Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (108)Юристам - Наукова електронна бібліотека (14)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=У9(4РОС)261.413$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

1.
Михалевич П. М. 
Регулюючий вплив податку на додану вартість в Україні / П. М. Михалевич // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2007. - № 576. - С. 170-173. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Розглянуто регулювальний вплив непрямого оподаткування на діяльність суб'єктів господарювання. Увагу акцентовано на механізмах реалізації регулювальної функції податку на додану вартість у законодавстві України та Російської Федерації.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413.872 + У9(4РОС)261.413.872 + Х829(4УКР)221.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Кожанчиков О. И. 
Концептуальные основы налогового стимулирования деятельности малого бизнеса / О. И. Кожанчиков // Актуал. проблеми економіки. - 2014. - № 4. - С. 394-400. - Библиогр.: 10 назв. - рус.

Представлена и обоснована налоговая концепция, стимулирующая развитие малого предпринимательства. Ее основу составляет принадлежность организаций и индивидуальных предпринимателей к субъектам малого бизнеса, на основе критериев, определённых федеральным законодательством, а не форма организации предпринимательской деятельности представителей малого бизнеса. Разработаны рекомендации по изменению налогового законодательства на основе предлагаемой концепции.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4РОС)261.413 + Х839(4РОС)901.301.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

3.
Покровская Н. В. 
Налоги в доходах местных бюджетов в Российской Федерации / Н. В. Покровская // Фін.-кредит. діяльн.: пробл. теорії та практики : зб. наук. пр. - 2013. - Вип. 2. - С. 154-159. - Библиогр.: 4 назв. - рус.

Ограниченность налоговых полномочий органов местного самоуправления Российской Федерации порождает высокую зависимость бюджетов муниципальных образований от поступлений из бюджетов более высокого уровня. Для всех муниципальных образований на территории России обобщены тенденции передачи бюджетам городских округов, муниципальных районов, городских и сельских поселений налоговых поступлений и финансовой помощи властями субъектов Российской Федерации, следствием которых явилось снижение фискальной самостоятельности российских муниципалитетов.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4РОС)261.413 + Х819(4РОС)011.2-92

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

4.
Руденко Н. І. 
Становлення і розвиток професійної підготовки майбутніх податкових службовців у Російській Федерації : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.04 / Н. І. Руденко; НАПН України, Ін-т пед. освіти і освіти дорослих. - Київ, 2015. - 21 c. - укp.

Проведено аналіз професійної підготовки майбутніх податкових службовців у РФ. Виявлено основні етапи та розкрито вплив соціально-економічних чинників на становлення та розвиток системи професійної підготовки майбутніх податкових службовців. Охарактеризовано підходи російських науковців до стандартизації вищої професійної освіти. Проаналізовано психолого-педагогічні аспекти професійної придатності до діяльності податківця, застосування інтерактивних технологій в інформаційно-освітньому навчальному середовищі. Обгрунтовано особливості системи професійної підготовки податкових службовців, зумовлені поліфіскальністю професійної діяльності фахівця, що забезпечують його професійне становлення, розвиток і самореалізацію. Для реалізації можливостей творчого використання прогресивних ідей зарубіжного досвіду у підготовці податкових службовців розроблено навчально-методичний комплекс, що охоплює програму спецкурсу "Професійна підготовка податкового службовця у Російській Федерації" та методичні вказівки до його проведення, які можуть використовуватися викладачами, студентами та слухачами у системі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців податкової служби, а також дослідниками проблем порівняльної педагогіки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4РОС)201 р + У9(4РОС)261.413 р3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА414113 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


5.
Орлик С. 
Правові джерела з історії податкової політики уряду Російської імперії в роки Першої світової війни / С. Орлик // Соціум. Документ. Комунікація. Сер. Іст. науки. - 2019. - Вип. 7. - С. 160-182. - Бібліогр.: 30 назв. - укp.

Розглянуто особливості нормативно-правових актів Російської імперії в період Першої світової війни як важливого джерела з дослідження історії податкової політики імперського уряду. Увесь правовий масив, що забезпечував податкову політику, поділено на дві групи: нормативно-правові акти, які формували загальну податкову політику Російської імперії і поширювалися на всю територію імперії; "окупаційні" нормативно-правові акти, які реалізовували податкову політику уряду Російської імперії на окупованих російською армією територіях Галичини та Буковини. У результаті аналізу імперського податкового законодавства доведено, що критичний фінансовий стан Російської імперії був зумовлений недосконалістю та відсталістю податкової системи, з якою ця країна вступила у війну. Визначено, що значний масив законодавчих актів у сфері оподаткування, прийнятих у період участі Російської імперії у Великій війні, було направлено на збільшення податкового тиску та містив у собі норми, які стосувалися підвищення ставок окремих існуючих до війни податків та зборів, скасування податкових пільг, розширення кола платників та об'єктів оподаткування або ж запровадження нових тимчасових військових податків. Звернуто увагу на суть та причини прийняття 6 квітня 1916 р. Закону Російської імперії "Про державний прибутковий податок", який мав ознаменувати початок податкової реформи. Досліджуючи механізм та особливості нормативного забезпечення оподаткування на окупованих російськими військами територіях Галичини і Буковини, встановлено, що недотримання норм міжнародного права призвело до запровадження гібридної системи оподаткування, яка поєднувала елементи австрійського та російського податкового законодавства і як наслідок - до хаотичного та безсистемного стягнення податків. Такий стан в оподаткуванні свідчив про значне посилення податкового тиску на місцеве населення та грабіжницький характер російської податкової політики на окупованих територіях.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4РОС)261.413-18 + Х2(4РОС)5/6-622

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж74618:Іст.н. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського