Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (18)Юристам - Автореферати дисертацій (4)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=САС$<.>+<.>A=ЯЧЕСЛАВ$<.>+<.>A=АНАТОЛІЙОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 24
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Сас В.  
Одержання та використання інформації про татуювання як один з проявів екзогенних пігментацій шкіри людини при підготовці і проведенні слідчих дій / В. Сас // Право України. - 2000. - № 9. - С. 49-54. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.16

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Сас С.  
Законодавство про регламенти однопалатних та двопалатних парламентів / С. Сас // Право України. - 2005. - № 3. - С. 135-139. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4/8)62-324

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Сас С.  
Застосування принципів загальноправової процесуальної теорії при формуванні теоретичних засад парламентської процедури / С. Сас // Право України. - 2004. - № 7. - С. 35-40. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)62-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Сас В.  
Щодо вчення про тактику слідчих дій / В. Сас // Право України. - 2002. - № 2. - С. 13-17. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


5.
Сас В.  
Щодо предмета вітчизняної криміналістичної тактики / В. Сас // Право України. - 2001. - № 9. - С. 79-84. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКр)2-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


6.
Саско О. І. 
Кримінальна відповідальність за порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом (аналіз складу злочину) : Автореф. дис... канд. юрид. наук / О. І. Саско; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. - Л., 2007. - 18 c. - укp.

Досліджено проблему кримінальної відповідальності за порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом. Вивчено підстави кримінальної відповідальності за порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом, на базі одержаних результатів обгрунтовано доцільність криміналізації даних посягань і збереження встановленої норми на сучасному етапі розвитку законодавства. Зроблено висновок про недосконалість чинної редакції ст. 213 КК України, наведено пропозиції щодо внесення відповідних змін і доповнень. Запропоновано використовувати у новій редакції статті термін "ухилення" та визначати розмір доходу (вартісного вияву металобрухту), на підставі якого встановлюється кримінальна відповідальність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА351950 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


7.
Сасов О. В. 
Кримінально-правова охорона лісу : Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.08 / О. В. Сасов; Нац. акад. внутр. справ України. - К., 2002. - 19 c. - укp.

Визначено історично сформовані моделі кримінально-правової охорони лісу й обгрунтовано висновок про те, що в історії цивілізації лісові ресурси у багатьох країн світу визначаються майном; така кримінально-правова охорона лісу здійснюється згідно з його майновим статусом, що має свою грошову вартість. Обгрунтовано висновок, що новостворювана в Україні правова система охорони лісу має відповідати головним принципам громадянського суспільства, базуватися на багатоукладності економіки та, зокрема, запровадженні, поряд з державною та колективною, приватної форми власності на лісові ресурси, а також створенні для всіх суб'єктів власності правових противаг проти використання, щодо охорони та відтворення лісів з метою уникнення безконтрольного розпорядження власністю та балансування особистісних, колективних і загальнодержавних мотивацій охорони природи. Концептуальною основою модернізації застарілої моделі кримінально-правової охорони лісу є відхід від властивої етатистській моделі одноярусної управлінської структури, згідно з якою виключні права на власність, створення правових норм і нагляд за дотриманням законодавства фокусуються в одному центрі. Запропоновано диференціацію цих прав між державою, іншими власниками та громадськістю. Науково обгрунтовано соціальну значущість лісу щодо його майного, речового, товарного характеру.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4Укр)118 + Х895(4Укр)17

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА318096 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


8.
Сас В. А. 
Організація і тактика слідчих дій при розслідуванні злочинів, вчинених засудженими до позбавлення волі : Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.09 / В. А. Сас; Нац. акад. внутр. справ України МВС України. - К., 2004. - 18 c. - укp.

Розглянуто актуальні проблеми організації і тактики слідчих дій під час розслідування злочинів, вчинених засудженими до позбавлення волі. Удосконалено поняття криміналістичної тактики та її засобів. Запропоновано власний погляд на структуру слідчої дії у кримінальній тактиці та типову структуру організації слідчої дії на всіх її стадіях і етапах. Скориговано особливості організації і тактики слідчих дій під час розслідування злочинів, вчинених засудженими до позбавлення волі. Сформульовано визначення тактико-криміналістичного забезпечення слідчих дій в установах виконання покарань. Надано пропозиції щодо удосконалення досудового розслідування в установах Державного департаменту України з питань виконання покарань з урахуванням специфіки їх діяльності та чинних кримінального, кримінально-процесуального та кримінально-виконавчого законодавств України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)312.8 + Х881.9(4УКР)128

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА329979 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


9.
Гель А. П. 
Криміналістична характеристика специфічних ознак мови та повeдінки осіб, що відбували покарання в умовах позбавлення волі / А. П. Гель, В. А. Сас // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2001. - Вип. 11. - С. 478-484. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.02:Ш + Х883.3:Ш + Ш106.771

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 


10.
Сас В. В. 
Регламент парламенту, його роль у правовій системі та деякі проблеми теорії і практики / В. В. Сас // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2001. - Вип. 14. - С. 117-123. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4Укр)62-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 


11.
Сасунов В. В. 
Цивільно-правове регулювання відносин, які виникають при зберіганні товарів на митних ліцензійних складах / В. В. Сасунов // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2003. - Вип. 21. - С. 266-270. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4Укр)211.4 + Х819(4Укр)112.038

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 


12.
Сасунов В. В. 
Цивільно-правові проблеми регулювання відносин щодо надання послуг з декларування товарів / В. В. Сасунов // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2003. - Вип. 20. - С. 263-268. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4Укр)211.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 


13.
Сас О. С. 
Організація роботи Верховної Ради України: питання теорії та практики : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.02 / О. С. Сас; Ін-т законодавства ВР України. - К., 2013. - 19 c. - укp.

Досліджено теоретичні та практичні питання організації роботи Верховної Ради України та її правового регулювання. Здійснено історичний аналіз еволюції правового регулювання законодавчого процесу. Узагальнено вітчизняний та зарубіжний досвід організації діяльності парламентів у контексті необхідності вдосконалення законотворчого процесу у Верховній Раді України. Здійснено комплексне дослідження внутрішньої організації парламенту, визначено основні напрями парламентської реформи, поняття організації діяльності Верховної Ради України, Апарату Верховної Ради України. Запропоновано шляхи вдосконалення роботи Апарату, зміни, які необхідно внести до законів, та прийняти нові нормативно-правові акти з метою вдосконалення організації діяльності Верховної Ради України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)62-9

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА398128 Пошук видання у каталогах НБУВ 

14.
Сасевич О. М. 
Судовий контроль за виконанням судових рішень в адміністративному судочинстві : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / О. М. Сасевич; Приват. ВНЗ "Львів. ун-т бізнесу та права". - Львів, 2014. - 20 c. - укp.

Проаналізовано судовий контроль (CК) за виконанням судових рішень у порядку адміністративного судочинства. Визначено правову природу інституту СК за виконанням рішення суду. Охарактеризовано становлення та розвиток інституту СК за виконанням рішень в адміністративному процесі України. Досліджено вплив практики Європейського суду з прав людини на нормативне визначення контролю за виконанням судових рішень у порядку адміністративного судочинства. Проаналізовано порядок здійснення СК за виконанням судових рішень в Україні. Запропоновано класифікацію способів здійснення СК за виконанням судових рішень в адміністративному процесі України. З'ясовано особливості застосування судами спеціальних способів здійснення СК за виконанням рішень суду в адміністративному процесі. Розглянуто правові наслідки здійснення СК в адміністративному судочинстві. Проаналізовано компетенцію суду за наслідками застосування спеціальних способів здійснення СК за виконанням рішень суду в порядку адміністративного судочинства. З'ясовано особливості оскарження судових рішень, ухвалених судом у порядку реалізації контрольних повноважень за виконанням рішення суду. Запропоновано пропозиції щодо вдосконалення Кодексу адміністративного судочинства України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072.76

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА408227 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


15.
Саско О. 
Генеза кримінальної відповідальності за контрабанду / О. Саско // Іст.-прав. часоп.. - 2014. - № 1. - С. 107-112. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Розглянуто генезу кримінальної відповідальності за контрабанду в Україні. Розглянуто проблему історичного становлення кримінальної відповідальності за контрабанду аналізуючи пам'ятки права, які діяли на території України, простежуються тенденції розвитку особливостей встановлення відповідальності за контрабанду. Через призму ретроспективного аналізу встановлення кримінальної відповідальності за контрабанду відкривається дійсний зміст та цільове призначення цієї кримінально-правової заборони.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.301.2-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101088 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

16.
Саско О. 
Щодо визначення сутності злочинної діяльності / О. Саско // Історико-прав. часоп.. - 2016. - № 2. - С. 156-160. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Розглянуто та проаналізовано погляди вчених на визначення поняття "злочинна діяльність". З'ясовано сутність злочинної діяльності, оскільки це має важливе значення для визначення основних напрямів боротьби з нею, встановлення засобів протидії, а також попередження. Розглянуто змістовні елементи злочинної діяльності - мета, об'єкт, суб'єкт, засоби та процес діяльності, а також обгрунтовано, що для підвищення ефективності боротьби зі злочинною діяльністю потрібно вивчати її як соціальний феномен, як один із різновидів соціально значущої людської діяльності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)01,0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101088 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

17.
Саско О. 
Щодо поняття латентної злочинності та причин її виникнення / О. Саско // Історико-прав. часоп.. - 2017. - № 1. - С. 150-155. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Здійснено аналіз підходів до визначення поняття латентності злочинів. Визначено чинники, що призводять до латентності злочинів, а також запропоновано шляхи зниження рівня та подолання латентності злочинів. Розкрито головні фактори, що зумовлюють існування латентності злочинності в Україні. Виявлення латентної злочинності має здійснюватися на рівні індивідуального явища - окремого діяння, а його дослідження мусить здійснюватися за допомогою застосування заходів кримінально-процесуальних, криміналістичних, оперативно-розшукових методів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101088 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

18.
Сасанчин В. І. 
Правоохоронні структури Другої Речі Посполитої на території Західної України: створення та діяльність / В. І. Сасанчин // Юрид. вісн. Повітр. і косм. право : Наук. пр. Нац. авіац. ун-ту. - 2016. - № 3. - С. 55-60. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто правоохоронні органи, які були створені та діяли на території Західної України в період 1919 - 1939 рр. Проаналізовано діяльність польської поліції, не лише як політичної складової органу державної влади, але і як органу, на який покладалися функції боротьби із загальнокримінальною злочинністю.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4ПОЛ-4УКР)61-621.163 + Х2(4УКР3)61-621.163

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73401 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

19.
Сасанчин В. І. 
Роль і місце жінок у поліції на території Східної Галичини в складі II Речі Посполитої (1920 - 1939 рр.) / В. І. Сасанчин // Юрид. вісн. Повітр. і косм. право : Наук. пр. Нац. авіац. ун-ту. - 2018. - № 3. - С. 58-63. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Мета роботи - розглянути причини широкого залучення жінок до виконання роботи у різних сферах діяльності, зокрема у поліції, та з'ясування їх місця та ролі в поліції на території Східної Галичини в складі II Речі Посполитої (1920 - 1939 рр.). Використано методи аналізу, порівняння та синтезу. Доведено, що регулярні підрозділи жінок-поліцейських, які діяли в поліції на території Східної Галичини у складі Республіки Польща протягом 30-х років 20 ст., за незначний проміжок свого існування відігравали позитивну роль у профілактиці та боротьбі з окремими видами злочинів та сприяли покращанню контактів поліції з широкими прошарками суспільства. Провівши історичні паралелі, можна говорити про те, що й сьогодні робота жінок у поліції будь-якої держави, в тому числі й України, є вкрай важливою та необхідною, проте, як методи роботи, так і організація роботи вимагають вдосконалення, виходячи із сучасних реалій життя.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4ПОЛ)5/6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73401 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

20.
Крикунов О. 
Презумпція невинуватості у міжнародному праві та законодавстві України: проблеми правового регулювання та практики застосування / О. Крикунов, О. Саско // Іст.-прав. часоп. - 2018. - № 1. - С. 118-124. - Бібліогр.: 27 назв. - укp.

Закріплення презумпції невинуватості відбулося у праві Римської імперії. Дія презумпції забезпечується актами міжнародного гуманітарного права, практикою Європейського Суду з прав людини, низкою норм національного законодавства. Узагальнено прецеденти Європейського Суду з прав людини щодо тлумачення змісту та обсягу презумпції невинуватості. Зроблено висновки про те, що презумпція невинуватості є формально закріпленим у чинному законодавстві обов'язковим спростовним припущенням про невчинення особою кримінально-караного діяння, доки її винуватість не буде доведена відповідно до закону у змісті обвинувального вироку, що набув законної сили; йдучи від зворотнього, правильно вважати, що особа визнається винуватою у кримінальному правопорушенні і може бути піддана кримінально-правовій репресії виключно після набрання обвинувальним вироком суду щодо неї законної сили. Сформульовано власне бачення правової категорії "розумний сумнів" як елемента презумпції невинуватості.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(34УКР)-2 + Х915.232.44-352

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101088 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського