Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (4)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=СІБІЛЕВА$<.>+<.>A=ГАНН$<.>+<.>A=ЮРІЇВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

1.
Сібілева Г. Ю. 
Правові засади діяльності в'язниць в Таврійській губернії (кінець XVIII - початок XX ст.) : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / Г. Ю. Сібілева; ВР України, Ін-т законодавства ВР України. - Київ, 2014. - 20 c. - укp.

Досліджено правові засади діяльності в'язниць в Таврійській губернії. З'ясовано, що в'язниці в регіоні створено разом з іншими владними органами Російської імперії згідно до положення про губернії 1775 р. та іншими законоположеннями. Майже до кінця XIX ст. значну роль відігравали військові, які охороняли в'язниці, виконували роль наглядачів. Найбільш комплексним документом, що регулював діяльність в'язниць, стала інструкція 1832 р. доглядачам в'язниць. Проте її положення на практиці здебільшого не виконувалися через брак приміщень, коштів, персоналу та специфічні місцеві умови. У Таврійській губернії було організовано губернську в'язницю у м. Сімферополь, а також в'язниці у кожному повітовому місті. Зазначено, що за весь час їх функціонування гостро стояла проблема відповідних приміщень, забезпечення в'язнів харчами, одягом, взуттям, опаленням та освітленням. Значну роль у вирішенні цих питань зіграли комітет і представники земств та інтелігенції, які піклувалися роботою в'язниць. З утворенням головного управління в'язницями розпочато реформ цих закладів: на їх території з'являються лікарні, майстерні, школи грамоти. Всі ці починання вводилися не без проблем, а тому діяли лише в окремих в'язницях. Особливо гостро стояли питання охорони в'язниць військовими караулами та введення цивільних наглядачів. Лише на початку XX ст. вдалося налагодити роботу декількох майстерень при в'язниці Сімферополя, які забезпечували одягом і постільним приладдям інші в'язниці губернії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР-8ТАВ)5-628.402 + Х2(4УКР-8ТАВ)46/47-628.402

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА410821 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського