Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (24)Юристам - Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=КРУК$<.>+<.>A=ЯЧЕСЛАВ$<.>+<.>A=ЮЛІЙОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 16
Представлено документи з 1 до 16

1.
Крук О.  
Проблемні питання реалізації демократичних прав і свобод людини / О. Крук // Право України. - 2007. - № 5. - С. 20-24. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х803

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Крук В. Ю. 
Механізми реалізації державної екологічної політики в аспекті охорони довкілля на регіональному рівні : автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / В. Ю. Крук; Одес. регіон. ін-т держ. упр. Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. - О., 2009. - 20 c. - укp.

Визначено роль демократичних чинників у реалізації державної екологічної політики на регіональному рівні, що дозволило обгрунтувати засади розвитку регіональної екологічної демократії. Обгрунтовано модель комплексного механізму реалізації державної політики щодо охорони довкілля на регіональному рівні, яка передбачає взаємодію економічного, організаційного, адміністративного, правового механізмів через єдину систему інформаційно-аналітичного забезпечення суб'єктів державної екологічної політики. Сформульовано пріоритети розвитку й інструменти реалізації національної екологічної політики на шляху гармонізації з вимогами природоохоронного законодавства ЄС. Визначено підходи до удосконалення інформаційного механізму регіональної екологічної політики, забезпечення розвитку регіональної демократії через модернізацію адміністративного й економічного механізмів екологічного управління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Б1 в2:У,022 + Х859(4УКР)02 + У9(4УКР)280

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА368588 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Круковес Н. В. 
Про моральні аспекти роботи нотаріату / Н. В. Круковес // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2005. - Вип. 29. - С. 405-411. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4/8)931:Ю7 + Х752.1:Х

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 


4.
Круковес Н. В. 
Актуальні питання реалізації іпотечних зобов'язань в нотаріальному процесі / Н. В. Круковес // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2010. - Вип. 48. - С. 379-383. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Доведено, що нотаріус як гарант превентивності правовідносин реалізує свої правозахисні функції не лише на стадії реалізації іпотечних зобов'язань, шляхом вчинення виконавчого напису на борговому документі, а і на стадії узгодження та викладення всіх істотних умов договору.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)161.104 + Х891.9(4УКР)941.6-8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 

5.
Крук Ю. А. 
Захист права на здоров'я в Раді Європи : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.11 / Ю. А. Крук; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - Київ, 2015. - 20 c. - укp.

Досліджено правові механізми захисту права на здоров'я в Раді Європі, міжнародно-правові зобов'язання України в межах членства в Раді Європи та імплементації норм права Ради Європи в законодавство України з метою підвищення ефективності реалізації права на здоров'я. Проаналізовано рішення Європейського суду з прав людини щодо права на здоров'я, у тому числі проти України, що дозволило з'ясувати та систематизувати основні проблеми захисту права на здоров'я. Доведено, що українське законодавство не позбавлене прогалин і суперечностей праву Ради Європи щодо захисту права на здоров'я. Підкреслено залежність подальшого реформування охорони здоров'я від ефективного виконання Україною міжнародно-правових зобов'язань у межах членства в Раді Європи й обгрунтовано, що сумлінне виконання таких міжнародно-правових зобов'язань є важливим чинником захисту права на здоров'я. Внаслідок аналізу запропоновано внесення змін до деяких нормативно-правових актів України щодо деяких напрямів сфери охорони здоров'я.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.232.4-91:Р

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА414428 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


6.
Колб О. 
Поняття короткочасних виїздів засуджених в Україні за межі колонії / О. Колб, О. Крук // Іст.-прав. часоп.. - 2015. - № 1. - С. 107-113. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Здійснено аналіз наукових розробок з питань, що стосуються застосування в Україні короткострокових виїздів засуджених за межі колоній, на підставі якого визначені теоретико-прикладні проблеми, що потребують вирішення по суті та обумовлюють необхідність більш активної їх розробки на рівні монографічних і дисертаційних досліджень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР)14

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101088 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

7.
Мохор В. 
Функціональне моделювання системи керування ризиком безпеки інформації / В. Мохор, В. Цуркан, Я. Дорогий, О. Крук // Захист інформації. - 2016. - 18, № 1. - С. 74-80. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Збереження конфіденційності, цілісності та доступності інформації в організації здійснюється шляхом розробляння та впроваджування системи керування ризиком. Для цього використовується узагальнений підхід, що описується в міжнародному стандарті ISO/IEC 27005:2011. З огляду на це, він уточнюються принципами та рекомендаціями ISO 31000:2009, IEC 31010:2009, ISO/TR 31004:2013. Тому означенні в цих нормативно-правових документах положення взаємодоповнюються та використовуються для розробляння та впроваджування системи керування ризиком без-пеки інформації. Така система розробляється шляхом визначання для неї функціональних меж, функцій та умов їх виконання. Це стане можливим завдяки її функціональному моделюванню. Одержана при цьому функціональна модель представляється діаграмою в графічній нотації IDEF0. Відповідно до такого відображення, формалізується діяльність із керування ризиком безпеки інформації шляхом визначання мети, точки зору моделі та множини її функцій. Це дозволило наочно відобразити умови та результати їх виконання системою, що моделювалася, у встановлених межах.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.40 + Х883.9(4УКР)711.26

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22801 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

8.
Крукевич О. 
Неповнолітні потерпілі як учасники кримінального процесу / О. Крукевич // Іст.-прав. часоп.. - 2015. - № 2. - С. 177-181. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Розглянуто особливості захисту прав та інтересів неповнолітніх осіб в кримінальному судочинстві. Проаналізовано кримінальний процесуальний статус неповнолітніх, які являють собою особливу соціальну групу, що передбачає як правові обмеження так і встановлення додаткових юридичних засобів захисту прав і законних інтересів таких осіб. Досвід застосування КПК України виявив необхідність вдосконалення низки положень кримінального процесуального законодавства, що стосуються захисту прав та інтересів неповнолітніх. Розроблено пропозиції, що стосуються удосконалення системи гарантій захисту прав та інтересів неповнолітніх потерпілих на стадіях досудового розслідування і судового розгляду.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)17 + Х893.9(4УКР)722.017 + Х893.9(4УКР)740.17

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101088 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

9.
Крук С. І. 
Організаційний механізм державного управління у сфері забезпечення національної безпеки України / С. І. Крук // Держава та регіони. Сер. Держ. упр.. - 2018. - № 3. - С. 105-108. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Обгрунтовано, що у сфері національної безпеки варто застосовувати, насамперед, організаційні державноуправлінські інструменти. Визначено, що серед цих інструментів особливе місце займає прийняття та реалізація державноуправлінських рішень. Вони становлять підгрунтя для організаційного механізму державного впливу. Уточнено особливості формування такого механізму, а також основні проблеми його суб'єктного складу та взаємодії. Проаналізовано правові засади, необхідні для державно-організаційного забезпечення національної безпеки України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)110

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/Держав.упр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

10.
Крук С. І. 
Поняття та сутність механізмів державного управління у сфері забезпечення національної безпеки України / С. І. Крук // Держава та регіони. Сер. Держ. упр.. - 2018. - № 4. - С. 87-90. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Проведено аналіз наукових основ переваг застосування інституційного підходу як ефективного державно-управлінського інструменту у сфері національної безпеки. Серед переваг цього підходу запропоновано виділяти такі елементи в системі державного управління: механізми, які включають принципи, суб'єктів, об'єкт, управлінську інституційну діяльність тощо. Установлено, що метою механізмів державного управління у сфері національної безпеки України є здійснення державою ефективної діяльності у сфері внутрішньої та зовнішньоїполітики за різних умов.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)119

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/Держав.упр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

11.
Крук С. І. 
Наукові засади формування системи державного управління у сфері національної безпеки та її забезпечення / С. І. Крук, В. П. Садковий // Держава та регіони. Сер. Держ. упр.. - 2019. - № 1. - С. 4-8. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Проведено аналіз наукових основ і передумов використання інституційного підходу до формування системи державного управління у сфері національної безпеки. Серед переваг цього підходу запропоновано виділяти такі елементи науково-методологічного забезпечення системи державного управління в цій сфері: визначення пріоритетних напрямів державної політики в цій сфері, упровадження її результатів в управлінську інституційну діяльність тощо. Уточнено структуру системи державного управління у сфері національної безпеки, а також його механізмів, що призводять у рух елементи даної системи.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)110

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/Держав.упр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

12.
Крукевич О. М. 
Здійснення правосуддя у кримінальному провадженні за участю неповнолітніх осіб : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / О. М. Крукевич; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - Київ, 2017. - 20 c. - укp.

Розглянуто науково-практичні засади здійснення правосуддя у кримінальному провадженні (КП) за участю неповнолітніх осіб. Проаналізовано генезис та інституційні передумови здійснення правосуддя у КП за участю неповнолітніх. Сформульовано визначення правосуддя у КП і судового розгляду КП за участю неповнолітніх осіб. Розроблено класифікацію та визначення міжнародних правових стандартів забезпечення прав неповнолітніх у КП. Запропоновано шляхи вирішення проблемних аспектів у сфері дотримання прав неповнолітніх підозрюваних, обвинувачених, потерпілих і свідків під час здійснення правосуддя у КП. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення процедури здійснення судового провадження за участю неповнолітніх осіб.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)809.3 + Х893.9(4УКР)1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА431149 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


13.
Круковес В. В. 
Процесуальні особливості розгляду справ щодо встановлення факту проживання однією сім'єю чоловіка та жінки без шлюбу : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / В. В. Круковес; Київський національний університет імені Тараса Шевченка. - Київ, 2018. - 19 c. - укp.

Вперше проаналізовано процесуально-правову природу справ щодо встановлення факту проживання однією сім'єю чоловіка та жінки без шлюбу, особливості судового розгляду справ даної категорії залежно від стадії цивільного судочинства, визначено предмет доказування та докази, склад учасників справи та окремі проблемні питання залучення заінтересованих осіб. Наголошено на тому, що розвиток вітчизняного законодавства має йти шляхом максимального уникнення затяжних судових процесів поділу майна та нелегкої процедури доказування факту проживання однією сім'єю чоловіка та жінки без шлюбу. Враховуючи це, оптимальним для таких осіб є визнання за ними права на укладання договору про цивільне партнерство, який стане правовим інструментом посвідчення та захисту прав таких осіб за прикладом багатьох європейських країн, а відтак звільнить їх від необхідності звернення до суду за встановленням факту проживання однією сім'єю без шлюбу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)7

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА435325 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


14.
Особливості правового забезпечення інтересів держави та суб'єктів приватного права в умовах системних суспільних криз : зб. наук. пр. / Т. Г. Попович, В. І. Король, О. В. Зайчук, В. Д. Примак, Г. А. Миронова, М. Б. Гарієвська, В. В. Круковес, К. М. Пільков, Ю. В. Білоусов, В. І. Нагнибіда; ред.: О. Д. Крупчан; Національна академія правових наук України, Науково-дослідний інститут приватного права і підприємництва імені Ф. Г. Бурчака. - Київ : НДІ приват. права і підприємництва ім. Ф. Г. Бурчака НАПрН України, 2019. - 227 c. - укp.

Висвітлено концептуальні засади й особливості регулювання суспільних відносин нормами як матеріального права - міжнародного економічного, цивільного, господарського, так і процесуального права. Розглянуто правові засади сталого (підтримного) розвитку в умовах системних суспільних криз. Розкрито питання модернізації концептуально-правових засад забезпечення економічних інтересів і безпеки держав у сфері міжнародного оподаткування. Охарактеризовано механізм цивільно-правової відповідальності в умовах зовнішньої агресії та терористичних загроз. Розглянуто особливості договірного регулювання особистих немайнових відносин у сфері надання медичної допомоги в сучасних умовах. Увагу приділено поєднанню приватних і публічних інтересів через реалізацію принципу пропорційності в цивільному судочинстві України та практиці Європейського Суду з прав людини.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР) я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА862911 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


15.
Крук С. І. 
Інституційний розвиток державного управління у сфері забезпечення національної безпеки України : автореф. дис. ... д-ра наук з держ. упр. : 25.00.05 / С. І. Крук; Національний університет цивільного захисту України. - Харків, 2019. - 40 c. - укp.

Запропоновано вирішення наукової проблеми теоретико-методологічного обгрунтування та розробки практичних рекомендацій щодо інституційного розвитку державного управління у сфері забезпечення національної безпеки України. Визначено сутність категорії "національна безпека" і теоретичні засади її інституціоналізації в контексті системи безпеки та державного управління. Досліджено інституційні сили й інструменти державного управління у сфері забезпечення національної безпеки. Обгрунтовано методологію дослідження механізмів державного управління національною безпекою з метою уточнення інституційних передумов їх розвитку. Окреслено методологічні підходи до характеристики сучасних викликів національній безпеці. Охарактеризовано сучасний стан правового й організаційного забезпечення державного управління у сфері національної безпеки України, а також проаналізовано інституційну структуру національної безпеки України та механізм цивільного контролю її функціонування. Вдосконалено наукові засади інституційного розвитку державного управління у сфері забезпечення національної безпеки на основі проаналізованого закордонного досвіду його здійснення. Конкретизовано базис здійснення планування у сфері забезпечення національної безпеки. Запропоновано шляхи інституційного розвитку механізму цивільного контролю та стратегування у сфері забезпечення національної безпеки України, що дозволило обгрунтувати вдосконалення інституційних засобів державного управління у сфері забезпечення національної безпеки України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)110 + Ц9(4УКР)-22

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА443264 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


16.
Кримінальний процес України : навч. посіб. / О. П. Кучинська, Ю. В. Циганюк, Н. М. Ахтирська, О. Л. Булейко, О. В. Винокуров, О. В. Єні, М. С. Іванов, О. Ю. Костюченко, О. М. Крукевич, А. М. Мельник, І. Ю. Мірошников, С. В. Толокольніков, П. П. Чеберяк, І. В. Черниченко, М. В. Чорноусько, О. В. Щиголь; ред.: О. П. Кучинська, Ю. В. Циганюк; Київський національний університет імені Тараса Шевченка. - 3-тє вид., допов. - Київ : Юрінком Інтер, 2023. - 651 c. - Бібліогр. в підрядк. прим. - укp.

З урахуванням змін до кримінального процесуального законодавства станом на 20 серпня 2023 року розглянуто загальні положення кримінального процесу, засади кримінального провадження, досліджено права та обов’язки учасників кримінального провадження, поняття доказів і доказування в кримінальному провадженні, види заходів забезпечення кримінального провадження, стадійність кримінального процесу тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР) я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА869494 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського