Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (58)Юристам - Наукова електронна бібліотека (3)Юристам - Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=У052.9(4УКР)229.0-14$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 26
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Жук В. М. 
Нематеріальні активи в роботі підприємств: правові основи, облік, оподаткування : навч. посіб. / В. М. Жук, В. М. Пархоменко, Л. В. Рубаненко, Ю. С. Рудченко, Н. Л. Жук, Б. В. Мельничук. - К. : Юр-Агро-Веста, 2008. - 249 c. - (Облік і фінанси АПК). - Бібліогр.: с. 155-158. - укp.

Наведено рекомендації з організації обліку нематеріальних активів (НА) за різними видами. Викладено порядок оприбуткування НА у процесі їх розробки на підприємстві з урахуванням витрат на дослідження та розробки. Увагу приділено особливостям інвентаризації НА, які невраховані у балансі, їх оцінці та постановці на баланс. Розглянуто питання нарахування амортизації НА, переоцінки та зменшення (відновлення) корисності. Проаналізовано особливості обліку НА у наукових установах.

Приведены рекомендации по организации учета нематериальных активов (НА) по различным видам. Изложен порядок налогообложения НА при их разработке с учетом затрат на исследования и разработки. Внимание уделено особенностям инвентаризации НА, неучтенных в балансе, их оценке и постановке на баланс. Рассмотрены вопросы начисления амортизации НА, переоценки и уменьшения (восстановления) коэффициента полезности. Проанализированы особенности учета НА в научных учреждениях.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-145.711.1 я73 + Х839(4УКР)91 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА702569 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Бобяк А. П. 
Бухгалтерський облік власного капіталу підприємств різних організаційно-правових форм : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.09 / А. П. Бобяк; Нац. акад. статистики, обліку та аудиту. - К., 2011. - 20 c. - укp.

Науково обгрунтовано, що бухгалтерський облік та економічний аналіз призначені забезпечити формування та інтерпретацію інформації про формування та зміни власного капіталу підприємств. Досліджено сутність категорії "власний капітал", визначено його складові як об'єкти бухгалтерського обліку з урахуванням зарубіжної та вітчизняної практики господарювання. Розкрито питання організації та відображення в обліку операцій з формування та змін власного капіталу на підприємствах різних організаційно-правових форм у частині методичної складової. Розкрито особливості бухгалтерського обліку формування та руху статутного капіталу в господарських товариствах. Розроблено комплект форм внутрішньої звітності про сформований власний капітал і зміни у ньому, що узагальнюють облікову інформацію у відповідних аналітичних розрізах. Окреслено можливості удосконалення обліку операцій з власним капіталом підприємств у частині дооцінки необоротних активів. Наведено рекомендації щодо удосконалення аналітичних процедур з оцінювання та визначення ефективності використання власного капіталу підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-145.74 + Х839(4УКР)901.322

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА383090 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Романчук К. В. 
Розвиток бухгалтерського обліку активів в умовах трансформації інституту права власності : монографія / К. В. Романчук; Житомир. держ. технол. ун-т. - Житомир : ЖДТУ, 2012. - 527 c. - укp.

Розроблено теорію та методологію бухгалтерського обліку активів за умов трансформації інституту права власності для вирішення проблеми повноти облікової інформації про майно, що знаходиться у підприємства за різних правових режимів. Приділено увагу питанням відповідальності теоретико-методологічних засад бухгалтерського обліку активів сучасному рівню розвитку економіко-правових відносин. Розроблено методологію бухгалтерськіх активів з урахуванням альтернативних концепцій їх визначення - концепції власності та концепції контролю. Удосконалено методику обліку операцій з завдатком, орендою, майновими правами, одержаними як внесок до статутного капіталу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-145.7 + Х839(4УКР)11

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА760451 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Лагно Н. 
Вибуття нерухомості: юридичні особливості, бухгалтерський облік та оподаткування / Н. Лагно; Пер.: Є. Єршов, Л. Геня, Н. Савицька. - К. : Ред. газ. "Все про бухгалтерський облік", 2012. - 158 с. - укp.

Висвітлено проблеми вибуття нерухомості. Розглянуто питання пов'язані з нерухомості: з продажем, обміном, даруванням, унесенням до статутного капіталу іншого підприємства та ліквідацією. Надано характеристику кожного з випадків вибуття об'єктів нерухомості, зразки договорів, пояснення та приклади відображення таких операцій на рахунках бухобліку, у податковому обліку й у податковій звітності. Описано об'єкти нерухомості які залишають ряди активів юрособи: їх продають, дарують, обмінюють, списують. Підкреслено, що оформлення та облік таких операцій викликають питання навіть у найдосвідченіших керівників, бухгалтерів та юристів. Розглянуто цікаві теми, які стосуються вибуття об'єктів нерухомості. Описано допомогу, яку можуть отримати платники ПДВ та податку на прибуток на загальних підставах розібратися з продажем, обміном, даруванням, внесенням до статутного капіталу іншого підприємства та ліквідацією нерухомості. Надано характеристику кожного з цих випадків вибуття об'єктів нерухомості, пояснення й приклади відображення таких операцій на рахунках бухобліку, у податковому обліку та звітності. Наведемо зразки договорів на відчуження нерухомості, а також показано, як заповнити основні первинні документи з обліку руху об'єктів нерухомості. Вміщено базові бухгалтерські нормативно-правові акти, на які слід спиратися за необхідності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-145.71 + Х839(4УКР)112-8

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА764680 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


5.
Михайлишин Н. П. 
Сутність зобов'язань та їх класифікація: економічний та правовий аспекти [Електронний ресурс] / Н. П. Михайлишин // Економіка: реалії часу : [електрон. журн.]. - 2012. - № 2. - С. 130-135. - Бібліогр.: 10 назв. - укp. - Режим доступу: http://economics.opu.ua/files/archive/2012/No2/130-135.pdf

Розглянуто економічний і правовий підходи до визначення сутності зобов'язань, обгрунтовано необхідність виділення різноманітних класифікаційних ознак для групування зобов'язань з метою їх оптимізації.

  Завантажити повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-145.729 + Х839(4УКР)21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж Пошук видання у каталогах НБУВ 

6.
Обліково-аудиторське забезпечення розвитку земельних відносин : колект. моногр. / В. М. Жук, Ю. С. Бездушна, Б. В. Мельничук, Н. Л. Жук, С. М. Остапчук; НААН України, ННЦ "Ін-т аграр. економіки", ТДВ "Ін-т обліку і фінансів", Федер. аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України. - К. : ННЦ "Ін-т аграр. економіки", 2013. - 235 c. - Бібліогр.: с. 226-235 - укp.

Охарактеризовано нормативно-правове підгрунтя земельних відносин в Україні. Проаналізовано науково-методологічні засади бухгалтерського обліку земельних ділянок та прав користування ними. Розглянуто міжнародні підходи до обліку земельних ділянок та прав користування ними. Наведено методичні підходи до оцінювання вартості земель та прав користування ними. Висвітлено основні напрями удосконалення методології обліку земельних ділянок та операції з придбання і передачі прав користування ними. Наведено принципи організації аналітичного обліку земельних ділянок та прав користування ними. Запропоновано порядок представлення інформації про земельні ділянки та права користування ними у звітності підприємств.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-145.72 + У052.9(4УКР)829.0-145.72 + Х859(4УКР)111

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА769453 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


7.
Здреник В. С. 
Проблеми здійснення класифікації фінансових інвестицій підприємств в Україні / В. С. Здреник // Бізнес Інформ. - 2013. - № 10. - С. 60-65. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Здійснено критичну оцінку підходів до класифікації інвестицій, яку надано різними авторами, а також визначено в нормативно-правових документах України. Встановлено, що в літературних джерелах побутує позиція щодо розмежування видів інвестицій, а не розгляд їх класифікації за різними ознаками. Зроблено висновок про те, що питання наукового обгрунтування класифікації фінансових інвестицій залишається не розробленим, а відсутність урегульованості з боку законодавства створює труднощі стосовно класифікації фінансових інвестицій, що, у свою чергу, призводить до помилкового відображення даного об'єкта обліку на рахунках та у звітності. На основі розмежування користувачів інформації та їх інтересів запропоновано відповідним чином розмежовувати інформації про інвестиції. Обгрунтовано доцільність та об'єктивність потреби в узгодженні класифікацій у Положенні (стандарті) бухгалтерського обліку (П(С)БО) та Податковому кодексі України.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-149.3 + Х839(4УКР)921.25

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

8.
Орлова О. С. 
Правове регулювання бухгалтерського обліку та фінансової звітності суб'єктів господарювання : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.04 / О. С. Орлова; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - К., 2013. - 18 c. - укp.

Проведено комплексне дослідження правового регулювання бухгалтерського обліку та фінансової звітності суб'єктів господарювання в Україні, надано загальну характеристику майнового стану та правового регулювання обліку суб'єкта господарювання. Розкрито зміст поняття "майновий стан суб'єкта господарювання", його співвідношення з категорією "фінансовий стан суб'єкта господарювання". Визначено поняття та елементи господарського обліку, досліджено їх взаємозв'язок. Увагу приділено питанням співвідношення та гармонізації бухгалтерського та податкового обліку суб'єкта господарювання. Розглянуто поняття, мету та основні принципи бухгалтерського обліку. Встановлено особливості правового регулювання організації ведення бухгалтерського обліку. Розкрито проблемні аспекти формування та реалізації облікової політики суб'єктів господарювання, визначено поняття, склад і види їх фінансової звітності. Досліджено загальні вимоги шодо фінансової звітності, принципи її побудови, порядок подання її суб'єктами господарювання, оприлюднення. Увагу приділено питанням державного регулювання бухгалтерського обліку та фінансової звітності в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.301:У + У052.9(4УКР)229.0-149.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА397128 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


9.
Левицька С. О. 
Облік і звітність в оподаткуванні : підруч. для студентів ВНЗ, які навчаються за освіт.-проф. програмою бакалавра з напряму підгот. "Облік і аудит" / С. О. Левицька, С. В. Свірко, О. Л. Осадча; Нац. ун-т вод. госп-ва та природокористування. - Рівне : НУВГП, 2013. - 298 c. - Бібліогр.: с. 190-199 - укp.

Висвітлено основні засади та особливості нормативного регулювання обліку в системі оподаткування вітчизняних суб'єктів підприємницької діяльності. Розглянуто облік і звітність по загальнодержавних та місцевих податках і зборах, по єдиному страховому внеску. Розкрито методико-організаційні підходи до гармонізації принципів бухгалтерського обліку та податкового законодавства. Викладено методичні та організаційні засади ефективності обліку та звітності в системі оподаткування підприємств.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)226.13 я73-1 + У052.9(4УКР)229.0-149.3-15 я73-1 + Х819(4УКР)071.101:Х822-8 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА782223 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


10.
Орлова О. С. 
Правове регулювання бухгалтерсього обліку та фінансової звітності суб'єктів господарювання : монографія / О. С. Орлова; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - Ужгород : Ліра, 2014. - 310 c. - Бібліогр.: с. 259-295 - укp.

Надано загальну характеристику майнового стану та правового регулювання обліку суб'єкта господарювання. Визначено зміст поняття "майновий стан суб'єкта господарювання", його співвідношення з категорією "фінансовий стан суб'єкта господарювання". Визначено поняття й елементи господарського обліку, досліджено їх взаємозв'язок. Особливу увагу приділено питанню співвідношення та гармонізації бухгалтерського та податкового обліку суб'єкта господарювання. Визначено поняття, з'ясовано мету й основні принципи бухгалтерського обліку. Встановлено особливості правового регулювання організації ведення бухгалтерського обліку. Особливу увагу приділено проблемним аспектам формування та реалізації облікової політики суб'єктів господарювання. Визначено поняття, склад і види фінансової звітності суб'єктів господарювання. Досліджено загальні вимоги щодо фінансової звітності, принципи її побудови, порядок подання її суб'єктами господарювання, оприлюднення. Значну увагу приділено питанням державного регулювання бухгалтерського обліку та фінансової звітності в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)2-8 + Х839(4УКР)901.301.2-8 + У052.9(4УКР)229.0-149.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА784928 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


11.
Серпенінова Ю. С. 
Проблемні аспекти облікового відображення бонусних програм лояльності клієнтів / Ю. С. Серпенінова // Вісн. Сум. держ. ун-ту. Сер. Економіка. - 2014. - № 1. - С. 68-73. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Систематизовано та досліджено основні проблемні аспекти відображення в обліку бонусных програм лояльності клієнтів. Проаналізовано нормативно-правове регулювання облікових аспектів програм лояльності з використанням бонусів і надано рекомендації з усунення виявлених недоліків.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-14 + Х819(4УКР)127.04

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69231/екон. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

12.
Лищенко О. Г. 
Визначення сутності категорії "запаси" з метою організації обліку на підприємстві / О. Г. Лищенко, Л. В. Матюха // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2014. - Вип. 3. - С. 85-89. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Розглянуто законодавчо-нормативну базу з обліку виробничих запасів, висвітлено характеристики виробничих запасів у науковій літературі, проаналізовано П(С)БО 9 "Запаси" зі змінами, внесеними до закону.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-145.720 + Х829(4УКР)0,0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

13.
Литвиненко В. С. 
Обліково-контрольне забезпечення управління витратами: інституціональний підхід : монографія / В. С. Литвиненко, В. В. Толстоног; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - Київ : Фітосоціоцентр, 2015. - 259 c. - Бібліогр.: с. 209-231 - укp.

Вивчено генезис сутності та класифікації витрат в інституціональній теорії. Обгрунтовано теорію трансакційних витрат. Розглянуто права власності та особливості їх розподілу між суб'єктами господарювання. Приділено увагу контракту як способу обміну правами власності та пов'язаними з цим витратами. Проаналізовано методику й організацію облікового відображення трансакційних витрат. Досліджено особливості управління трансакційними витратами вертикально інтегрованих корпорацій.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-148.6 + У052.9(4УКР)829.0-148.6 + Х819(4УКР)071.1:Х82

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА794874 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


14.
Обліково-контрольне забезпечення економіко-екологічної безпеки системи поводження з відходами : монографія / В. В. Євдокимов, Д. О. Грицишен, О. В. Кузнєцова, Л. В. Сергієнко-Бердюкова; Житомир. держ. технол. ун-т. - Житомир : Євенок О. О., 2015. - 179 c. - укp.

Обгрунтовано економіко-теоретичні положення операцій з управління відходами на основі ідентифікації трьох підходів до розвитку економіки природокористування в частині поводження з відходами: підтримка прийнятних обсягів споживання природних ресурсів, що не порушують інтереси майбутніх поколінь; запобігання перевищення обсягів викидів забруднювальних речовин асиміляційного потенціалу природного середовища; знаходження оптимального поєднання державного регулювання та ринкових механізмів, що дозволяє досягати економічного зростання без збільшення навантаження на природне середовище. Визначено, що відходи можна розглядати як результат виробництва, вторинні матеріальні ресурси, залишки сировини, непридатні до виробництва, види сировини. Вдосконалено класифікацію відходів для цілей їх відображення в системах бухгалтерського обліку виробничого підприємства та підприємства-утилізатора, що дозволило обгрунтувати вплив виділених ознак класифікації на операції з управління відходами. Проведено оцінювання сучасного стану міжнародного та вітчизняного регулювання операцій з управління відходами як основи їх відображення в системі бухгалтерського обліку спрямованого на забезпечення еколого-економічної безпеки підприємств. На основі вивчення особливостей екологічного оподаткування в країнах світу та сучасного механізму сплати екологічного податку в Україні закріпленого Податковим кодексом визначено особливості нарахування та сплати екологічного податку в розрізі всіх його складових. Вдосконалено методику облікового відображення операцій з управління відходами на виробничих підприємствах.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)228 + У052.9(4УКР)229.0-145.721 + Х859(4УКР)021.131

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА796774 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


15.
Мардус Н. Ю. 
Особливості обліку необоротних активів після 1 січня 2015 року / Н. Ю. Мардус, С. В. Брік, О. О. Фальченко // Проблеми економіки. - 2015. - № 3. - С. 252-257. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Досліджено особливість нормативно-правового забезпечення обліку основних засобів, які полягають у подальшій гармонізації їх бухгалтерського обліку з податковим, поступово наближаючись до вимог міжнародних стандартів. Для досягнення мети дослідження було визначено шляхи вдосконалення методики нарахування амортизації; визначено оптимальні шляхи переоцінки основних засобів; досліджено основні напрями обліку реалізації основних засобів; запропоновано шляхи вдосконалення обліку ремонтів основних засобів; надано пропозиції щодо гармонізації обліку основних засобів з міжнародними стандартами. Зазначено, що в результаті застосування нових правил податкового обліку основних засобів після 01 січня 2015 р. підприємствам з річним доходом понад 20 млн грн потрібно розраховувати різниці, пов'язані з різними операціями з основними засобами (зокрема, нарахування амортизації, продаж, переоцінка, а також зменшення (відновлення) корисності основних засобів).


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-145.71 + Х829(4УКР)033

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100602 Пошук видання у каталогах НБУВ 

16.
Майстер Л. А. 
Особливості та проблемні аспекти законодавчого регулювання обліку оплати праці персоналу підприємств / Л. А. Майстер // Бізнес Інформ. - 2016. - № 4. - С. 197-201. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Мета роботи - дослідження теоретичних положень та прикладних аспектів комплексу чинників та сучасних проблем законодавчого регулювання обліку оплати праці персоналу підприємств. Висвітлено сутність та значення таких економічних категорій, як: "мінімальна заробітна плата", "прожитковий мінімум" та "єдиний соціальний внесок". Охарактеризовано та наведено нормативний порядок формування розміру мінімальної заробітної плати персоналу з метою оцінки забезпечення соціальних стандартів. Розглянуто порядок проведення індексації заробітної плати та особливості нарахування єдиного соціального внеску на фонд оплати праці працівників підприємства з урахуванням нових змін у чинному законодавстві. Виявлено невідповідність між зростанням рівня інфляції та підвищенням мінімальної заробітної плати, що вимагає термінового розгляду та вирішення на законодавчому рівні. Досліджено нормативно-правове регулювання обліку оплати праці персоналу в частині впливу зміни рівня мінімальної заробітної плати на виплати працівникам. Встановлено види відповідальності керівників підприємств за правопорушення трудового законодавства, що забезпечить контроль та неухильне дотримання розрахунків із працівниками та державою в повному обсязі.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-146.45 + Х879(4УКР)23

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

17.
Маренич Т. Г. 
Транспонування вимог Директиви ЄС № 2013/34/ЄС до національного законодавства України / Т. Г. Маренич // Бізнес Інформ. - 2016. - № 6. - С. 166-174. - Бібліогр.: 27 назв. - укp.

Мета роботи - узагальнення основних відмінностей положень Директиви 2013/34/ЄС, МСФЗ і НП(С)БО та визначення пропозицій для України в частині гармонізації законодавства з питань бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності до норм Європейського Союзу та МСФЗ. Обгрунтовано, що в Україні і надалі буде розширюватися сфера застосування МСФЗ. Узагальнено особливості впровадження МСФЗ у вітчизняну практику. Здійснено критичний аналіз положень Директиви ЄС № 2013/34/ЄС, відзначено її позитивні сторони та дискусійні моменти. Проведено порівняння основних опцій Директиви, МСФЗ і НП(С)БО. Доведено, що прийнята Директива додає ряд розбіжностей з МСФЗ. Зроблено висновок, що імплементація її положень в законодавче поле України вимагає осучаснення діючих П(С)БО в напрямку усунення розбіжностей між НП(С)БО і МСФЗ з урахуванням вимог ЄС.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-149.3-15 к1 + Х915.232.5-383.1(4УКР):Х820.33

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

18.
Колесник Н. В. 
Особливості організації бухгалтерського обліку нематеріальних активів на сучасних підприємствах / Н. В. Колесник // Вісн. Бердян. ун-ту менеджменту і бізнесу. - 2015. - № 3. - С. 90-93. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Розглянуто нормативно-правову базу з питань обліку нематеріальних активів, розкрито поняття нематеріальних активів, підходи і методи оцінки ефективного їх використання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)033 + Х839(4УКР)302 + У052.9(4УКР)229.0-145.712

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73543 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

19.
Мельник З. Ю. 
Фальсифікація та викривлення звітних даних: відповідальність причетних осіб / З. Ю. Мельник // Актуал. проблеми економіки. - 2015. - № 7. - С. 399-407. - Бібліогр.: 29 назв. - укp.

Проаналізовано проблему надання недостовірних звітних даних та їх фальсифікації задля задоволення злочинних намірів причетних до цього осіб. Розглянуто види відповідальності за порушення, пов'язані з професійною діяльністю таких посадових осіб, а також процедури їх застосування.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-149.3-15 + Х881.9(4УКР)127

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

20.
Романчук К. В. 
Розвиток бухгалтерського обліку активів в умовах трансформації інституту права власності : автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.09 / К. В. Романчук; Держ. служба статистики України, Нац. акад. статистики, обліку та аудиту. - Київ, 2013. - 39 c. - укp.

Обгрунтовано напрями розвитку системи бухгалтерського обліку активів під впливом трансформації інституту права власності. Розроблено концепцію бухгалтерського обліку активів, яка дозволяє врахувати законодавчо передбачені правові режими майна. Охарактеризовано теоретичні положення з оптимізації системи бухгалтерської освіти та розширено склад об'єктів бухгалтерського обліку в частині активів. Запропоновано пропозиції щодо модифікації завдань суб'єктів організації та ведення бухгалтерського обліку. Удосконалено методичне забезпечення облікового відображення операцій завдатку, орендних операцій, надходження майнових прав як внеску до статутного капіталу. Розвинено організаційно-методичні підходи до розкриття у бухгалтерській звітності інформації про майно підприємства, що перебуває у нього на різних правових режимах. Набув подальшого розвитку методичний підхід до оцінювання платоспроможності та забезпеченості підприємства грошовими коштами й іншим майном у процесі здійснення економічного аналізу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-145.7 + Х839(4УКР)11

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА399069 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського