Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (241)Юристам - Наукова електронна бібліотека (35)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х829(4РОС)2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

1.
Сергєєва В. В. 
Способи забезпечення виконання податкового обов'язку в системі заходів податково-правового примусу / В. В. Сергєєва // Право і безпека. - 2005. - 4, № 1. - С. 161-164. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Розглянуто зміст та форми реалізації державного примусу в системі правового регулювання податкових відносин. Визначено поняття податково-правового примусу. Проаналізовано забезпечення надходження податків і зборів до бюджетів та державних цільових фондів; проведено розмежування забезпечувальних заходів від інших форм примусу у податковому праві.

Рассмотрено содержание и формы реализации государственного принуждения в системе правового регулирования налоговых отношений. Определено понятие налого-правового принуждения. Проанализировано обеспечения поступления налогов и сборов в бюджет и государственные целевые фонды; проведены размежевания обеспечительных мероприятий от других форм принуждения в налоговом праве.

The contents and forms of realization of the state compulsion in system of legal regulation of tax relations is considered; concepts of tax-legal compulsion are determined; values providing actions are in details analyzed during maintenance of receiptof taxes and tax collections in the budget and the state trust funds; are carried out delimitation providing actions from other forms of compulsion in the tax law.


Ключ. слова: податковий обов'язок, податково-правовий примус
Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4РОС)208

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24082 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Видання зберігається у :


2.
Гончарук В. Я. 
Правове регулювання виробництва і обігу спиртних напоїв у Російській імперії в кінці XVIII - на початку XX ст. : Моногр. / В. Я. Гончарук; Нац. ун-т внутр. справ. - Х., 2002. - 233 c. - Бібліогр.: 388 назв. - укp.

Розглянуто питання правового регулювання виробництва й обігу алкогольних напоїв на території України періоду від її входження до складу Російської імперії до Лютневої революції 1917 р. Проаналізовано дії царату в контексті загальної політики щодо України, русифікаторських заходів у законодавстві. Наведено рекомендації щодо вдосконалення сучасних правових засад державного регулювання ринку алкоголю в країні.

Рассмотрены вопросы правового регулирования производства и оборота алкогольных напитков на территории Украины после ее вхождения в состав Российской империи и в период до Февральской революции 1917 г. Проанализированы действия царата в контексте общей политики относительно Украины, русификаторских мероприятий в законодательстве. Приведены рекомендации по усовершенствованию современных правовых основ государственного регулирования рынка алкоголя в стране.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4РОС)51/52-622.219.5 + Х829(4РОС)221.7-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА632868 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Руденко Н. 
Підготовка податкових службовців у Російській Федерації засобами дистанційної освіти / Н. Руденко // Педагогіка і психологія проф. освіти. - 2011. - № 1. - С. 163-171. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Із метою довести важливість, доцільність та актуальність використання дистанційної освіти (ДО) для формування професійної компетентності у процесі підготовки майбутніх податкових службовців проаналізовано стан впровадження ДО у ВНЗ Російської Федерації. Охарактеризовано структуру Федеральної податкової служби РФ. Висвітлено переваги ДО: висока адаптивність до можливостей студентів, економічна ефективність, зменшення видатків на здобуття освіти з боку держави, орієнтація на використання автоматизованих навчальних і контролювальних систем, нові дидактичні можливості через засоби інформатики, можливість для всіх верств населення здобути освіту від висококваліфікованого професорсько-викладацького складу провідних ВНЗ країни. Висвітлено досвід реалізації ДО у Податковому інституті РЕА ім. Плеханова, основні положення його Концепції ДО. Резюмовано, що ДО на практиці підтверджує перспективність цієї інноваційної форми навчання.

С целью доказательства важности, целесообразности и актуальности использования дистанционного образования (ДО) для формирования профессиональной компетентности в процессе подготовки будущих налоговых служащих проанализировано состояние внедрения ДО в ВУЗ Российской Федерации. Освещены преимущества ДО: высокая адаптивность к возможностям студентов, экономическая эффективность, уменьшение расходов на получение образования со стороны государства, ориентация на использование автоматизированных учебных и контролирующих систем, новые дидактические возможности посредством возможностей информатики, доступность для всех слоев населения получить образование от высококвалифицированного профессорско-преподавательского состава ведущих ВУЗ страны. Представлен опыт реализации ДО в Налоговом институте РЭА им. Плеханова, основные положения его концепции ДО. Резюмировано, что ДО на практике подтверждает перспективность данной инновационной формы обучения.

The author deals with the problem of the distance education adoption to the system of the vocational training and retraining of civilian employees for the Federal Tax Service of the Russian Federation. The article shows the importance, urgency and necessity of the distance education usage for the effective formation of the professional competence of future tax employees.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4РОС)20 р + Ч481.290

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15641 Пошук видання у каталогах НБУВ 

4.
Шишигин М. 
Трудный путь к "Флорентии": как преодолевались барьеры на пути беспошлинного ввоза литературы в Россию / М. Шишигин // Вісн. Кн. палати. - 1999. - № 3. - С. 29-30. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4Рос)222 + У9(4Рос)843.0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15184 Пошук видання у каталогах НБУВ 


5.
Руденко Н. І. 
Становлення і розвиток професійної підготовки майбутніх податкових службовців у Російській Федерації : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.04 / Н. І. Руденко; НАПН України, Ін-т пед. освіти і освіти дорослих. - Київ, 2015. - 21 c. - укp.

Проведено аналіз професійної підготовки майбутніх податкових службовців у РФ. Виявлено основні етапи та розкрито вплив соціально-економічних чинників на становлення та розвиток системи професійної підготовки майбутніх податкових службовців. Охарактеризовано підходи російських науковців до стандартизації вищої професійної освіти. Проаналізовано психолого-педагогічні аспекти професійної придатності до діяльності податківця, застосування інтерактивних технологій в інформаційно-освітньому навчальному середовищі. Обгрунтовано особливості системи професійної підготовки податкових службовців, зумовлені поліфіскальністю професійної діяльності фахівця, що забезпечують його професійне становлення, розвиток і самореалізацію. Для реалізації можливостей творчого використання прогресивних ідей зарубіжного досвіду у підготовці податкових службовців розроблено навчально-методичний комплекс, що охоплює програму спецкурсу "Професійна підготовка податкового службовця у Російській Федерації" та методичні вказівки до його проведення, які можуть використовуватися викладачами, студентами та слухачами у системі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців податкової служби, а також дослідниками проблем порівняльної педагогіки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4РОС)201 р + У9(4РОС)261.413 р3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА414113 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


6.
Капустник В. В. 
Щодо дії податкового законодавства у часі: правовий аспект / В. В. Капустник // Держава та регіони. Сер. Право. - 2014. - Вип. 4. - С. 69-72. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Висвітлено проблеми, пов'язані з дією податкового законодавства в часі. Зазначено, що, незважаючи на відсутність прямої вказівки в законодавстві на зворотню дію податкового законодавства в часі, вона є можливою, адже зміна режиму оподаткування протягом податкового періоду фактично означає надання акту зворотної сили. Проаналізовано досвід Російської Федерації щодо набрання чинності актами податкового законодавства, на основі чого зроблено висновок про його доцільність та правильність. Відзначено, що теоретичні уявлення про дію актів податкового законодавства у часі, а також принцип стабільності, закріплений у Податковому кодексі України, не завжди дотримуються на практиці. Наведено визначення податкового періоду та висновки про необхідність дотримання принципу стабільності податкового законодавства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)2-320.2 + Х829(4РОС)2-320.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського