міжнародного приватного права у міжнародних договорах України про правову допомогу. Проаналізовано особливості імплементації норм міжнародних договорів України про правову допомогу та їх співвідношення з нормами внутрішнього законодавства, розглянуто систему колізійних норм зазначених міжнародних договорів. Викладено цивільно-правові положення міжнародних договорів України про правову допомогу.

Освещены основные тенденции развития договорной базы Украины в сфере правовой помощи, порядок её предоставления в гражданских делах. Приведена сравнительная характеристика норм международного частного права в международных договорах Украины о правовой помощи. Проанализированы особенности имплементации норм международных договоров Украины о правовой помощи и их соотношения с нормами внутреннего законодательства, рассмотрена система коллизионных норм указанных международных договоров. Представлены гражданско-правовые положения международных договоров Украины о правовой помощи.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х93 + Х914.9(4УКР) + Х916.83

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА667676 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


17.
Смирнов М. І. 
Особливості надання взаємної правової допомоги у кримінальних справах з використанням методу відеоконференцзв'язку : Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.09 / М. І. Смирнов; Нац. акад. внутр. справ України. - К., 2005. - 21 c. - укp.

Наведено результати дослідження правової природи міжнародного кримінального процесу, інституту взаємної правової допомоги у кримінальних справах. Розглянуто основні аспекти визначення процесуальних напрямів взаємодії держав у сфері кримінального процесу, поняття, змісту та сучасного стану взаємної правової допомоги у кримінальних справах, принципів надання взаємної правової допомоги. Проаналізовано сутність, значення та сучасний стан використання методу відеоконференцзв'язку у процесі збирання, а також перевірки доказів у кримінальних справах, ускладнених іноземним елементом. Розкрито особливості провадження процесуальних дій за допомогою методу відеоконференцзв'язку. Висвітлено загальні умови, підстави та процедурні питання надання правової допомоги у кримінальних справах з використанням методу відеоконференцзв'язку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.83

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА339313 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


18.
Павлик Л.  
Розвиток правових відносин та міжнародної правової допомоги / Л. Павлик // Право України. - 2005. - № 5. - С. 129-133. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х91г(4УКР)6 + Х916.83

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


19.
Когутич І. І. 
Міжнародно-правова допомога та співробітництво у кримінальних справах : Посіб. / І. І. Когутич. - Л. : Тріада плюс, 2005. - 548 c. - укp.

Проаналізовано міжнародні угоди, нормативні акти та двосторонні договори України щодо взаємної правової допомоги (ВПД) і співробітництва у кримінальному судочинстві. Описано види ВПД у кримінальних справах, особливості виконання окремих процесуальних дій як різновидів ВПД. Розкрито міжнародно-правові засади міжнародного розшуку, арешту та конфіскації грошових засобів і майна, набутих злочинним шляхом. Викладено правові та організаційно-методичні аспекти міжнародного розшуку злочинців. Розглянуто міжнародний суд ООН як суб'єкт співробітництва у боротьбі зі злочинністю.

Проанализированы международные соглашения, нормативные акты и двухсторонние договоры Украины о взаимной правовой помощи (ВПП) и сотрудничестве в криминальном судопроизводстве. Описаны виды ВПП в уголовных делах, особенности выполнения отдельных процессуальных действий как разновидностей ВПП. Раскрыты международно-правовые основы международного розыска, ареста и конфискации денежных средств и имущества, полученных преступным путем. Изложены правовые и организационно-методические аспекты международного розыска преступников. Рассмотрен международный суд ООН как субъект сотрубничества в борьбе с преступностью.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.839(4УКР) я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА665557 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


20.
Юрчишин В. Д. 
Деякі проблеми допустимості використання як доказів висновків судових експертиз / В. Д. Юрчишин // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2005. - Вип. 29. - С. 519-523. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)413 + Х916.83

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 

...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського