Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (3)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х881.9(4УКР)017.24$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

1.
Кваша О. 
Підстави кримінальної відповідальності пособника з позицій теорії співучасті у злочині / О. Кваша, Т. Цибулін // Іст.-прав. часоп.. - 2016. - № 1. - С. 142-147. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Досліджено теоретичні засади кримінальної відповідальності пособника та їх реалізації у нормах Кримінального кодексу України. За результатами проведеного дослідження зроблено висновок про те, що передбачені у законі про кримінальну відповідальність правові наслідки пособництва у злочині грунтуються на поєднанні двох теорій співучасті: акцесорної та самостійної. Виокремлено норми Кримінального кодексу України, які визначають засади відповідальності пособника з позицій акцесорної теорії та з позицій самостійної теорії співучасті.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)017.24

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101088 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

2.
Цибулін Т. Г. 
Кримінальна відповідальність за пособництво у вчиненні злочину : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / Т. Г. Цибулін; НАН України, Ін-т держави і права ім. В.М. Корецького. - Київ, 2016. - 20 c. - укp.

Зазначено, що формування належних засад кримінально-правової протидії пособництву передбачає необхідність існування узгодженого вчення, яке б охоплювало різні аспекти правових наслідків сприяння вчиненню злочину, оскільки від цього залежить правотворча та правозастосовна діяльність. На підставі аналізу законодавчих положень, які визначають пособника як одного зі співучасників у злочині, та практики їх застосування, доведено необхідність формування невичерпного переліку способів сприяння вчиненню злочину, реалізація яких зумовлює притягнення до кримінальної відповідальності за пособництво. Доведено, що законодавче регулювання різних аспектів відповідальності пособника поєднує у собі ознаки акцесорної теорії співучасті та теорії самостійної відповідальності співучасників. Наведено аргументи на користь необхідності забезпечення диференціації кримінальної відповідальності різних видів пособництва залежно від істотності ролі пособника у досягненні злочинного результату. Обгрунтовано пропозиції щодо вдосконалення статей 27, 31, 68 КК України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)017.240.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА425664 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського