Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (6)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х819(4УКР)071.1:Ч30$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

1.
Долинська М. 
Деякі аспекти контролю за якістю вищої освіти в Україні / М. Долинська // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2017. - № 884. - С. 113-119. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Розглянуто актуальні питання здійснення контролю в системі вищої освіти. Проаналізовано поняття контролю в системі вищої освіти. Зазначено, що проект Закону України "Про освіту" увібрав зміни українського законодавства у напряму євроінтеграційних процесів, а також позитивний досвід здійснення контролю в системі вищої освіти за кордоном. Проаналізовано принципи та етапи контролю за якістю вищої освіти в Україні. Стверджується, що прийняття нового Закону України "Про освіту" сприятиме розширенню функцій контролю у сфері вищої освіти.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)071.1:Ч30 + Ч484(4УКР)к8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

2.
Невядовський В. О. 
Адміністративно-правові засади здійснення контролю за якістю вищої освіти в Україні : монографія / В. О. Невядовський. - Харків : Факт, 2020. - 367 c. - Бібліогр.: с. 321-367 - укp.

Визначено поняття та особливості вищої освіти як об'єкту контролю. З'ясовано сутність і зміст контролю як способу забезпечення законності в діяльності закладів вищої освіти. Окреслено систему принципів контролю за якістю вищої освіти в Україні; охарактеризовано правові засади контролю за якістю вищої освіти в Україні та встановлено місце серед них адміністративно-правового регулювання. Узагальнено завдання та функції контролю за якістю вищої освіти в Україні. Встановлено предмет та межі контролю за якістю вищої освіти в Україні; розкрито систему суб'єктів контролю за якістю вищої освіти в Україні. Систематизовано адміністративні форми та методи контролю за якістю вищої освіти в Україні, з'ясовано шляхи удосконалення організаційних засад здійснення контролю за якістю вищої освіти в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)071.1:Ч30

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА854797 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Гикало Ю. В. 
Вдосконалення механізмів державного управління вищою військовою освітою : автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / Ю. В. Гикало; Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України. - Київ, 2021. - 20 c. - укp.

Обґрунтовано теоретико-методичні засади формування державної політики у сфері управління вищою військовою освітою, представлено авторський підхід до вдосконалення механізмів державного управління вищою військовою освітою в Україні, визначенно та обґрунтовано практичні рекомендації щодо модернізації освітньої системи в умовах реформування Збройних сил України (далі – ЗСУ), військового конфлікту на Сході та Північноатлантичної інтеграції. Розглянуто науковий дискурс проблематики формування державної політики у сфері державного управління вищою військовою освітою, проведено понятійно-категоріальний аналіз предметного простору дослідження державної управління вищою військовою освітою країн-членів НАТО та інших країн світу, висвітлено проблематику функціонування системи підготовки військових фахівців в Україні за умов військового конфлікту та євроатлантичної інтеграції, охарактеризовано особливості розвитку військового мистецтва Козацької Січі та можливості його імплементації в сучасне українське військо, обґрунтовано шляхи трансформації державного управління підготовкою військових фахівців до стандартів НАТО. Запропоновано інноваційну модель державного управління вищою військовою освітою в Україні, яка базується на сучасних теоретико-методологічних підходах до комплексної взаємодії суб'єктів управління (органів державної влади, військових вищих навчальних закладів, громадський інституцій) та об'єкту управління (вища військова освіта та її складові), новій концептуальній основі, міжнародній співпраці. Розроблено напрями імплементації кращого національного досвіду спрямованості (військової спеціалізації) вищої освіти в ЗСУ на тактичному, оперативному, стратегічному рівнях. Розкрито шляхи формування ключових професійних військових компетентностей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц4(4УКР)39 + Х819(4УКР)071.1:Ч30

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА452638 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Хома О. З. 
Механізми державного регулювання розвитку системи освіти України в умовах децентралізації : автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / О. З. Хома; Дніпровський державний аграрно-економічний університет. - Дніпро, 2019. - 20 c. - укp.

Уточнено поняття державного регулювання трансформаційними процесами розвитку системи освіти. Набуло подальшого розвитку поняття державного регулювання трансформаційними процесами розвитку системи освіти, як проєктування акмеологічного освітнього простору. Розроблено положення щодо обґрунтування концепції регулювання модернізації національної системи освіти відповідно до принципів сталого розвитку. Удосконалено методичний підхід до регіоналізації національної системи освіти України в умовах децентралізації, який, на відміну від існуючих, базується на комплексному плані дій за підтримки органів виконавчої влади на місцях, суспільства, громадськості. Удосконалено організаційний механізм державного регулювання розвитку системи освіти України в умовах децентралізації, який базується на громадському контролі за системою управління освітою в регіоні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)071.1:Ч30

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА441502 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського