Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (18)Юристам - Наукова електронна бібліотека (1)Юристам - Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=ЛЕОНЕНК$<.>+<.>A=ТЕТЯН$<.>+<.>A=ЄВГЕНІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 24
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Леоненко М.  
Правові питання визначення принципу національної мови в кримінальному судочинстві / М. Леоненко // Право України. - 1999. - № 4. - С. 66-67, 78. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Леоненко М. І. 
Принцип національної мови у кримінальному судочинстві України : Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.09 / М. І. Леоненко; Нац. акад. внутр. справ України. - К., 2001. - 20 c. - укp.

Розглянуто комплекс теоретичних і практичних проблем, пов'язаних з реалізацією принципу національної мови у кримінальному судочинстві України. На підставі узагальнення даних літературних джерел та вивчення судової практики досліджено проблеми юридичного визначення мови кримінального судочинства, проведено комплексний та системний аналіз розвитку та функціонування принципу національної мови у кримінальному судочинстві за умов соціально-політичного, демографічного розвитку України. Обгрунтовано комплекс пропозицій щодо вдосконалення норм, які регулюють питання мови у кримінальному процесі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА313838 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Бочелюк В. Й. 
Психологія злочинів, вчинених на релігійному грунті : навч. посіб. / В. Й. Бочелюк, Т. Є. Леоненко; Ін-т права ім. В. Сташиса, Ін-т інформ. та соц. технологій Класич. приват. ун-ту. - Запоріжжя : КПУ, 2011. - 327 c. - укp.

Подано загальну характеристику психології особистості, розкрито поняття та структуру особистості, ціннісні орієнтації як детермінанту структури особистості, девіантну поведінку як психологічну проблему особистості. Проаналізовано причини та умови вчинення злочинів на релігійному грунті, фактори, що впливають на виникнення та реалізацію криміногенної мотивації в поведінці особи. Охарактеризовано криміногенні та антикриміногенні якості особи, зміст і значення соціально-психологічних характеристик структури особистості злочинця. Розглянуто психологічні особливості злочинних дій на релігійному грунті, особливості психічних станів осіб, що вчиняють відповідні злочини. Значну увагу приділено психології вчинення злочину на релігійному грунті неповнолітніми особами. Акцентовано на соціально-психологічних і правових особливостях протидії злочинам, вчиненим на релігійному грунті.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)115 я73 + Ю947.11 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА750752 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Леоненко М. І. 
Міжнародно-правові стандарти в сфері регулювання мовних відносин у кримінальному судочинстві / М. І. Леоненко // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2003. - Спец. вип. - С. 147-154. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.22:Ш + Ш12-34:х + Х911.313:ш + Х893.9(4УКР)-2:ш

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 


5.
Леоненко М. І. 
Окремі аспекти кримінологічної характеристики злочинів у сфері віросповідання / М. І. Леоненко, А. О. Лемешко // Держава та регіони. Сер. Право. - 2010. - Вип. 2. - С. 128-133. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розкрито причини та умови вчинення злочинів у сфері віросповідання. Надано характеристику "фонових" явищ, які сприяють злочинам у сфері свободи віросповідання. Розкрито типологію злочинних проявів, спрямованих на порушення свободи віросповідання. Ці злочини розглядаються як такий вид правопорушень, що набув поширення впродовж останніх років та потребує активної протидії з боку держави.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)115 + Х883.9(4УКР)711.5 + Э211.58

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

6.
Леоненко М. І. 
Кримінальне провадження на підставі угод: Україна і зарубіжний досвід / М. І. Леоненко, А. О. Коцар // Держава та регіони. Сер. Право. - 2013. - Вип. 2. - С. 153-156. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

На основі нового кримінального процесуального кодексу України та зарубіжного досвіду проведено дослідження інституту угод.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

7.
Леоненко І. В. 
Процесуальний порядок звільнення від кримінальної відповідальності на підставах, передбачених Особливою частиною Кримінального кодексу України : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / І. В. Леоненко; Нац. акад. внутр. справ. - Київ, 2014. - 20 c. - укp.

Досліджено інститут звільнення від кримінальної відповідальності на підставах, передбачених Особливою частиною КК України, а також особливості його застосування у кримінальному провадженні. Проведено аналіз чинного кримінального та кримінально-процесуального законодавства України, результатів слідчої та судової практики щодо звільнення від кримінальної відповідальності з вищевказаних підстав за 2010 - 2013 рр. Визначено неврегульовані та спірні питання, окреслено шляхи їх правового врегулювання. Розроблено й обгрунтовано основні положення щодо вдосконалення чинного кримінального та кримінально-процесуального законодавства з питань звільнення від кримінальної відповідальності за спеціальними підставами. За результатами дослідження запропоновано зміни та доповнення до кримінального процесуального законодавства України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)03

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА409343 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


8.
Леоненко Т. Є. 
"Нові релігійні групи" (тоталітарні секти) як структурна основа поширення релігійного кримінального фанатизму / Т. Є. Леоненко // Держава та регіони. Сер. Право. - 2014. - Вип. 2. - С. 88-92. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Розкрито суть понять "нова релігійна група", "новий релігійний рух". Висвітлено питання суспільної небезпеки тоталітарних сект, а також питання, пов'язані з кримінологічною характеристикою релігійного фанатизму.


Індекс рубрикатора НБУВ: Э391.1 + Х881.9(4УКР)115.011:Э

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

9.
Леоненко Т. Є. 
Злочинність і релігія: кримінологічне дослідження : монографія / Т. Є. Леоненко. - Запоріжжя : Кругозір, 2015. - 699 c. - Бібліогр.: с. 639-699 - укp.

Розкрито теоретико-методологічні основи дослідження злочинності на релігійному грунті. Розглянуто методологічні засади та сучасний стан наукової розробки кримінологічних досліджень злочинності на релігійному грунті. Подано загальну криміналогічну характеристику злочинів, вчинених на релігійному грунті, як кримінально-правове явище. Досліджено сутність релігійного конфлікту як об'єкта кримінологічного дослідження. Розкрито поняття та особливості характеристики особи, що вчинила злочин на релігійному грунті. Викладено кримінологічний та кримінально-правовий аспекти поняття особи злочинця, що вчинила злочин на релігійному грунті. Здійснено структурно-функціональний аналіз детермінації злочинності на рілігійному грунті. Розкрито поняття кримінального релігійного середовища.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4/8)115.6 + Э211.58

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА793920 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


10.
Леоненко Т. Є. 
Злочинність на релігійному грунті: феномен, детермінація, запобігання : автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.08 / Т. Є. Леоненко; Класич. приват. ун-т. - Запоріжжя, 2015. - 40 c. - укp.

Комплексно досліджено кримінально-правовий та кримінологічний феномен злочинності на релігійному грунті (ЗРГ). Проаналізовано феноменологію ЗРГ, її детермінацію та особливості запобігання. За допомогою методологічних підходів визначено роль релігії та релігійності як засобів впливу на злочинність. Удосконалено методологічний інструментарій дослідження ЗРГ. Надано загальну характеристику злочинів, що вчиняються на релігійному грунті або пов'язані з релігією в теорії кримінального права та законодавства щодо кримінальної відповідальності. Визначено кількісно-якісні показники та латентний вимір ЗРГ. Доведено значення психологічних чинників формування злочинної поведінки, що впливають на виникнення та поширення ЗРГ, а також роль віктимологічних і ситуаційних чинників у механізмі злочинної поведінки та формуванні рішення щодо вчинення ЗРГ або пов'язаного з релігією. Здійснено інтегративний аналіз особи, що вчинила ЗРГ або пов'язаний з релігією. Визначено особливості групової мотивації злочинних дій, вчинених з мотиву релігійної ненависті або ворожнечі. Доведено значення запобігання ЗРГ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)115.6 + Э211.58

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА419379 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


11.
Леоненко Т. Є. 
Вплив християнської релігії на формування ціннісної правосвідомості в контексті протидії злочинності / Т. Є. Леоненко // Держава та регіони. Сер. Право. - 2014. - Вип. 3. - С. 93-96. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Розкрито актуальні питання впливу християнської віри на формування правосвідомості громадян. Подано характеристику основ православного та католицького віровчення, де визначається поняття добра і зла, суспільно небезпечної поведінки та співвідношення норм Святого Писання з нормами кримінального права та кримінології.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)7 + Э37-115.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

12.
Леоненко Т. Є. 
Деякі аспекти загальної та індивідуальної профілактики злочинів, вчинених на релігійному грунті / Т. Є. Леоненко // Держава та регіони. Сер. Право. - 2014. - Вип. 4. - С. 120-122. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розкрито актуальні питання щодо особливостей загальної та індивідуальної профілактики злочинів, вчинених на релігійному грунті.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)711.156 + Э211.58

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

13.
Леоненко М. І. 
Організаційно-правові проблеми функціонування суду присяжних в Україні / М. І. Леоненко, А. О. Вайцеховська // Держава та регіони. Сер. Право. - 2015. - Вип. 2. - С. 55-58. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Досліджено питання організації та діяльності суду присяжних. Розкрито особливості дій законів України, що регулюють діяльність суду присяжних.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)111.4-6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

14.
Леоненко Т. Є. 
Особливості дії Закону України "Про судоустрій і статус суддів" в умовах воєнного, надзвичайного стану або в районі проведення антитерористичної операції / Т. Є. Леоненко, Л. О. Усс // Держава та регіони. Сер. Право. - 2015. - Вип. 2. - С. 59-62. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Досліджено питання організації та діяльності судів за умов воєнного, надзвичайного стану. Розкрито особливості дій законів України, що регулюють діяльність судової влади, в районі проведення антитерористичної операції.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)-320.2 + Х819(4УКР555)112.039.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

15.
Леоненко Т. 
Методологічні основи дослідження феномена злочинності на релігійному грунті як соціально-правового явища / Т. Леоненко // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2017. - № 861. - С. 476-485. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.

Розглянуто питання методологічних основ дослідження злочинності на релігійному грунті та на підставі комплексного аналізу методології наукових досліджень як системної єдності прийомів, методів і способів наукового мислення, комплексу історично складених раціональних засобів і форм руху мислення від незнання до знання, від явища до сутності та припущення до істини зроблено висновок, що методологічні основи досдліження злочинності на релігійному грунті складають діалектичний, феноменологічний, синергетичний і системний підходи наукового пізнання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)115

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

16.
Леоненко Н. А. 
Теоретичні аспекти державного регулювання сфери туризму в Україні / Н. А. Леоненко // Держава та регіони. Сер. Держ. упр.. - 2018. - № 4. - С. 91-95. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Здійснено теоретичне дослідження системи державного регулювання сфери туризму в Україні. Узагальнено напрацювання науковців у цьому напрямі. Визначено роль державного регулювання у розвитку туризму та основні пріоритетні напрями державної політики у цій сфері.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)135.81

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/Держав.упр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

17.
Леоненко Н. А. 
Організаційний механізм державного регулювання туристичної сфери України / Н. А. Леоненко // Держава та регіони. Сер. Держ. упр.. - 2019. - № 1. - С. 66-69. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Висвітлено теоретичні дослідження щодо формування та функціонування організаційного механізму державного регулювання як дієвого механізму впливу на розвиток туристичної сфери України. Визначено основні параметри організаційного процесу, за якими розрізняють конкретні організаційні механізми, та основні засоби реалізації. Розкрито роль організаційного механізму в складі механізмів державного регулювання розвитку туристичної сфери.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)135.81

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/Держав.упр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

18.
Актуальні проблеми державно-правового розвитку України в контексті інтеграційних процесів : матеріали ІV-ої Міжнар. наук.-практ. конф., 18 трав. 2019 р., Запоріжжя / ред.: С. К. Бостан, Р. М. Максакова, Т. Є. Леоненко; Нац. ун-т "Запоріз. політехніка". - Дніпро : ЛІРА ЛТД, 2019. - 375 c. - укp.

Висвітлено філософські, теоретичні й історичні засади регіональної державно-правової інтеграції. Розкрито актуальні питання конституційного, адміністративного, цивільного, трудового, кримінального та кримінально-процесуального права в умовах інтеграційних процесів, а також проблеми державної безпеки та правоохоронної діяльності в сучасних умовах. Охарактеризовано методи дослідження принципу гендерної рівності. Увагу приділено явищу прихованої агітації в "день тиші" як одній із проблем передвиборчого процесу в Україні. Окреслено загрози національним інтересам України в сучасних глобалізаційних умовах. Описано особливості розв'язання національними судами України спорів, пов'язаних із порушенням прав інтелектуальної власності на комп'ютерну програму. Подано інформацію щодо участі профспілок у захисті трудових прав працівників. Здійснено порівняльно-правовий аналіз зарубіжного досвіду США та Норвегії щодо запобігання втечі з місця позбавлення волі або з-під варти, визначено можливості його впровадження в Україні. Викладено результати вивчення досвіду країн пострадянського простору у сфері кримінально-правової охорони професійної діяльності працівників правоохоронних органів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х8(4УКР) я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА837579 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


19.
Прокуратура України : посіб. для закл. вищ. освіти / В. О. Заросило, А. М. Кислий, Ю. Г. Севрук, М. Н. Курко, О. І. Козаченко, В. В. Заросило, В. С. Давиденко, О. В. Колос, О. М. Капля, Ю. Г. Коросташивець, А. М. Подоляка, С. А. Подоляка, В. Л. Грохольський, М. І. Ануфрієв, К. В. Муравйов, І. А. Муравйова, В. А. Бортник, С. В. Князев, А. М. Талах, Д. І. Минюк, Ф. М. Медвідь, В. М. Барановська, О. Х. Юлдашев, В. С. Цимбалюк, О. О. Бандурка, В. І. Чуєнко, Т. Б. Аріфходжаєва, С. Б. Гордієнко, К. В. Мамай, М. П. Стрельбицький, Л. М. Стрельбицька, С. В. Діденко, О. Р. Севрук, Я. В. Стрелюк, М. І. Станкевич, В. Г. Фатхутдінов, Н. П. Бортник, Т. В. Євчук, Х. Агаєв, Н. В. Заросило, О. В. Доброва, Є. В. Бондаренко, І. В. Сервецький, Ю. П. Тимошенко, М. М. Перепелиця, В. А. Мазійчук, В. І. Олійник, М. М. Ніконов, В. І. Божик, О. В. Ігнатюк, О. В. Дудник, Ю. М. Слива, В. А. Веклич, В. О. Швець, В. Ю. Крупей, О. Г. Бондаренко, І. С. Басова, В. О. Тімашов, І. В. Леоненко, Л. В. Сорокіна, Е. Ф. Іскендеров, Ю. П. Лісовська, І. С. Сиводєд, М. С. Чесакова, С. О. Лисенко, О. В. Британська, А. М. Коломієць, Г. А. Карелова, Х. Агаєв, Я. В. Голобородько, А. Ю. Скоробогатова; ред.: В. О. Заросило, А. М. Кислий, Ю. Г. Севрук; Міжрегіональна Академія управління персоналом. - Київ : Людмила, 2022. - 119 c. - укp.

Розроблено працівниками Навчально-наукового інституту права ім. Володимира Великого Міжрегіональної академії управління персоналом. Систематизовано основні положення, які стосуються діяльності прокуратури України. Матеріали ґрунтуються на нормах Конституції України, Законів України та інших законодавчих та відомчих нормативно-правових актів у сфері діяльності прокуратури.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)6 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА856540 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


20.
Національна гвардія України як правоохоронний орган : посіб. для закладів вищ. освіти / В. О. Заросило, А. М. Кислий, Ю. Г. Севрук, І. В. Леоненко, О. І. Козаченко, В. В. Заросило, В. С. Давиденко, О. В. Колос, О. М. Капля, Ю. Г. Коросташивець, С. А. Подоляка, В. Л. Грохольський, М. І. Ануфрієв, К. В. Муравйов, І. А. Муравйова, В. А. Бортник, С. В. Князев, А. М. Талах, Д. І. Минюк, Ф. М. Медвідь, В. М. Барановська, О. Х. Юлдашев, Т. Б. Аріфходжаєва, С. Г. Гордієнко, К. В. Мамай, М. П. Стрельбицький, А. М. Стрельбицька, Я. В. Стрелюк, В. Г. Фатхутдінов, Н. П. Бортник, Т. В. Євчук, Х. Агаєв, Н. В. Заросило, О. В. Доброва, Є. В. Бондаренко, О.Г. Бондаренко, І. В. Сервецький, Ю. П. Тимошенко, М. М. Перепелиця, В. А. Мазійчук, В. І. Олійник, М. М. Ніконов, В. І. Божик, О. В. Ігнатюк, О. В. Дудник, В. А. Дашкевич, Ю. М. Слива, В. А. Веклич, В. О. Швець, В. Ю. Крупей, І. С. Басова, В. О. Тімашов, А. Ю. Скоробогатова, С. В. Паламарчук, В. О. Басс, К. М. Подлегаєв, Н. О. Гольдберг, В. О. Вацюк, І. С. Яковець, О. С. Саінчин, І. С. Сиводєд, С. М. Князєв, О. Г. Михайлик, В. С. Шевченко, Л. В. Сорокіна, М. В. Романюк, К. П. Швець, С. О. Лисенко, Г. О. Куртакова; ред.: В. О. Заросило, А. М. Кислий; Міжрегіональна Академія управління персоналом. - Київ : Людмила, 2022. - 103 c. - Бібліогр.: с. 90-93 - укp.

Систематизовано основні нормативні акти, які стосуються діяльності Національної гвардії України, а також висвітлено її діяльність у сфері охорони правопорядку. Зазначено, що матеріали посібника грунтуються на нормах Конституції України, Законів України та інших законодавчих і відомчих нормативно-правових актів у сфері діяльності Національної гвардії України. Розкрито теоретичні питання створення спеціальних підрозділів для підтримання внутрішньої безпеки. Висвітлено історію виникнення спеціальних підрозділів внутрішньої безпеки в різних країнах та зміну їхніх функцій. Увагу приділено системі та діяльності внутрішніх військ під час Революції Гідності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.012 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА858387 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського