Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (8)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Р11(0) л7$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

1.
Лисик В. М. 
Правовий Статус Міжнародного комітету Червоного Хреста у міжнародному праві : монографія / В. М. Лисик; МОНМС України, Львів. нац. ун-т ім. І. Франка. - О. : Фенікс, 2012. - 207 c. - (Міжнар. право). - Бібліогр.: с. 163-183 - укp.

Проаналізовано правовий статус Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) у міжнародному праві. Розглянуто питання про юридичну природу МКЧХ, досліджено юридичні підстави діяльності цієї неурядової організації. На основі аналізу діючих договірних і звичаєвих норм міжнародного права подано перелік його міжнародних прав та обов'язків. Увагу приділено дослідженню впливу МКЧХ на становлення, розвиток і кодифікацію норм міжнародного гуманітарного права. Встановлено основні форми впливу цієї організації на формування доктрини, звичаєвих і договірних норм, що регламентують порядок ведення збройних конфліктів і захист прав жертв війни.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.702.8 + Р11(0) л796.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА761630 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Гольденберг Т. В. 
Правовий статус Всесвітньої організації охорони здоров'я : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.11 / Т. В. Гольденберг; Національний університет "Одеська юридична академія". - Одеса, 2019. - 20 c. - укp.

Досліджено міжнародно-правовий статус та особливості функціонування Всесвітньої організації охорони здоров’я в сучасних умовах. Висвітлено основні етапи становлення та розвитку Всесвітньої організації охорони здоров'я як інституційної основи світової системи охорони здоров'я. Проаналізовано юридичні підстави діяльності й особливості членства у Всесвітній організації охорони здоров'я. Визначено зміст і особливості міжнародної правосуб'єктності Організації. Встановлено специфічні риси правотворчої діяльності та проведено аналіз внутрішньо-організаційного та зовнішньо-організаційного механізмів Всесвітньої організації охорони здоров'я. Встановлено, що Всесвітня організація охорони здоров'я виконує роль основного координуючого органу в сфері охорони здоров'я та тісно співпрацює з державами, з міжнародними міжурядовими та неурядовими організаціями. Визначено основні етапи та напрями співробітництва між Україною та Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Доведено постійне розширення функцій ВООЗ під впливом гуманізації міжнародних відносин, соціально-демографічних і санітарно-епідеміологічних факторів. До основних функцій ВООЗ на сучасному етапі віднесено: дирекційно-координаційну, правотворчу, науково-дослідницьку, функцію надання гуманітарної, інформаційної, медичної та іншої допомоги. Обґрунтовано, що правотворча функція є однією з ключових функцій Всесвітньої організації охорони здоров'я, яку закріплено в її Статуті. Виділено два основних види правових актів, через прийняття яких Всесвітня організація охорони здоров'я реалізовує свої повноваження: 1) конвенції та угоди; 2) правила та стандарти. Додатково до правових актів Всесвітньої організації охорони здоров'я належать рішення, які стосуються організації її діяльності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(0) л795 + Х916.702.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА444336 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського