Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (8)Юристам - Наукова електронна бібліотека (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х881.9(4УКР)117.93$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

1.
Фомічов К. С. 
Основні зміни в законодавстві щодо доказування і протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств / К. С. Фомічов // Держава та регіони. Сер. Право. - 2014. - Вип. 1. - С. 111-117. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто основні зміни в законодавстві України щодо боротьби з протиправним поглинанням та захопленням підприємств. Проаналізовано ухвалений наприкінці 2013 р. Верховною Радою України урядовий закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств, досліджено вплив цих змін і впровадження нового Кримінального процесуального кодексу на процес доказування незаконного заволодіння суб'єктами господарювання; наведено класичне визначення поняття рейдерства. На основі аналізу зарубіжного досвіду досліджено практику запобігання рейдерським захопленням, визначено роль і значення держави в її запровадженні та діяльніть держави щодо запобігання протиправним посяганням на субієктів господарювання, які супроводжуються корупцією та насильством, а також перспективні напрями формування державних механізмів протидії рейдерству.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.306-321 + Х883.9(4УКР)711.179.3-321 + Х881.9(4УКР)117.93-321

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

2.
Величко В. А. 
Розроблення напрямів зростання ефективності реалізації інформаційно-аналітичного забезпечення протидії рейдерству на підприємствах паливно-енергетичного комплексу / В. А. Величко // Екон. вісн. Нац. техн. ун-ту України "КПІ" : зб. наук. пр. - 2017. - Вип. 14. - С. 146-151. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розроблено рекомендації щодо удосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення протидії рейдерству на підприємствах паливно-енергетичного комплексу (ПЕК). У цьому контексті вирішуються наступні завдання: сформувати поняття "рейдерської привабливості" підприємств ПЕК; запропонувати напрями зростання ефективності реалізації інформаційно-аналітичного забезпечення протидії рейдерству підприємств ПЕК. Заслуговує на увагу запропоновані автором визначення "рейдерської привабливості" підприємств ПЕК й інформаційно-аналітичного забезпечення протидії рейдерству. Особливого значення мають розроблені напрями підвищення ефективності реалізації інформаційно-аналітичного забезпечення протидії рейдерству на підприємствах ПЕК, які базуються на результатах інтегральної оцінки "рейдерської привабливості" підприємств ПЕК, застосуванні корпоративного та антирейдерського кодексів, що дозволило сформувати комплекс заходів протидії внутрішнім і зовнішнім негативним явищам, необгрунтованому впливу зацікавлених осіб.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.61 + У9(4УКР)305.71 + Х881.9(4УКР)117.93

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72699 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

3.
Пожуєва Т. О. 
Причини виникнення та шляхи подолання рейдерства в Україні / Т. О. Пожуєва // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2017. - № 3. - С. 43-47. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Окреслено широке коло проблем сучасного рейдерства в Україні. Наголошено, що лише завдяки злагодженим зусиллям з боку як підприємців, так і державних інституцій можна досягти бажаного результату й уникнути недружнього поглинання. Досліджено теоретичні, методологічні та практичні питання уникнення та вироблення механізму протидії рейдерським загрозам. Зважаючи на тенденції економічного розвитку української економіки, які характеризуються не лише кардинальними змінами нормативно-правових основ функціонування суб'єктів господарювання з урахуванням вимог європейського законодавства, а й виникненням загроз у зовнішній політиці держави, підвищенням рівня криміналізації економіки, збільшенням кількості рейдерських захоплень підприємств у різних сферах, негативним впливом дестабілізувальних факторів зовнішнього та внутрішнього середовища діяльності підприємств, вимагає від підприємств удосконалення механізму забезпечення економічної безпеки за умов рейдерства у напрямі збереження стійкого функціонування та розвитку, захисту майнових інтересів, зміцнення фінансового становища у часі та просторі. Зазначено, що ситуація, яка склалась в Україні з недружнім поглинанням, є вкрай загрозливою, чому сприяє низка об'єктивних чинників. Розв'язати це можливо лише за умови злагодженої роботи як суб'єктів господарювання, так і всіх рівнів влади.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.306 + Х881.9(4УКР)117.93

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

4.
Цибульник Т. А. 
Адміністративно-правові засади діяльності органів місцевого самоврядування України щодо протидії рейдерству : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Т. А. Цибульник; Науково-дослідний інститут інформатики і права, Національна академія правових наук України. - Київ, 2017. - 21 c. - укp.

Дисертаційне дослідження присвячено комплексному розгляду теоретичних і практичних питань адміністративно-правових засад діяльності органів місцевого самоврядування України щодо протидії рейдерству. Здійснено аналіз і надано загальну соціально-правову характеристику адміністративно-правового регулювання взаємодії органів місцевого самоврядування та органів публічної влади щодо протидії рейдерству на регіональному рівні. Проаналізовано наукову літературу, що містить доктринальне визначення поняття "рейдерство" та його прояви в умовах реформування місцевого самоврядування на засадах децентралізації. Досліджено концептуальні підходи до тлумачення правової конструкції "державна регіональна політика протидії рейдерству". Сформульовано пропозиції, спрямовані на поліпшення існуючих і розроблення нових нормативних положень у сфері протидії рейдерству на регіональному рівні з урахуванням міжнародних вимог і стандартів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2 + Х881.9(4УКР)117.93

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА429643 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського