Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>K=МЄДВЄДЄВА<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

1.
Ліснічук О. А. 
Майновий податок як основа формування місцевих бюджетів: вітчизняна практика та зарубіжний досвід / О. А. Ліснічук // Екон. вісн. ун-ту/Переяслав-Хмельниц. держ. пед. ун-т ім. Г. Сковороди. - 2019. - Вип. 42. - С. 190-199. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

Нині потреба у дослідженні зарубіжного досвіду оподаткування майна, зокрема досвіду Федеративної Республіки Німеччини (далі ФРН), обумовлена необхідністю збільшення грошових доходів муніципальних утворень, а також підвищенням ефективності і потенціалу даного податку в цілому. У роботах українських науковців виконаний аналіз проблем, що існують в системі оподаткування майна в Україні, зокрема, досліджуються питання щодо регулювання податку на нерухоме майно в Україні, вдосконалення системи оподаткування як основи формування місцевих бюджетів І. В. Горський, О. В. Мєдвєдєва, Т. Г. Лебединська, Є. А. Юдин, також розглядаються проблеми оподаткування майна в Україні з точки зору зарубіжного досвіду та перспектив удосконалення Токар В. В. Мета роботи - дослідження майнового податку як основи формування місцевих бюджетів з точки зору вітчизняної практики та зарубіжного досвіду, зокрема, досвіду Федеративної Республіки Німеччини. Проведене дослідження показало, що за рахунок використання ринкового підходу до оцінки майна як бази оподаткування, рівних умов оподаткування для всіх суб'єктів податкових відносин, а також ефективної системи оцінки вартості майна, яка не дає можливості маніпулювання, виключає з цього процесу елементи корупції, Німеччина має суттєві досягнення в регулюванні даної групи податків. Зроблено висновок, що впровадження окремих елементів системи оподаткування майна у Німеччині, які розглянуті в роботі, в практику оподаткування в Україні, може підвищити загальну ефективність даного податку, створити умови для зниження рівня корупції в органах місцевого самоврядування, надати цій групі податків більшої соціальної спрямованості.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)061340.6 + У9(4УКР)261.413.5 + Х829(4УКР)113 + Х829(4НІМ)113

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського