Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (3)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=ВЛАДИЧИН$<.>+<.>A=УЛЯН$<.>+<.>A=ВОЛОДИМИРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

1.
Уляницький З. В. 
Проблеми управління інтелектуальним капіталом та способи їх вирішення / З. В. Уляницький // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2013. - № 769. - С. 108-117. - Бібліогр.: 32 назв. - укp.

Описано роль інтелектуального капіталу в розвитку підприємств та економіки держави загалом, проблеми управління цим показником і наведено конкретні способи їх вирішення. Описано реальні приклади нововведень щодо управління інтелектуальним капіталом, способи боротьби з контрабандою та "піратством". У ході аналізу цієї проблеми підтверджено значущість інтелектуального капіталу в розвитку економіки як на мікро-, так і макрорівні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-141.1-21 + Х883.9(4УКР)711.15

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

2.
Владичин М. 
Нормативно-правові основи обліку та контролю зовнішньоекономічної діяльності торговельних підприємств України / М. Владичин, Н. Струк // Наук. вісн.. - 2015. - № 10. - С. 32-47. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Зазначено, що в Україні фактично завершено етап становлення митно-тарифного регулювання (МТР) зовнішньоекономічної діяльності торговельних підприємств (ЗЕДТП), а також сформовано систему відповідних інститутів та вироблено систему МТР. Проте, зважаючи на зазначене, ефективність і результативність функціонування такої системи не задовольняє вимог сьогодення. Діючий в Україні механізм регулювання ЗЕДТП потребує вдосконалення нормативної бази, яка має відповідати вимогам сьогодення та забезпечувати вільне переміщення товарів торговельних підприємств на зовнішньому ринку та створювати сприятливі умови для учасників зовнішньоекономічної діяльності. Розглянуто законодавче регулювання ЗЕДТП, простежено її останні зміни. Обгрунтовано потребу вдосконалення деяких нормативних документів для забезпечення розвитку цього виду діяльності в Україні. Досліджено сутність, зміст і структуру ЗЕДТП.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)033 + Х839(4УКР)921.24 + У052.9(4УКР)242.11-149.312

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

3.
Владичин У. В. 
Банківська інфраструктура в Україні : монографія / У. В. Владичин, М. В. Федик; Львів. нац. ун-т ім. І. Франка. - Львів : Растр-7, 2016. - 224, [3] c. - Бібліогр.: с. 177-199 - укp.

Висвітлено особливості становлення, розвитку та державного регулювання банківської інфраструктури в Україні. Визначено види й елементи банківської інфраструктури. Проаналізовано сучасний стан розвитку виробничої, посередницької, комунікаційної, науково-методичної й інфраструктури безпеки. Подано висновки щодо перспектив розвитку банківської інфраструктури в Україні та запропоновано шляхи вдосконалення державного регулювання вітчизняної банківської інфраструктури.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)129 + У9(4УКР)262.10-961-312.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА800755 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Владичин У. В. 
Державне регулювання іноземного банківництва в Україні : автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.03 / У. В. Владичин; Львів. нац. ун.т ім. І. Франка. - Львів, 2017. - 41 c. - укp.

Розкрито сутність державного регулювання іноземного банківництва (ІБ), визначено його види, цілі та функції. З'ясовано сутність ІБ, виділено його ознаки, види, суб'єкти та функції. Виявлено основні елементи системи державного регулювання ІБ. Сформовано механізм державного регулювання ІБ та обгрунтовано принципи його реалізації. Досліджено інституційні моделі регулювання ІБ. З'ясовано напрями взаємодії органів регулювання ІБ в Україні. Охарактеризовано тенденції, переваги та недоліки участі іноземних інвесторів у банківській системі України. Проаналізовано структуру власності, оцінено ефективність діяльності, визначено регіональні особливості розвитку та рівень концентрації банків з іноземним капіталом в Україні. Систематизовано правове регулювання ІБ в Україні. З'ясовано його недоліки та проблеми. Надано рекомендації щодо удосконалення регулювання ІБ НБУ. Сформульовано методи й інструменти податкового регулювання та напрями поліпшення конкурентного регулювання ІБ. Оцінено стан фінансово-економічної безпеки України під виливом ІБ капіталу та розроблено Концепцію державного регулювання іноземного банківництва в Україні на середньострокову перспективу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)826.210-21,01 + Х819(4УКР)129 + Х839(4УКР)921.230.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА428064 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського