Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (4)Юристам - Автореферати дисертацій (2)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=ПРИСТУПК$<.>+<.>A=АЛЬОН$<.>+<.>A=ОЛЕКСІЇВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

1.
Приступко А.  
Правове регулювання міжнародних фондових ринків та ринку цінних паперів в Україні / А. Приступко // Право України. - 2004. - № 11. - С. 135-139. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Приступко А.  
Законодавчо-правове регулювання фондового ринку України / А. Приступко // Право України. - 2004. - № 8. - С. 53-56. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.121.12 + У9(4УКР)262.29

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Приступко А. О. 
Фінансово-правове регулювання фондового ринку України : Автореф. дис... канд. юрид. наук / А. О. Приступко; Ін-т законодавства Верхов. Ради України. - К., 2006. - 22 c. - укp.

Досліджено проблеми фінансово-правового регулювання фондового ринку України на етапі формування та утвердження ринкових відносин. Розкрито сутність фондового ринку, доведено, що даний ринок є комплексом фінансових правовідносин, а також фінансово-правової системи ринкового обороту і відтворення (випуск, розподіл, перерозподіл, андеррайтинг, купівля-продаж) цінних паперів, боргових зобов'язань і деривативів, визначено їх статус як фондових інструментів для нарощування фінансового капіталу та потенціалу інвестиційних ресурсів. Проаналізовано особливості фінансово-правового регулювання інфраструктури фондового ринку, яка забезпечує правила гри та умови для безперебійного функціонування. Висвітлено причини гальмування в Україні ринку цінних паперів та фондового ринку, шляхи та механізми їх усунення та послаблення на основі досконалої системи фінансово-правового регулювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)921.263 + Х829(4УКР)0

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА343056 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Альонкін О. А. 
Конституційне право людини на свободу світогляду і віросповідання та гарантії його реалізації в Україні : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.02 / О. А. Альонкін; Київ. нац. ун-т внутр. справ. - К., 2010. - 20 c. - укp.

Визначено доктринальні основи конституційної дефініції та правового регулювання в Україні права людини на свободу світогляду та віросповідання. Розкрито методологічні засади дослідження та визначено місце в системі прав і свобод людини та громадянина. Охарактеризовано та проведено систематизацію нормативної бази конституційно-правового регулювання даного суб'єктивного права особи. Визначено, що складовими даної системи є міжнародні договори універсального та регіонального характеру та вітчизняні нормативно-правові акти України. Наведено пропозиції щодо конституційно-правового закріплення права людини. Досліджено загальносуспільні й юридичні гарантії реалізації, охорони та захисту права людини на свободу світогляду та віросповідання. Звернено увагу на необхідність правового вдосконалення загальносуспільних та юридичних гарантій реалізації, охорони та захисту права людини в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)332 + Х809(4УКР)32

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА371003 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


5.
Альонкін О. 
Конституційно-правовий статус українського народу / О. Альонкін, О. Колодій // Зовн. торгівля: економіка, фінанси, право. - 2019. - № 1. - С. 5-12. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Здійснено системно-структурний аналіз сучасного вітчизняного законодавства щодо правового забезпечення статусу українського народу. Сформульовано поняття, ознаки, види та елементи його конституційно-правового статусу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4Укр)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69762 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

6.
Альонкін О. 
Охорона культурних прав людини в Україні / О. Альонкін, С. Корецький // Зовн. торгівля: економіка, фінанси, право. - 2019. - № 5. - С. 17-24. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Розглянуто сучасне вітчизняне законодавство з правового забезпечення культурних прав людини в Україні. Визначено, що теорія конституційного права та чинне конституційне законодавство до культурних прав і свобод людини відносять суто освітньо-культурні. Проаналізовано Закон України "Про забезпечення функціонування української мови як державної" від 25.04.2019 щодо відповідності забезпечення прав, свобод і законних інтересів громадян України - представників як титульної нації, так і національних меншин.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)33

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69762 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

7.
Альонкін О. 
Мирні зібрання в Україні: забезпечення права / О. Альонкін // Зовн. торгівля: економіка, фінанси, право. - 2021. - № 1. - С. 71-80. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Досліджено сучасне національне законодавство з правового забезпечення права на мирні зібрання в Україні. Визначено, що це право можна розглядати як у широкому, так і вузькому його значенні. Встановлено, що право на мирні зібрання в Україні на конституційному рівні загалом відповідає міжнародним стандартам прав людини. Зазначено, що це право потребує чіткої юридичної регламентації в українському законодавстві.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)32

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69762 Пошук видання у каталогах НБУВ 

8.
Альонкін О. 
Право підприємства на професійну правничу допомогу і судове представництво / О. Альонкін // Зовн. торгівля: економіка, фінанси, право. - 2022. - № 1. - С. 97-106. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Право підприємства на професійну правничу допомогу та процедуру здійснення його представництва в суді є одним з фундаментальних прав реалізації підприємницької діяльності. Глобальні проблеми сучасності як природного, так і техногенного характеру, та пов'язані з ними політичні й економічні трансформації вимагають систематичного перегляду та постійної актуалізації забезпечення права особи загалом і підприємства зокрема на професійну правничу допомогу та процедуру здійснення його представництва в суді. Мета статті - теоретико-прикладне осмислення змісту поняття "право підприємства на професійну правничу допомогу і процедуру здійснення його представництва в суді" і стану та перспектив його нормативно-правого забезпечення в Україні. Під час дослідження застосовано такі методи: діалектичний, герменевтичний, системний, аналізу та синтезу, індукції й дедукції, формально-юридичний тощо. Визначено, що чинне законодавство України не повною мірою відповідає сучасній теорії конституційного права та Конституції України щодо права підприємства на професійну правничу допомогу та процедуру здійснення його представництва в суді. Проведено частковий аналіз відповідних нормативних актів і виявлено певні неузгодженості. Висновки: зміст права особи, а також підприємства, на професійну правничу допомогу та процедуру здійснення його представництва в суді потребує певного корегування на рівні Конституції, а також цілої низки законодавчих актів України. На сьогодні в Україні є певна потреба в ухвалені Закону України про юридичну службу, зокрема й на підприємстві.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69762 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського