Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (2)Юристам - Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=ШКРАБ$<.>+<.>A=ВЕРОНІКА$<.>+<.>A=СТЕПАНІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

1.
Шкраб'юк В. С. 
Соціально-психологічні особливості аутоагресії в осіб, засуджених до позбавлення волі : автореф. дис. ... канд. психол. наук : 19.00.05 / В. С. Шкраб'юк; Східноукр. нац. ун-т ім. В. Даля МОН України. - Луганськ, 2011. - 20 c. - укp.

Проведено аналіз основних наукових підходів щодо вивчення аутоагресії особистості взагалі й аутоагресії засуджених. Розглянуто специфічні особливості самодеструктивної активності засуджених за умов пенітенціарного закладу. З'ясовано особливості впливу умов відбування покарання, кримінальної субкультури на аутоагресивну активність засуджених. Встановлено, що аутоагресія має спільну природу з агресією та виявляється складним, динамічним явищем, яке виступає проекцією індивідуально-психологічних проявів особистості та тиску чинників соціального середовища, які у своєму системному поєднанні призводять до деструктивного вибуху, що має внутрішній вектор спрямованості. Теоретично обгрунтовано й емпірично досліджено особливості детермінації аутоагресії у засуджених різної статі та віку. Розроблено психокорекційну програму, в якій задіяний комплекс методів психокорекційного та психопрофілактичного спрямування щодо подолання аутоагресивних намірів засуджених. Встановлено відповідні рекомендації щодо зниження рівня прояву аутоагресії в осіб, засуджених до позбавлення волі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947.1-7 + Ю937-953.6 + Х884.9(4УКР)03:Ю9

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА379623 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Шкрабак І. В. 
Мале підприємництво як елемент інфраструктури НІС України: стан і перспективи / І. В. Шкрабак, О. В. Ахунзянов // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2015. - Вип. 6. - С. 86-90. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Досліджено динаміку показників діяльності суб'єктів господарювання за видом економічної діяльності "Професійна, наукова й технічна діяльність", переважна більшість яких є малими й мікропідприємствами. Виявлено основні тенденції розвитку, розкрито роль суб'єктів малого підприємництва в розбудові національної інноваційної системи (НІС) України. Визначено напрями державної підтримки малого підприємництва як елементу інфраструктури НІС.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.301.5 + Х839(4УКР)921.164 + У9(4УКР)291.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

3.
Шкрабак І. В. 
Напрями розбудови механізмів реалізації державної політики науково-технологічного розвитку країни / І. В. Шкрабак, М. О. Нікульчев // Держава та регіони. Сер. Держ. упр.. - 2019. - № 4. - С. 226-230. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Представлено технологічну структуру виробництва України у порівнянні з окремими країнами світу. Обгрунтовано, що синергія дії механізмів реалізації державної політики науково-технологічного (НТ) розвитку країни найбільш повно проявляється в межах національної інноваційної системи, виявлено і проаналізовано актуальні тенденції її функціонування за останні 10 років. Виявлено, що стабільне зменшення основних показників діяльності наукових організацій, підготовки наукових кадрів в Україні, фінансування наукових досліджень і розробок, інноваційної діяльності промислових підприємств супроводжуються високими темпами згортання наукової діяльності у підприємницькому секторі; змінами у структурі внутрішніх поточних витрат на виконання НДР за видами робіт за секторами діяльності; скороченням кількості аспірантів і докторантів за галузями знань і спеціальностями, які є драйверами технологічного оновлення національної економіки, і низькою результативністю діяльності аспірантури і докторантури. Встановлено, що регулюючою підсистемою НІС України не сформовано механізми спрямування НТ та інноваційної діяльності на зміну структури технологічних укладів. Обгрунтовано, що пріоритетним шляхом стратегічного розвитку технологічних укладів національної економіки є використання передових індустріальних технологій для модернізації підприємств третього і четвертого технологічних укладів з подальшим послідовним переходом до інноваційного розвитку країни. Обгрунтовано провідну роль інституціонального механізму державного регулювання НТ розвитку країни і визначено основний напрям його трансформації - створення "інституціональної вісі", що визначає концептуальні засади державної політики у сфері НТ й інноваційного розвитку країни, закріплює національну модель зміни технологічних укладів, окреслює стратегію НТ розвитку і національний план дій на її виконання. Обгрунтовано необхідність виділення сектора освіти, як нового інституціонального партнера в межах національної інноваційної системи України, і запропоновано напрями трансформації організаційного й економічного механізмів державного регулювання НТ розвитку країни.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)131 + Ч214(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/Держав.упр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського