Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (11)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х839(4)39$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

1.
Финенко Е. В. 
Правовая охрана изобретений, полезных моделей, товарных знаков и промышленных образцов в Германии и Европе = Protectiom of inventiions, utility models, trademarks and industrial designs in Germany and Europe : крат. описание процедуры патентования или регистрации / Е. В. Финенко. - Д. : АРТ-ПРЕСС, 2013. - 161, [12] c. - Библиогр.: с. 154-157 - рус.

Представлена краткая информация о немецком и европейском законодательстве в области основных объектов промышленной собственности - изобретений, полезных моделей, товарных знаков и промышленных образцов. Изложены сведения о примерной стоимости процедуры патентования или регистрации, а также величины пошлин за поддержание объектов промышленной собственности в силе.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4)39-3 + Х839(4НІМ)39-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА764743 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Михайлюк Г. О. 
Компаративний аналіз судової практики країн-членів Європейського Союзу та Європейського Суду Справедливості щодо настання відповідальності сторін у справах про порушення прав на комерційні позначення / Г. О. Михайлюк // Юрид. вісн. Повітр. і косм. право : Наук. пр. Нац. авіац. ун-ту. - 2013. - № 4. - С. 82-87. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод у Протоколі N 1 статті 1 передбачає захист права власності, як одне з основних прав, що охоплюється поняттям міжнародного захисту прав людини. Запропоновано проаналізувати нещодавні рішення національних судів країн-членів Європейського Союзу та їх співвідношення з відповідними рішеннями Європейського Суду Справедливості, законодавчою базою ЄС щодо захисту прав власників комерційних позначень у рекламі через мережу Інтернет.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.232.5-91:Х891 + Х999.89 + Х839(4)394

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73401 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

3.
Ковальчук О. О. 
Право інтелектуальної власності на географічне зазначення в Україні та країнах Європейського Союзу : монографія / О. О. Ковальчук; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - Київ : Юрінком Інтер, 2014. - 199 c. - Бібліогр.: с. 149-164 - укp.

Виявлено та досліджено особливості еволюції та розвитку правового регулювання географічних зазначень в Україні та зарубіжних країнах. Визначено правову природу права інтелектуальної власності на географічне зазначення в Україні та країнах ЄС. Проведено аналіз положень Угоди про торговельні аспекти прав інтелектуальної власності та положень законодавства ЄС й їх співвідношення з нормами чинного законодавства України. Досліджено цивільно-правовий захист права інтелектуальної власності на географічне зазначення в Україні й особливості міжнародного захисту прав на географічні зазначення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)396 + Х839(4)396

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА792709 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Видання зберігається у :


4.
Бондаренко О. О. 
Цивільно-правова охорона промислових зразків в Україні та країнах ЄС : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / О. О. Бондаренко; НАН України, Ін-т держави і права ім. В. М. Корецького. - Київ, 2017. - 20 c. - укp.

Досліджено теоретичні та методологічні засади цивільно-правової охорони промислових зразків в Україні та країнах Європейського Союзу. Розглянуто проблему, пов'язану з правовим регулюванням охорони, використання та захисту промислових зразків; зіткнення прав на зазначений об'єкт з правами на інші об'єкти інтелектуальної власності, а саме з правами на об'єкти авторського права та з правами на знаки для товарів і послуг. Запропоновано авторську дефініцію поняття "промисловий зразок". Запропоновано внести зміни до законодавства (п 5. ст. 5 Закон України "Про охорону прав на промислові зразки") щодо строку правової охорони промислового зразка. З'ясовано зміст умов патентоспроможності промислового зразка та запропоновано доповнити ст. 6 Закону України "Про охорону прав на промислові зразки" критерієм "індивідуальність". Вперше класифіковано функції промислового зразка. Обгрунтовано пропозиції з удосконалення цивільного законодавства щодо правової охорони промислових зразків.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)391.06 + Х839(4)391.06

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА432273 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


5.
Андрейчук Л. В. 
Правова охорона комерційних найменувань за законодавством України та країн ЄС : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / Л. В. Андрейчук; Тернопільський національний економічний університет. - Тернопіль, 2018. - 20 c. - укp.

Присвячено дослідженню теоретико-прикладних проблем, пов’язаних з охороною прав на комерційні найменування за законодавством України та правом ЄС. Досліджено основні міжнародно-правові документи та законодавство окремих країн ЄС. Сформульовано авторську дефініцію комерційного найменування, його основні ознаки, принципи надання правової охорони та функції в цивільному обороті. Досліджено правовий статус суб'єктів прав на комерційне найменування, розкрито зміст майнових прав інтелектуальної власності, особливості їх здійснення та передання. Проведено порівняльно-правовий аналіз комерційного найменування та інших засобів індивідуалізації суб'єктів господарювання (найменування, торговельних марок, зазначення походження товарів). Досліджено особливості використання комерційних найменувань у цифровому середовищі, яке на сьогодні не має належної правової основи. Проаналізовані види порушень прав на комерційне найменування та відповідні способи їх захисту. Сформульовані відповідні зміни, доповнення та уточнення до чинного законодавства з метою усунення існуючих прогалин, суперечностей та неповноти.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)39 + Х839(4)39

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА434262 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


6.
Михайлюк Г. О. 
Модернізація цивільно-правового регулювання комерційних позначень в Європейському Союзі та Україні : автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.03 / Г. О. Михайлюк; Національна академія правових наук України, Науково-дослідний інститут приватного права і підприємництва імені Ф. Г. Бурчака. - Київ, 2018. - 32 c. - укp.

Досліджено теоретичні та прикладні проблеми, пов’язані з правовою регламентацією та функціонуванням інституту комерційних позначень у державах-членах ЄС та Україні. Надано емпіричний та контент аналізи генези законодавства щодо формування інституту комерційних позначень. Проведено системне, порівняльне тлумачення норм, що регулюють комерційні позначення (торговельні марки, географічні зазначення, комерційні найменування та доменні імена) у Франції, Великій Британії, Німеччині, Австрії, Нідерландах, Польщі, Швеції, Португалії, Данії та Фінляндії. Здійснено дослідження міжнародних угод, директив та конвенцій, спеціального законодавства іноземних країн, судової практики України, держав-членів ЄС, що обумовлює можливість визначити тенденції та перспективи розвитку, а також забезпечити захист прав на комерційні позначення в Україні. Розкрито необхідність закріплення у вітчизняному законодавстві ряду положень, спрямованих на вдосконалення механізмів реалізації суб’єктивних прав на торговельну марку в якості ключових слів у пошукових системах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)394 + Х839(4)394 + Х915.232.5-91:Х833.94

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА435115 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


7.
Осмолян В. А. 
Правова охорона торговельних марок: вітчизняний та європейський досвід : монографія / В. А. Осмолян, Г. А. Заячковська. - Львів : Магнолія 2006 : Марченко Т. В., 2022. - 243 c. - Бібліогр.: с. 184-191 - укp.

Присвячено правовій охороні торговельних марок і брендів на підставі порівняльного аналізу законодавства України та ряду зарубіжних країн. Проведено дослідження формування та еволюції сучасного поняття "бренду", починаючи від відміток на виробленому товарі на початку людської цивілізації до торговельних знаків сьогодення, встановлено правову процедуру та поетапність захисту інтелектуального права на використання власного виробу - торговельної марки. Розроблено концепцію поліпшення законодавства України щодо захисту прав на торговельні марки шляхом проведення експертного дослідження, надано пропозиції приведення вітчизняних норм права зазначеної спрямованості відповідно до законодавства країн Європейського Союзу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)395 + Х839(4)395

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА863275 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського