Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (46)Юристам - Наукова електронна бібліотека (3)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х839(4УКР)3 я43$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 36
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Законодавство в світі книги: шляхи реалізації в Україні рекомендацій Ради Європи : Матеріали міжнар. конф., 21-22 квіт. 1997, Київ / Укр. асоц. вид. - К. : Кн. палата України, 1998. - 119 c. - укp.

Висвітлюється реальний стан книговидавничої справи в Україні від автора до споживача книжкової продукції. Аналізується українська законодавча і нормативна база з питань, що стосуються книги та її долі в державі, а також відповідність цієї бази зобов'язанням, взятим на себе Україною, як членом ООН і Ради Європи. Представлено рекомендації для органів законодавчої і виконавчої влади України для вироблення ними рішень по виходу українського книговидання і книгорозповсюдження з кризового стану та виконання міжнародних зобов'язань України в цій сфері. Розглядається книжкове законодавство в Європі та світі, шляхи і засоби захисту авторських прав у Західній та Східній Європі, Флорентійська угода і її реалізація в Європі та ін.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)34-3 я431 + Х839(4УКР)3 я431 + Х915.232.4-9(4УКР) я431 + Ч610 я431 + Ч610.4(4УКР)я431 691

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА588603 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Перспективи та актуальні проблеми правової охорони і ринкового використання інтелектуальної власності : Тези доп. наук.-практ. та інформ.-консульт. семінару / Харк. держ. політехн. ун-т. - Х., 2000. - 188 c. - укp.

Висвітлено питання розвитку та вдосконалення законодавства у сфері захисту прав інтелектуальної власності, комерціалізації технологій, а також проблем використання промислової власності. Детально розглянуто правову охорону програмних продуктів та баз даних, інноваційні аспекти діяльності та розвитку практики використання нематеріальних активів у господарському обігу підприємств. Значну увагу приділено захисту інтелектуальної власності в Україні та її адекватності вимогам угоди ТРІПС. Проаналізовано стан та шляхи розвитку бізнес-освіти з інтелектуальної власності та комерціалізації технологій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)3 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА597781 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Четвертий галузевий семінар "Правові та економічні аспекти використання і захисту прав на об'єкти інтелектуальної власності" : Тези доп., 16 жовт. 2000 р., м.Київ / ред.: Г. І. Божок; Укр. ін-т ринк. відносин в машинобуд. та військ.-пром. комплексі, "Правові та економічні аспекти використання і захисту прав на об'єкти інтелектуальної власності", галузевий семінар (4; 2000; Київ). - К. : Укрірмаш, 2000. - 103 c. - укp.

Розглянуто питання підвищення ролі інтелектуальної власності у здійсненні державної політики, інноваційної діяльності, трансферту технологій, конкурентоспроможності товарів, робіт і послуг та інтеграції України до Європейського Союзу. Висвітлено проблеми функціонування в Україні державної системи охорони та захисту інтелектуальної власності, оформлення прав на об'єкти інтелектуальної власності, охорони даних прав та їх законодавчого забезпечення, особливості взаємовідносин під час створення та використання службових винаходів та об'єктів, віднесених до державної таємниці, врегулювання спору щодо порушення прав власності. Запропоновано нові методи проведення вартісної оцінки прав власності та її використання у процесі формування корпоративних прав.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)3 я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА604112 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Проблеми права інтелектуальної власності : тези доп. круглого столу, 14 берез. 2008 р., Одеса / ред.: О. І. Харитонова; Одес. нац. юрид. акад. - О. : Фенікс, 2008. - 75 c. - укp.

Розглянуто фотографії як об'єкт авторського права (АП), найменування релігійних організацій як засіб індивідуалізації. Охарактеризовано принципи АП України. Розкрито зміст поняття "роялті". Викладено деякі аспекти АП у рекламі. Висвітлено загальні положення про відшкодування моральної шкоди, завданої порушенням прав інтелектуальної власності. Визначено суб'єкти права на комерційну таємницю. Запропоновано способи захисту прав на торговельні марки.

Рассмотрены фотографии как объект авторского права (АП), наименования религиозных организаций как средство индивидуализации. Охарактеризованы принципы АП Украины. Раскрыто содержание понятия "роялти". Изложены некоторые аспекты АП в рекламе. Освещены общие положения возмещения морального вреда, причиненного в результате нарушений прав интеллектуальной собственности. Определены субъекты права коммерческой тайны. Предложены способы защиты прав торговых марок.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)3 я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА702559 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


5.
Актуальні питання охорони прав інтелектуальної власності в Україні та Європейському Союзі в контексті європейської інтеграції : матеріали Міжнар. конф., м. Київ, Україна, 30 черв.-1 лип. 2010 р. - К. : Фенікс, 2010. - 421 c. - (Проект ЄС "Вдоскон. стратегій, політики та регулювання інновацій в Україні"). - укp. - англ. - рус.

Висвітлено питання теорії та практики охорони прав інтелектуальної власності, авторського та суміжних прав, проблем охорони об'єктів промислової власності, захисту прав інтелектуальної власності, правових та економічних аспектів комерціалізації об'єктів права інтелектуальної власності в Україні та Європейському Союзі. Розглянуто деякі правові аспекти функціонування пошукових систем у державах-членах Європейського Союзу, право на веб-сайт як складений об'єкт авторського права. Проаналізовано досвід Європейського Союзу у сфері правового регулювання відносин, що виникають у цифровому середовищі, зокрема, відносин інтелектуальної власності. Визначено правові межі свободи вибору торговельної марки в підприємництві, розкрито особливості охорони та захисту прав на торговельні марки відповідно до міжнародно-правових засад, правової охорони промислових зразків у Європейському Союзі та США. Розглянуто інтелектуальну власність як ключовий чинник формування та реалізації стратегії інноваційного розвитку України.

Освещены вопросы теории и практики охраны прав интеллектуальной собственности, авторского и смежных прав, проблем охраны объектов промышленной собственности, защиты прав интеллектуальной собственности, правовых и экономических аспектов коммерциализации объектов права интеллектуальной собственности в Украине и Европейском Союзе. Рассмотрены некоторые правовые аспекты функционирования поисковых систем в государствах-членах Европейского Союза, право на веб-сайт как объект авторского права. Проанализирован опыт Европейского Союза в сфере правового регулирования отношений, возникающих в цифровой среде, в частности, отношений интеллектуальной собственности. Определены правовые границы свободы выбора торговой марки в предпринимательстве, раскрыты особенности охраны и защиты прав на торговые марки в соответствии с международно-правовыми основами, правовой охраны промышленных образцов в Европейском Союзе и США. Рассмотрена интеллектуальная собственность как ключевой фактор формирования и реализации стратегии инновационного развития Украины.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)3 я431(0) + Х915.232.5-91 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС49760 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


6.
Актуальні проблеми природничих та гуманітарних наук у дослідженнях студентської молоді "Родзинка - 2010" : зб. матеріалів ХІІ Всеукр. студ. наук. конф., 21 - 22 квіт. 2010 р., Черкаси / ред.: А. І. Кузьмінський, Н. А. Тарасенкова, О. О. Богатирьов, Ф. Ф. Боєчко, А. М. Гусак; Черкас. нац. ун-т ім. Б. Хмельницького. - Черкаси : Брама-Україна, 2010. - 188 c. - (Юрид. науки. Інтелект. Власність). - укp. - рус.

Досліджено недоліки використання промислового зразку в межах недобросовісної конкуренції. Визначено окремі особливості міжнародної реєстрації товарних знаків за Мадридською угодою й іншими міжнародно-правовими актами. Розглянуто забезпечення прав людини як невід'ємної умови допустимості доказів у кримінальному кодексі. Висвітлено проблеми та шляхи вдосконалення принципу поділу влади в Україні. Розкрито правове регулювання заповіту подружжя та практику його застосування в Україні.

Исследованы недостатки использования промышленного образца в рамках недобросовестной конкуренции. Определены отдельные особенности международной регистрации товарных знаков по Мадридскому соглашению и другим международно-правовым актам. Рассмотрено обеспечение прав человека как неотъемлемого условия допустимости доказательств в криминальном кодексе. Отражены проблемы и пути совершенствования принципа разделения власти в Украине. Раскрыта правовая регуляция завещания супругов и практика его использования в Украине.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х. я431 + Х839(4УКР)3 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА728753 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


7.
Збірник матеріалів щорічних традиційних засідань круглого столу з актуальних питань права інтелектуальної власності : 29 квіт. 2009 р., Київ / ред.: О. М. Джужа, С. М. Безрутченко, Є. М. Бодюл; МВС України, Київ. нац. ун-т внутр. справ, Юрид. ф-т. - К., 2009. - 136 c. - укp.

Визначено цивільно-правову сутність інвестицій. Розглянуто сучасні тенденції розвитку інституту представництва юридичних осіб. Узагальнено науково-практичні проблеми застосування цивільного кодексу України в навчальному процесі. Викладено організаційно-правові основи діяльності підрозділів боротьби ОВС України щодо захисту інтелектуальної власності. Приділено увагу системі захисту авторського та суміжних прав в Україні та шляхам їх удосконалення. Проаналізовано комерційну таємницю в контексті права інтелектуальної власності й особливості її охорони. Розглянуто позитивний досвід роботи органів внутрішніх справ з виявлення та розкриття злочинів, пов'язаних з незаконним використанням товарних знаків.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)3 я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА742406 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


8.
Теоретичні і практичні аспекти економіки та інтелектуальної власності : зб. наук. пр. / ред.: В. С. Волошин; Приазов. держ. техн. ун-т. - Маріуполь : Вега-Принт, 2009. - 352 c. - укp. - рус. - англ.

Узагальнено результати наукових досліджень працівників ВНЗ України, академічних і галузевих наукових організацій, провідних підприємств найважливіших галузей промисловості країни, співробітників міжнародних, державних і регіональних організацій, органів влади, що займаються питаннями розвитку теоретичних і практичних аспектів економіки й інтелектуальної власності. Розглянуто питання захисту та розвитку інтелектуальної власності в Україні, стратегії розвитку промислових підприємств на різних ринках, розвитку та функціонування глобальної економічної системи й участь України у міжнародних рейтингах стійкого розвитку. Набули подальшого розвитку проблеми інноваційної діяльності за умов світової фінансової кризи.

Обобщены результаты научных исследований сотрудников ВУЗ Украины, академических и отраслевых научных организаций, ведущих предприятий важнейших отраслей промышленности страны, сотрудников международных, государственных и региональных организаций, органов власти, занимающихся вопросами развития теоретических и практических аспектов экономики и интеллектуальной собственности. Рассмотрены вопросы защиты и развития интеллектуальной собственности в Украине, стратегии развития промышленных предприятий на различных рынках, развития и функционирования глобальной экономической системы и участие Украины в международных рейтингах устойчивого развития. Получили дальнейшее развитие проблемы инновационной деятельности в условиях мирового финансового кризиса.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.253.333.32 я43 + У9(4УКР) я43 + Х839(4УКР)3 я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО29510 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


9.
Теоретичні і практичні аспекти економіки та інтелектуальної власності : зб. наук. пр. Т. 3 / Приазов. держ. техн. ун-т. - Маріуполь, 2010. - 200 c. - укp. - англ.

Висвітлено актуальні питання захисту та розвитку інтелектуальної власності, стимулювання інноваційної діяльності, стратегічного розвитку вітчизняних промислових підприємств. Вивчено галузеві тенденції концентрації капіталу. Розглянуто лізинг як ефективний інструмент стимулювання інновацій. Охарактеризовано інвестиційний механізм реалізації політики регіонального розвитку. Визначено основні фактори розвитку сільських територій. Запропоновано класифікацію витрат за функціями в управлінському обліку. Увагу приділено особливостям визначення тренду українського ринку вина з використанням експертного методу. Обгрунтовано необхідність реформування шахт державної форми власності та їх подальшої приватизації. Проаналізовано сутність і етичні проблеми дитячого маркетингу.

Освещены актуальные вопросы защиты и развития интеллектуальной собственности в Украине, стимулирования инновационной деятельности, стратегического развития отечественных промышленных предприятий. Изучены отраслевые тенденции концентрации капитала. Рассмотрен лизинг как эффективный инструмент стимулирования инноваций. Охарактеризован инвестиционный механизм реализации политики регионального развития. Определены основные факторы развития сельских территорий. Предложена классификация расходов по функциям в управленческом учете. Уделено внимание особенностям определения тренда украинского рынка вина с использованием экспертного метода. Обоснована необходимость реформирования шахт государственной формы собственности и их дальнейшей приватизации. Проанализированы сущность и этические проблемы детского маркетинга.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-141.1 я43 + Х839(4УКР)3 я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: С11023/3 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Видання зберігається у :


10.
Актуальные вопросы интеллектуальной собственности : сб. докл. XX Междунар. науч.-практ. конф., 21-23 февр. 2013 / ред.: Н. В. Ковиня, Е. П. Орлюк, Г. А. Андрощук; Гос. служба интеллект. собственности Украины. - К. : Информ. системы, 2013. - 324 c. - Библиогр. в конце ст. - рус. - укp.

Акцентировано внимание на современном сосоянии, проблемах и перспективах развития законодательства Украины в сфере интеллектуальной собственности. Описана система обеспечения прав интеллектуальной собственности в республике Молдова. Рассмотрена роль Государственной службы интеллектуальной собственности Украины при защите прав на объекты интеллектуальной собственности. Раскрыты процессуальные аспекты конфликта авторских прав и прав на торговые марки, проблемные вопросы доказывания в судебном порядке недобросовестной регистрации товарного знака агентами. Внимание уделено борьбе с нарушениями прав интеллектуальной собственности при использовании программного обеспечения, акцентировано на применении технических средств защиты в сети Интернет. Описаны средства защиты авторского права и смежных прав в сети Интернет в европейских странах и США, возможности их использования в Украине. Дана характеристика стратегических направлений реформы права интеллектуальной собственности в Европейском Союза.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)3 я431(0) + Х841.11 я431(0) + Х839(4/8)3 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО32082 Пошук видання у каталогах НБУВ 

11.
Інтелектуальна власність в Україні: проблеми теорії та практики : зб. матеріалів наук.-практ. конф., 24 лют. 2010 р., Київ. Вип. 1 / ред.: Ю. Л. Бошицький, О. В. Чернецька, О. І. Мацегорін; НАН України, Київ. ун-т права, Ін-т держави і права ім. В.М. Корецького. - К., 2012. - 155 c. - укp. - рус. - англ.

Розкрито поняття та шляхи вдосконалення інституту комерційної таємниці в законодавстві України. Проведено порівняльно-правовий аналіз правового статусу патентних повірених за законодавством України та деяких зарубіжних країн. Розглянуто загальні аспекти цивільно-правової охорони товарних знаків в Україні та Польщі, проблеми охорони авторського та суміжних прав у мережі Internet. Показано специфіку правового захисту цивільних прав у сфері винахідництва. Увагу приділено питанням правової охорони фінансування суспільного мовлення в Україні, проблемам формування та реалізації національної інноваційної системи.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)3 я431 + Х839(4)3 я431 + Х849(4)111 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: В354610/1 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

12.
Інтелектуальна власність в Україні: проблеми теорії та практики : зб. матеріалів наук.-практ. конф., 22 лют. 2011 р., Київ. Вип. 2 / ред.: Ю. Л. Бошицький, О. В. Чернецька, О. І. Мацегорін; НАН України, Київ. ун-т права, Ін-т держави і права ім. В.М. Корецького. - К., 2012. - 141 c. - укp.

Розглянуто процес удосконалення правової культури громадян як засіб оптимізації охорони інтелектуальної власності в Україні. Проаналізовано процес правового регулювання охорони промислових зразків у ЄС. Акцентовано увагу на проблемних питаннях захисту суміжних прав організації мовлення. Показано особливості патентування службових винаходів в США. Охарактеризовано інформаційну сутність основних об'єктів інтелектуальної власності, з'ясовано значення інформаційного складника об'єкта для його значення в економіці. Проаналізовано нормативно-правову базу із захисту інтелектуальної власності, створеної за кошти Державного бюджету України. Показано наслідки порушення прав інтелектуальної власності, актуальність питань гармонізації прав власності на винаходи в сфері охорони здоров'я та прав пацієнтів. Розкрито організаційно-правові засади забезпечення легітимації права на об'єкти промислової власності, особливості змісту договірних відносин у цій сфері.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)3 я431 + Х839(4/8)3 я431 + Х849(4/8)111 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: В354610/2 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

13.
Інтелектуальна власність в Україні: проблеми теорії та практики : зб. матеріалів наук.-практ. конф., 22 лют. 2012 р., Київ. Вип. 3 / ред.: Ю. Л. Бошицький, В. І. Акуленко, О. В. Чернецька; НАН України, Київ. ун-т права, Ін-т держави і права ім. В.М. Корецького. - К., 2012. - 180 c. - укp.

Акцентовано увагу на проблемах формування національної інноваційної системи та розвитку інституту інтелектуальної власності. Висвітлено питання особистих немайнових прав організацій мовлення. Розглянуто тенденції розвитку правового регулювання договірних відносин у сфері промислової власності в Україні. Надано інформацію про патентування способів лікування в Україні та світі. Показано особливості правової охорони торговельних марок в Польщі та Словаччині. Надано класифікацію договорів, що стосуються сфери трансферу технологій. Висвітлено проблеми та напрями вдосконалення адміністративно-правового забезпечення прав інтелектуальної власності в системі МВС України. Виявлено суперечності системи охорони права інтелектуальної власності за умов глобалізації. Розглянуто механізм регулювання відносин інтелектуальної власності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)3 я431 + Х839(4)3 я431 + Х849(4)111 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: В354610/3 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

14.
Актуальные вопросы интеллектуальной собственности : сб. докл. ХХ Междунар. науч.-практ. конф., 21 - 23 феврал. 2013 г., Киев / ред.: Н. В. Ковиня, Е. П. Орлюк, Г. А. Андрощук; Госу. служба интеллектуал. собственности Украины. - Киев : Информ. системы, 2013. - 324 c. - рус. - укp.

Исследованы проблемы размежевания подведомственности споров о защите прав интеллектуальной собственности. Изложены процессуальные аспекты конфликта авторских прав на торговые марки. Раскрыты особенности признания в судебном порядке недействительными свидетельств Украины на знаки, тождественные или схожие со знаками, признанными хорошо известными в Укаине, относительно неоднородных товаров и услуг. Приведены современные методы защиты авторских и смежных прав на объекты интеллектуальной собственности при публичной трансляции музыкального контента. Раскрыта роль принципов гражданского права в процессе развития законодательства Украины в сфере интеллектуальной собственности. Представлены основные подходы, которые применяются при расчете размера ущерба при нарушениях авторских прав на компьютерные программы. Проанализированы перспективы повышения качества обеспечения экспертов непатентной литературой. Исследованы актуальные вопросы экспертизы заявок на знаки для товаров и услуг и промышленные образцы. Изложены проблемные аспекты совладения товарными знаками в России.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)3 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО32629 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


15.
Стратегії інноваційного розвитку економіки України: проблеми, перспективи, ефективність : Труди ІV-ї Міжнар. наук.-практ. Internet-конф. студентів та молодих вчених, 20 груд. 2013 р., Харків / Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". - Харків : НТУ "ХПІ", 2013. - 259 c. - укp. - рус.

Розкрито особливості управління колективом жінок пенсійного та передпенсійного віку. Проведено аналіз відтворення трудових ресурсів у водогосподарсьокму комплексі України. Висвітлено сутність та принципи системи матеріального стимулювання працівників. Подано напрями підвищення продуктивності праці за сучасних умов. Запропоновано економіко-математичний підхід відносно визначення вірогідності настання фінансового ризику на підприємстві. Розглянуто термінологічне дослідження технологічного потенціалу промислового підприємства. Досліджено стан і перспективи розвитку фондового ринку України. Розкрито особливості інвестування в людський капітал у національній економіці. Розглянуто основні проблеми впровадження інновацій на сучасних підприємствах. Досліджено сучасний стан і проблеми захисту об'єктів авторського права у мережі інтернет. Висвітлено проблеми та перспективи євроінтеграції України.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.я431(4УКР) + У9(4УКР)0-55 я431 + Х839(4УКР)3 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА778998 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


16.
Стан та перспективи розвитку соціально-економічних систем в епоху економіки знань : матеріали ІІІ Міжнар. наук.-практ. конф. студентів, аспірантів та молодих вчених, 24 - 26 квіт. 2014 р., Луганськ / ред.: В. А. Рач; Східноукр. нац. ун-т ім. В. Даля, Молодіж. від-ня Агентства стратег. розвитку Луганщини "Астрал". - Луганськ : Вид-во СНУ ім. В. Даля, 2014. - 389 c. - укp. - рус. - англ.

Розкрито сутність та роль проектного підходу в сучасному бізнесі під час створення студії сучасного танцю та хореографічного мистецтва "Force". Висвітлено особливості життєвого циклу освітніх проектів підготовки компетентних фахівців. Розкрито особливості планування проекту ціннісно-орієнтованої модернізації автомобіля. Розглянуто електронний журнал як інструмент інформаційного забезпечення та як засіб надання вдосконалених рекламних послуг в процесі організації весільного свята. Викладено інноваційні аспекти продукту проекту створення студентського кадрового агенства. Наведено структурно-логічну модель інноваційної діяльності територіальних органів міндоходів. Запропоновано системний підхід до організації забезпечувальних процесів адміністративного управління на підприємстві. Висвітлено особливості й основні проблеми розвитку промислових компонентів структури регіональної економіки за показниками впливу управління розвитком регіонального середовища. Запропоновано шляхи вдосконалення інформаційного ресурсу автоматизованої системи для забезпечення відбору спеціалістів специфічних категорій знань в органах міндоходів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.я431(0) + Х839(4УКР)3 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА778997 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


17.
Актуальні питання інтелектуальної власності : зб. доп. XXII Міжнар. наук.-практ. конф., 9 - 11 верес. 2014 р., Київ / Державна служба інтелектуальної власності України. - Київ : Інформ. системи, 2014. - 221 c. - укp. - рус.

Розглянуто проблеми нормативно-правового регулювання питань створення та використання комп'ютерних програм як об'єктів авторського права в Україні. Розкрито роль прокуратури та суду в захисті прав інтелектуальної власності. Показано особливості охорони та захисту прав інтелектуальної власності у фармацевтичній сфері. З'ясовано тенденції застосування оціночних категорій під час кваліфікації актів недобросовісної конкуренції з об'єктами інтелектуальної власності. Висвітлено правову природу договорів про взаємне представництво інтересів між організаціями колективного управління. Розглянуто окремі питання проведення судової експертизи об'єктів патентування хімічної галузі, питання патентування інноваційного продукту. Показано шляхи вдосконалення національного законодавства з питань охорони географічних досліджень в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)3 я431(0) + У9(4УКР)0-141.1 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО33109 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


18.
Стратегії інноваційного розвитку економіки України: проблеми, перспективи, ефективність : труди V-ої Міжнар. наук.-практ. Internet-конф. студентів та молодих вчених, 20 груд. 2014 р., Харків / Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". - Харків : НТУ "ХПІ", 2014. - 152 c. - укp. - рус.

Проаналізовано взаємозв'язок витрат на оплату праці та обсягів реалізації торговельного підприємства. Показано шляхи виходу із кризи для підприємства-боржника. З'ясовано роль і значення управління персоналом як науки. Досліджено вплив мотивації персоналу на ефективність його праці. Розкрито особливості управління інноваційним розвитком підприємства агропромислового комплексу, перспективи розвитку малого та середнього бізнесу в Україні. Висвітлено перспективи розвитку електроенергетичної системи держави, проблеми розвитку інфраструктури товарного ринку в Україні, проблеми розвитку вітчизняного аграрного бізнесу та шляхи їх вирішення за сучасних умов господарювання. Розглянуто проблеми та перспективи інноваційного розвитку вітчизняних виробничих підприємств. Визначено сутність аналізу ефективності використання трудових ресурсів на підприємстві. Увагу приділено проблемам банківського фінансування інноваційної діяльності в Україні. Обгрунтовано доцільність розробки та впровадження енергозберігальних технологій. Запропоновано стратегію розвитку інноваційного потенціалу на підприємствах готельно-ресторанного комплексу. Проаналізовано найважливіші проблеми захисту інтелектуальної власності, розвиток формування ефективності системи хімічного сервісу в аграрному виробництві. Розглянуто актуальні питання щодо реформування системи охорони здоров'я, сучасні тенденції трансформації змісту продуктивної зайнятості та їх вплив на розвиток ринку праці.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.я431(4УКР) + У9(4УКР)0-55 я431 + Х839(4УКР)3 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА788453 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


19.
Вітчизняний та світовий досвід правового регулювання відносин у сфері інтелектуальної власності : зб. наук. пр. за матеріалами Всеукр. наук.-практ. Інтернет-конф., 7 - 8 квіт. 2015 р., Черкаси / ред.: О. В. Черевко, О. П. Орлюк, С. В. Корновенко; Черкас. нац. ун-т ім. Б. Хмельницького, Нац. акад. прав. наук України, НДІ інтелект. власності, Держ. служба інтелект. власності України. - Черкаси : ЧНУ ім. Б. Хмельницького, 2015. - 144 c. - укp.

Показано особливості правового використання радянських товарних знаків на території окремих країн СНД. Висвітлено особливості Мадридської системи міжнародної реєстрації товарних знаків. Розкрито поняття та особливості законодавчого регулювання журналістської діяльності в друкованих засобах масової інформації. Висвітлено особливості правової охорони фотографічних творів у мережі Інтернет. Викладено теоретичні засади формування ринку інтелектуальної власності. Подано теоретико-правову характеристику способів захисту порушених прав на торговельну марку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)3 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА791917 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


20.
Сучасні виклики і актуальні проблеми права інтелектуальної власності в Україні та Європі : зб. матеріалів [IV] Міжнар. наук.-практ. конф., 6 жовт. 2014 р., Київ. Вип. 4 / ред.: Ю. Л. Бошицький, Ф. Гарі, М. Швантнер. - Київ, 2014. - 311 c. - укp.

Розглянуто питання модернізації освіти у сфері інтелектуальної власності. Акцентовано увагу на інтелектуальному капіталі як чиннику конкурентоздатної економіки у XXI ст. Описано особливості визначення комерційного (фірмового) найменування в національному законодавстві України. Розглянуто нові виклики в авторському праві. Визначено вплив європейської інтеграції на правовий захист торгових марок. Окреслено перспективи розвитку законодавства України у сфері інтелектуальної власності на прикладі Великої Британії. Висвітлено актуальні проблеми охорони та захисту авторського права та суміжних прав у мережі Інтернет. Наведено класифікацію адміністративно-правових гарантій авторського права. Розглянуто перспективу запровадження Патентного суду в Україні. Описано особливості набуття особистих немайнових суміжних прав юридичними особами в Україні. Приділено увагу правовій природі штучного інтелекту.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)3 я431(0) + Х839(4)3 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: В355744/4 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Видання зберігається у :

...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського