Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (4)Юристам - Наукова електронна бібліотека (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=САЛИМГЕР$<.>+<.>A=АРОН$<.>+<.>A=АМАНЖОЛУЛ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

1.
Аронов 
Професійна культура юриста та її значення у юридичній практиці : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / Ян Аронов; ВНЗ "Ун-т економіки та права "КРОК". - Київ, 2019. - 19 c. - укp.

Досліджено теоретико-правові аспекти професійної культури юриста, висвітлено її значення в юридичній практиці. Здійснено аналіз сутності професійної культури юриста. Професійна культура юриста є мультикультурним феноменом, що уособлює різновид загальної культури особи, сутність якого визначається онтологією правничої професії та відображає духовний і матеріальний досвід діяльності правників, а також очікування соціуму щодо професійної діяльності юриста. Обгрунтовано положення про диференціацію процесу формування професійної культури юриста з виокремленням трьох його етапів. Сформульовано поняття "правова культура юриста", "моральна культура юриста", "політична культура юриста", "економічна культура юриста". Обгрунтовано необхідність уніфікації професійних вимог до правників і її об'єктивації у формі нормативно-правового акту, що є особливо актуальним в умовах, коли професійні вимоги ігноруються, а професійне об'єднання не є ефективним регулятором фахового середовища. Важливим напрямом підвищення дієвості морально-етичних норм є запровадження стандартів поведінки на локальному рівні, зокрема у межах адвокатських об'єднань, що посилить контроль за реалізацією цих норм. Аргументовано положення про необхідність формування нового типу юриста, який, крім наявності відповідної кваліфікації, повинен бути професіоналом із властивими йому навичками комплексного вирішення проблем, критичного та креативного мислення, високої самоорганізації, з умінням керувати людьми та взаємодіяти з оточуючими; він має бути працездатним, а також із когнітивною гнучкістю та емоційним інтелектом. Епістемологія моделей професійної культури юриста в Україні та Європі передбачає виокремлення в архітектоніці таких моделей певних елементів (ідеологічного, морально-етичного, освітнього, державно-політичного), контамінація яких дозволяє відтворити цілісний образ правника. Доведено, що пріоритетним напрямом розвитку юридичної професії у 2018 - 2020 рр. має стати наближення до європейських стандартів юридичної діяльності, що повинно відображатись у нормативному забезпеченні та повсякденній діяльності юриста в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х8(4УКР) п

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА444286 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського