Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (19)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х859(4УКР)115 я73$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 13
Представлено документи з 1 до 13

1.
Третяк А. М. 
Землевпорядне проектування: організація території сільськогосподарських підприємств методом еколого-ландшафтного землеустрою : навч. посіб. для студ. ВНЗ за напрямом підготов. "Геодезія, картографія та землеустрій" / А. М. Третяк, В. М. Другак, Л. А. Гунько, І. П. Гетьманчик. - Херсон : ОЛДІ-ПЛЮС, 2014. - 235 c. - Бібліогр.: с. 226-227 - укp.

Викладено методологію і методику організації території сільськогосподарських підприємств методом еколого-ландшафтного землеустрою. Розкрито поняття про землю як найважливішу частину навколишнього середовища, місце земельних ресурсів у структурі природного багатства України, суть землеустрою щодо формування сталого землекористування земель сільськогосподарського призначення. Обгрунтовано методологічні основи формування еколого-ландшафтної організації території. Висвітлено методичні підходи до агроекологічного зонування та ландшафтної типізації земель. Наведено еколого-економічну класифікацію придатності орних земель. Приділено увагу зонуванню земель за типами землекористування. Подано інформацію про формування еколого-безпечних та інвестиційно-привабливих підтипів землекористування та формування територіальних природоохоронних обмежень (обтяжень) у використанні земель. Розглянуто ідентифікацію прав власності на землю та оренду землі в межах типів землекористування, а також встановлення та формування реєстру обмежень (обтяжень) на земельні ділянки власників земельних часток (паїв). Охарактеризовано формування та організацію території сільськогосподарських підприємств з урахуванням ландшафтних умов та прав на землю.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321-511.3 я73 + П091 я73 + Х859(4УКР)115 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА775421 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Дорошенко Ю. М. 
Основи землевпорядкування та кадастру : конспект лекцій для студ., які навчаються за напрямом підгот. "Геодезія, картографія та землеустрій" / Ю. М. Дорошенко, А. П. Лізунова, Ю. О. Тацій; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. - Київ : КНУБА, 2013. - 51 c. - Бібліогр.: с. 49-51 - укp.

Розглянуто теоретичні основи здійснення землеустрою та ведення державного земельного кадастру та його складових на національному, регіональному та локальному рівнях. Висвітлено основні питання регулювання земельних відносин. Увагу приділено проблемам реєстрації землеволодінь, землекористувань та об'єктів нерухомості, обліку кількості та якості земель, бонітування грунтів та економічної оцінки земель з метою раціонального використання земельних ресурсів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)115 я73-2 + У9(4УКР)0-51 я73-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА776637 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Котик З. О. 
Роботи із землеустрою і кадастру при організації територій : [конспект лекцій] / З. О. Котик; Нац. ун-т "Львівська політехніка". - Львів : Растр-7, 2014. - 95 c. - Бібліогр.: с. 78-95 - укp.

Наведено загальну характеристику робіт із землеустрою та кадастру. Приділено увагу земельній реформі за умов незалежності України. Охарактеризовано органи державної влади й органів місцевого самоврядування у сфері землеустрою та державного земельного кадастру. Розглянуто законодавство про оцінку земель. Подано інформацію про державну експертизу землевпорядних документів. Висвітлено правові та організаційні основи містобудівничої діяльності планування забудови та іншого використання території. Викладено порядок складання видачі, реєстрації та зберігання державних актів на право постійного користування земельною ділянкою та договорів оренди землі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)115 я73 + У9(4УКР)0-51 я73-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА779316 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Третяк А. М. 
Землеустрій : навч. посіб. для студентів ВНЗ за напрямом підгот. "Геодезія, картографія та землеустрій" / А. М. Третяк. - Херсон : Олді-плюс, 2014. - 519 c. - Бібліогр.: с. 508-518 - укp.

Викладено теорію землеустрою за умов нових земельних відносин. Висвітлено походження поняття землеустрою, еволюцію сутності землеустрою, землеустрій як основоположний механізм управління земельними ресурсами на сучасному етапі розвитку економіки. Розкрито земельний устрій України, поняття землеволодіння та землекористування, форми землекористування та організації території, елементи землевпорядної організації території. Висвітлено функції землі, її поняття як об'єкт права, сільськогосподарських містобудівних та інших відносин, властивості земельних та інших природних ресурсів, що враховуються під час землеустрою, економічні, соціальні, екологічні, сільськогосподарські, містобудівні та інші умови, види господарського використання земель і правового стану земельних ресурсів, категорії та цільове призначення земель, типи землекористування та дозволене використання земель, характеристику земельного фонду України за формами власності та категоріями земель. Обгрунтовано зміст управління діяльністю у сфері землеустрою, прогнозування, планування та організацію землекористуваня на державному, регіональному та місцевому рівнях, земельно-процесуальні правовідносини у сфері землеустрою.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)115 я73 + У9(4УКР)0-511.3 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА789457 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


5.
Мартин А. Г. 
Земельний кадастр : навч. посіб. для студентів ВНЗ напряму підгот. "Геодезія, картографія та землеустрій" / А. Г. Мартин, О. В. Тихенко, Л. В. Паламарчук. - Київ : Медінформ, 2015. - 549 c. - укp.

Висвітлено історичні та соціальні передумови розвитку земельного кадастру. Розглянуто теоретичні основи земельного кадастру, методи, напрями та механізми ведення системи Державного земельного кадастру, особливості оцінювання їх ефективності. Подано інформацію про кадастрові та земельно-реєстраційні системи в Європі, особливості земельної реєстрації в Австралії та США. Розглянуто питання класифікації земельних угідь, цільового призначення земельних ділянок, видів землекористувачів, прав на земельні ділянки, обмежень і обтяжень таких прав. Розкрито роль Державного земельного кадастру в системі обміну інформацією з Державним реєстром прав, а також з іншими відомствами.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-517 я73 + У50-517 я73 + Х859(4УКР)115 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА799235 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


6.
Мартин А. Г. 
Управління якістю земплевпорядних робіт : навч. посіб. / А. Г. Мартин, Л. А. Гунько, І. Г. Колганова. - Київ : Компринт, 2016. - 566 c. - Бібліогр.: с. 260-264 - укp.

Викладено теоретичні та правові основи управління якістю землевпорядних робіт. Наведено методи та інструменти забезпечення якості робіт із землеустрою. Охарактеризовано інструменти державної політики у сфері зебезпечення якості землевпорядних робіт в Україні. Приділено увагу управлінню якістю землевпорядних робіт на підприємстві. Подано відомості про зміст контролю якості топографо-геодезичних робіт і картографічних робіт. Розкрито поняття якості земельно-кадастрової інформації.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-511.3-21 я73 + Х859(4УКР)115 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА807474 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


7.
Тихенко Р. В. 
Державна експертиза землевпорядних рішень : навч. посіб. для студентів спец. 193 - "Геодезія та землеустрій" / Р. В. Тихенко, А. В. Барвінський. - Київ : Медінформ, 2016. - 404 c. - Бібліогр.: с. 166-167 - укp.

Висвітлено теоретичні основи проведення державних експертиз проектної та проектно-технічної документації. Наведено основні способи оцінювання експертів, які можуть проводити державні експертези у цій сфері відповідно до законодавчої та нормативної бази. Охарактеризовано форми та види державних експертиз проектної та проектно-технічної документації. Висвітлено особливості підготовки науково-обгрунтованих експертних висновків державних експертиз, в тому числі: реєстрація висновків, терміни дії, наслідки у разі одержання негативного висновку. Описано процедуру (порядок) й особливості здійснення основних державних експертиз за сучасних умов відповідно до законодавства України. Увагу приділено меті, завданням і формам екологічної експертизи.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)115 я73 + Х893.9(4УКР)413.924 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА808424 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


8.
Тревого І. С. 
Інвентаризація земель та нерухомості : навч. посіб. / І. С. Тревого, М. М. Дутчин, Є. Ю. Ільків; Івано-Франків. нац. техн. ун-т нафти і газу. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2016. - 351 c. - Бібліогр.: с. 315-323 - укp.

Викладено принципові положення інвентаризації земель і житлового фонду, побудови й оцінювання точності кадастрових мереж, застосування геоінформаційних технологій під час інвентаризації та реєстрації земель і нерухомості. Охарактеризовано правовий режим використання земель населених пунктів. Розкрито особливості розподілу земель за формами власності, цільовим призначенням і угіддями. Розглянуто обмеження прав власності на землю та використання земельних ділянок. Увагу приділено розвитку геодезичних мереж за допомогою супутникових технологій, інвентаризації земель методами аерофотознімання, основним принципам створення та структурі даних індексних кадастрових карт. Наведено науково-практичні рекомендації стосовно інвентаризації земель і нерухомості за сучасних умов.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-51 я73 + Х859(4УКР)115 я73 + Х839(4УКР)112 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА810475 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


9.
Тревого І. С. 
Державний земельний кадастр : підручник / І. С. Тревого, М. М. Дутчин, Є. Ю. Ільків; Івано-Франків. нац. техн. ун-т нафти і газу. - 2-ге вид., випр. і допов. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2018. - 280 c. - Бібліогр.: с. 252-259 - укp.

Висвітлено поняття, сутність і зміст складових частин Державнго земельного кадастру відповідно до чинних законодавчих і нормативно-правових актів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-517 я73-1 + Х859(4УКР)115 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА832356 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


10.
Перович Л. М. 
Кадастр територій : підручник / Л. М. Перович, І. Л. Перович, В. М. Сай; ред.: Л. Перович; Нац. ун-т "Львів. політехніка". - Львів : Вид-во Львів. політехніки, 2019. - 242 c. - Бібліогр.: с. 232-240 - укp.

Розглянуто сучасний стан ведення кадастру територій. Визначено роль земельного кадастру в національній інфраструктурі геопросторових даних. Викладено особливості правового режиму використання земель, новітні підходи до кадастрового зонування території, побудови кадастрових мереж, а також реєстрації землі та нерухомого майна. Наведено загальну характеристику обмежень прав на землю. Описано процедуру державної реєстрації прав на нерухоме майно.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)115 я73-1 + У9(4УКР)0-517 я73-1 + Д829(45УКР)08 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС65989 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


11.
Нестеренко Г. Б. 
Містобудівний кадастр : підручник / Г. Б. Нестеренко, Р. Б. Таратула, Н. М. Ступень; Львів. нац. аграр. ун-т. - Львів : Ліга-Прес, 2018. - 250 c. - укp.

Висвітлено теоретичні основи містобудівного кадастру (МК), подано загальну характеристику, розкрито зміст і порядок його ведення. Розглянуто структуру даних МК, організацію створення служби МК. Подано інформацію щодо ведення МК на державному, регіональному та районному рівнях. Увагу приділено організаційно-правовому регулюванню земельних відносин у містах, а також особливостям приватизації міських земель. Викладено основні положення продажу земельних ділянок комунальної власності. Висвітлено історичні аспекти технічної інвентаризації (ТІ) об'єктів нерухомого майна (ОНМ). Описано порядок проведення ТІ ОНМ, розкрито особливості ТІ об'єктів незавершеного будівництва та будинків садибного типу в разі їх поділу на окремі ОНМ. Розглянуто специфіку організації благоустрою населених пунктів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)441.0-517 я73-1 + Х859(4УКР)115 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА834844 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


12.
Мамонов К. А. 
Основи земельного адміністрування: технічні аспекти : навч. посіб. / К. А. Мамонов, С. Г. Нестеренко, Ю. Б. Радзінська; Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова. - Харків : ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, 2021. - 102 c. - Бібліогр.: с. 96-102 - укp.

Розглянуто теоретичні положення, технічні та методичні аспекти земельного адміністрування, моніторингу й охорони земель. Висвітлено проблеми та напрями привабливості території міст України. Розкрито особливості ефективного використання земельних ресурсів у сучасних умовах розвитку міст. Описано методи забезпечення землеустрою та кадастру. Подано інформацію про кадастрові роботи в системі регулювання земельних відносин регіонів. Наведено визначення та характеристику земельного адміністрування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)115 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА849318 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :
new ! "Зал нових надходжень" - література у відкритому доступі


13.
Пілічева М. О. 
Земельно-кадастрові роботи : навч. посіб. / М. О. Пілічева, Т. В. Анопрієнко, Л. О. Маслій; Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова. - Харків : ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, 2020. - 238 c. - Бібліогр.: с. 190-199 - укp.

Розглянуто нормативно-правові, організаційні та методологічні питання проведення земельно-кадастрових робіт. Вказано на важливість формування електронного документа, що містить відомості про результати робіт із землеустрою та оцінки земель в електронному вигляді. Висвітлено загальні відомості про топографо-геодезичну діяльність. Розглянуто створення Державної геодезичної мережі України, геодезичні методи побудови та згущення Державної геодезичної мережі, використання геодезичної мережі під час здійснення робіт із землеустрою. Описано види оцінок земель, загальні засади грошової оцінки земель.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-517 + Х859(4УКР)115 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА851385 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського