Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>K=НІДЕ<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

1.
Маринець В. С. 
Розвиток правового положення глухих в період з III ст. до н.е. до XIX ст. / В. С. Маринець // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2010. - Вип. 48. - С. 111-117. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Зазначено, що основною характеристикою соціальних норм первісного суспільства є те, що норми звичаїв передавались з покоління в покоління, ніде не фіксувались, а зберігалися лише у пам'яті людей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР)-381

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 

2.
Тірбах Л. В. 
Професійна нерівність та гендерні особливості на ринку праці / Л. В. Тірбах, Г. В. Чабан // Екон. вісн. ун-ту/Переяслав-Хмельниц. держ. пед. ун-т ім. Г. Сковороди. - 2021. - Вип. 49. - С. 120-126. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Предмет дослідження - гендерні особливості світового та Українського ринку праці. Мета роботи - дослідити гендерні проблеми на ринку праці, описати причини безробіття жінок та професійну нерівність, врахувати гендерні особливості, провести структуровану оцінку існуючого стану українського ринку праці, врахувати досвід сегрегації жінок у світі, визначити напрямок та спосіб вирішення цієї проблема в Україні. Методологічною основою статті стали як загальнонаукові, так і спеціальні методи наукового пізнання. Використано наукові методи дослідження: абстрактно-логічний - для оцінки світового та українського ринку праці; системно-структурного аналізу і синтезу - для виявлення причин існування гендерної нерівності; аналітично-розрахунковий; статистико-економічні; розрахунково-конструктивний. Результати роботи. Проаналізовано гендерні проблеми на ринку праці. Описано причини безробіття жінок та професійної нерівності. Враховуючи гендерні особливості, було оцінено поточний стан українського ринку праці, визначено напрямок вирішення проблеми гендерної нерівності в Україні. Галузь застосування. Результати даного дослідження можуть застосовуватись в регулюванні безробіття на ринку праці України, начальному процесі при викладанні дисципліни "Економіка праці і соціально-економічні відносини". Висновки: гендерна дискримінація - велика проблема в усьому світі. і це одна з головних причин нерівності в цілому. Ніде в світі у жінок немає рівних з чоловіками можливостей на ринку праці.


Індекс рубрикатора НБУВ: У524.058 + У524.920.21 + Х809(4УКР)343

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського