Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Наукова електронна бібліотека (8)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>K=КОПІРАЙТ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

1.
Шилюк О. І. 
Авторське право та право на інформацію: нові технології ставлять нові питання / О. І. Шилюк // Електронні зображення та візуальні мистецтва. - К., 2002. - С. 34-41. - укp.

Розглянуто проблеми інформаційного права, зокрема, авторського, що постали перед суспільством в останні десятиліття у зв'язку з розвитком нових технологій, глобальних інформаційних мереж. Проаналізовано вплив копірайту на розвиток масової культури. Наголошено на необхідності забезпечення прав споживача в галузі інформації.

The copyright problems that have arised in our society because of the fast development of new technologies and global information networks are considered. Influence of the copyright on the development of mass culture is analyzed. Viewpoint on the problem of user rights in information domain is given.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х833

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО24829 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Літорович О. 
Аналіз ринку фріланса в Україні / О. Літорович // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2020. - 4, № 1. - С. 43-53. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

Досліджено основні тенденції розвитку ринку фрілансерів в Україні та в світі. Зокрема охарактеризовано веб-ресурси фрілансерів: Freelancehunt, Freelance, Weblancer та Kabanchik. Визначено основні позиції замовлень на веб-ресурсах, такі як програмування, копірайтинг, дизайн та переклад текстів. Проаналізовано ринок фрілансерів і виявлено постійне зростання чисельності фрілансерів як в Україні, так і у всьому світі, що має позитивні наслідки, оскільки в державі зменшується рівень безробіття. Однак серед проблем залишається недосконалість законодавчої бази, що призводить до відсутності реєстрації та в подальшому - до несплати податків.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4Укр)2 + У9(4Укр)390-17

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

3.
Стовпець О. В. 
Ін-т інтелект. власності в епоху інформації й постмодерну: соціально-філософський ракурс : автореф. дис. ... д-ра філос. наук : 09.00.03 / О. В. Стовпець; ДЗ "Південноукр. нац. пед. ун-т ім. і К. Д. Ушинського". - Одеса, 2017. - 35 c. - Бібліогр.: с. 26-32 - укp.

Досліджуно наукова проблема - особливості розвитку та суперечливі зміни у царині інтелектуальної власності, що мають соціокультурний зміст, породжуючи певні протиріччя в житті інформаційно-залежного суспільства, яке набуває ознак постмодерності. З метою розв’язання зазначеної наукової проблеми досліджено онтологічні засади інтелектуальної власності. Вивчено проблематику співвідношення інформації, знань, інновацій. Розроблено соціально-філософську типологію інтелектуальної власності. Простежено культурну генезу інтелектуальної власності на шляху її перетворення з сукупності розрізнених відносин у цілісний соціальний інститут. Визначено можливі підстави для обгрунтування буття інституту інтелектуальної власності в реаліях глобалізації культури. Уточнено нинішній статус інтелектуальної власності у відкритому суспільстві. Окреслено ключові точки перетину сфер «інформаційної сили», суспільної моралі, публічної та масової інформації у їхній взаємодії між собою й з інститутом інтелектуальної власності. З’ясовано загальні тенденції впливу культурних парадигм "премодерн", "модерн", "постмодерн" на розвиток інституту інтелектуальної власності. Здійснено аналіз діалектичної природи "копірайту" та її проявів у житті сучасного інформаційно-залежного суспільства. Виокремлено головні суперечності у розвитку "копірайту" в Україні та світі. Висвітлено найістотніші протиріччя нинішньої моделі антиконтрафактної політики.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)3 в1 + Ю252:Х833

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА429922 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського