Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (9)Юристам - Наукова електронна бібліотека (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=ПІВТОРАК$<.>+<.>A=ГАЛИН$<.>+<.>A=ФЕДОРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

1.
Галинська К. Ю. 
Адміністративно-правове забезпечення інформаційного правопорядку в Україні : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / К. Ю. Галинська; Нац. акад. прав. наук України. - Київ, 2016. - 17 c. - укp.

Розглянуто теоретичні та практичні питання адміністративно-правового забезпечення інформаційного правопорядку (ІП) в Україні. Здійснено аналіз і надано загальну соціально-правову характеристику забезпеченню ІП засобами адміністративного права, зокрема адміністративного запобігання й адміністративного припинення. Проаналізовано доктринальне визначення поняття "інформаційний правопорядок". Досліджено концептуальні підходи до тлумачення правової конструкції "адміністративно-правове забезпечення інформаційного правопорядку". Сформульовано пропозиції, спрямовані на поліпшення наявних і розроблення нових нормативних положень у сфері протидії порушенням ІП з урахуванням міжнародних вимог і стандартів в інформаційній сфері.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072.899.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА426360 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Півторак Г. Ф. 
Ґенеза інституту реального зв'язку судна з державою прапора в міжнародному морському праві : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.11 / Г. Ф. Півторак; Національна академія наук України, Інститут держави і права імені В. М. Корецького. - Київ, 2018. - 19 c. - укp.

Проаналізовано: міжнародно-правові аспекти становлення та розвитку інституту "реального зв’язку" (далі – РЗ) судна з державою прапора, правову природу та специфіку принципу РЗ, історичні чинники його виникнення. Досліджено поняття судна в міжнародному морському праві, розглянуто сучасні критерії визначення РЗ з державою прапора. Окрему увагу приділено діяльності Міжнародної морської організації (ІМО), яка внесла значний вклад в розвиток та імплементацію державами конвенційних норм, що визначають зміст даного принципу. Узагальнено практику Міжнародного Суду ООН, Міжнародного трибуналу з морського права та арбітражних органів, що стосується суперечок, які виникають в процесі здійснення державами РЗ з суднами власної національності. Деталізовано особливості поняття РЗ судна з державою прапора, що полягає у визначенні його на основі поєднання внутрішнього права та норм міжнародного морського права. Досліджено різноманітні концепції РЗ судна з державою прапора, що віддзеркалюють відповідну практику держав і яка нерідко суперечить одна одній. Наведено аргументи на користь договірної концепції юрисдикції судна держави прапора порівняно з територіальною, персональною і визнання концепціями, що має сприяти дотриманню державами РЗ з судном її національності та інше. Доведено необхідність прийняття міжнародно-правового акту з єдиними стандартами, що стосуються надання державою права плавання під її прапором. Зазначено, що для України є надзвичайно важливим питання ратифікації Конвенції про умови реєстрації суден 1986 р. (чинності ще не набула), що спрямована на уніфікацію умов реєстрації судна і закріплення мінімальних умов реєстрації, забезпечення і зміцнення РЗ судна з державою прапора, з вимогою, щодо утворення в державі прапора компетентної національної морської адміністрації, що сприятиме реалізації на практиці зазначеного зв'язку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.414.021

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА437844 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Півторак Г. Ф. 
Ґенеза інституту реального зв'язку судна з державою прапора в міжнародному морському праві : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.11 / Г. Ф. Півторак; Національна академія наук України, Інститут держави і права імені В. М. Корецького. - Київ, 2018. - 19 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.414.021

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА437844 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Півторак Г. Ф. 
Національно-правове регулювання промислового рибальства в Україні / Г. Ф. Півторак // Іст.-прав. часоп. - 2021. - № 2. - С. 73-79. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Досліджено сучасний стан використання водних біоресурсів, виділено умови успішного й ефективного функціонування рибного господарства як галузі народногосподарського комплексу. Проведено аналіз ефективності контролю за обсягами видобутку рибних ресурсів, порядок здійснення та регулювання промислового рибальства. Проаналізовано Загальнодержавну програму розвитку рибного господарства України на період до 2010 р., Загальнодержавну програму охорони та відтворення довкілля Азовського і Чорного морів до 2010 р., Державну цільову економічну програму розвитку рибного господарства на 2012 - 2016 рр. Наведено види використання водних біоресурсів, порядок установлення лімітів на спеціальне використання водних біоресурсів загальнодержавного значення в межах юрисдикції України. Проаналізовано Правила промислового рибальства в басейні Чорного й Азовського морів та Режими рибальства, які їх доповнюють. Проаналізовано механізм спеціального використання водних біоресурсів, які перебувають в умовах природної волі (окрім видів, внесених до Червоної книги України), у внутрішніх рибогосподарських водних об'єктах. Проаналізовано діяльність Держрибагентства щодо розподілу лімітів спеціального використання водних біоресурсів на частки добування (вилову) для промислових цілей у рибогосподарських водних об'єктах (їх частинах) між користувачами водних біоресурсів та права й обов'язки користувачів водних біоресурсів щодо обсягу добування (вилову) водних біоресурсів. Проаналізовано та визначено відмінності наказів про режими рибальства Міністерства аграрної політики та продовольства України за період із 2017 по 2021 рр., виявлено особливі риси режиму рибальства в Чорному морі, умови здійснення спеціалізованого промислу в Чорному морі. Наведені положення Морській доктрини України в контексті розвитку рибного господарства, простежено реалізацію державної політики у сфері рибного господарства та рибної промисловості у спеціальних актах, зокрема положенню щодо режиму рибальства в рибогосподарських водних об'єктах 2021 р.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)124.72

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101088 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського