Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (8)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х883.9(4УКР)711.171$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

1.
Сингаївська І. В. 
Фальшивомонетництво в Україні: кримінально-правовий та кримінологічний аспекти : монографія / І. В. Сингаївська. - Луганськ : Віртуал. реальність, 2010. - 358 c. - Бібліогр.: 365 назв. - укp.

Розкрито кримінально-правові та кримінологічні аспекти фальшивомонетництва (ФМ) в Україні. Проведено юридичний аналіз складу злочину, передбаченого ст. 199 Кримінального кодексу України за матеріалами правозастосовної практики. Розглянуто питання кваліфікації та наведено рекомендації щодо вдосконалення кримінально-правових норм. Висвітлено історико-правовий розвиток законодавства про відповідальність за ФМ, особливості закордонного кримінального законодавства про відповідальність за ФМ. Визначено сучасні тенденції ФМ, кримінологічні особливості особистості злочинця, причини й умови, що сприяють вчиненню ФМ та заходи запобігання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.1 + Х883.9(4УКР)711.171

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА746046 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Чабаненко С. М. 
Кримінологічна характеристика та запобігання злочинам, пов'язаним із діяльністю позабюджетних цільових фондів : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / С. М. Чабаненко; Харків. нац. ун-т внутр. справ. - Харків, 2017. - 18 c. - укp.

Наведено кримінологічну характеристику та досліджено напрями запобігання злочинам, пов'язаним з діяльністю позабюджетних цільових фондів. На основі методології сучасних досліджень в галузі кримінального права та кримінології здійснено аналіз теоретичних аспектів кримінологічної характеристики злочинів, пов'язаних з діяльністю позабюджетних цільових фондів, коштів з означенням кількісних та якісних показників, а також аналіз слідчої та судової практики. Особливу увагу приділено вивченню законодавчої регламентації діяльності фондів, виявленню недоліків та наданню пропозицій з удосконалення законодавства. Досліджено ключові питання нормативно-правового регулювання діяльності позабюджетних цільових фондів України з використанням державних коштів. Для з'ясування означеної проблеми здійснено спробу теоретичного визначення терміну "державні кошти" та суміжних понять як предмету злочинів, пов'язаних з діяльністю позабюджетних цільових фондів, а також запропоновано внесення змін до законодавства. Розглянуто підходи до розуміння запобігання злочинності, проаналізовано структуровану систему заходів запобігання, запропоновано заходи такого запобігання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.1 + Х883.9(4УКР)711.171

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА427177 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Нікітін Д. Ю. 
Кримінологічна характеристика та запобігання нецільовому використанню бюджетних коштів, здійснення видатків бюджету чи надання кредитів з бюджету без встановлених бюджетних призначень або з їх перевищенням : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / Д. Ю. Нікітін; Університет державної фіскальної служби України. - Ірпінь, 2021. - 20 c. - укp.

На основі історико-правових джерел та теоретичних поглядів досліджено генезу та сучасний стан наукової розробленості проблеми. Визначено соціальну обумовленість кримінальної відповідальності за злочинність, передбачену ст. 210 КК України, та здійснено її кримінологічний аналіз.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)1 + Х883.9(4УКР)711.171

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА448744 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Михалік О. І. 
Кримінологічна характеристика та запобігання фальшивомонетництву : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / О. І. Михалік; Національна академія правових наук України, Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса. - Харків, 2018. - 20 c. - укp.

Дисертація є кримінологічним дослідженням явища фальшивомонетництва, яке утворюють злочини, передбачені ст. 199 КК України. У науковій праці надано їх кримінологічну характеристику, вивчено особу злочинця- фальшивомонетника, виділено групи детермінант, що зумовлюють ці злочини. Запропоновано перспективні напрями їх запобігання із урахуванням сучасного прогресивного зарубіжного досвіду у вказаній сфері.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)711.171

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА436603 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


5.
Мельник С. С. 
Виявлення та запобігання фінансовому шахрайству у забезпеченні фінансової безпеки комерційних банків : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / С. С. Мельник; Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи". - Київ, 2019. - 20 c. - укp.

Вирішено важливе наукове завдання щодо виявлення та запобігання фінансовому шахрайству (ФШ) у забезпеченні фінансової безпеки комерційних банків (ФБКБ). Уточнено сутність ФШ у КБ, визначено його мету, суб'єкти здійснення і суб'єкти, на яких воно спрямоване, сферу його існування, професійні відносини, за яких воно здійснюється, об'єкт і спосіб впливу на його суб'єкти, інструменти здійснення. Представлено цикл та удосконалено класифікацію різновидів ФШ у КБ. З'ясовано місце і роль виявлення і запобігання ФШ у забезпеченні ФБКБ. Проаналізовано підходи до визначення ФБКБ і наведено її авторське тлумачення та характеристику. Охарактеризовано підходи до виявлення і запобігання ФШ у КБ. Розкрито сутність і визначено складові формування і реалізації механізмів виявлення, протидії та запобігання ФШ у КБ. Проаналізовано форми реалізації ФШ у КБ України, підходи до його типології. Критично оцінено стан виявлення і протидії ФШ за типовими конструкціями у КБ. З'ясовано відсутність повноцінного виявлення ФШ загалом та у вітчизняних КБ зокрема. Визначено особливості ФШ, які знижують результативність діяльності з його виявлення в КБ України, та проблеми, що існують у цій сфері. Оцінено практику боротьби з ФШ для забезпечення ФБ вітчизняних КБ. Доведено необхідність і вперше розроблено уніфіковану модель виявлення ФШ як одного з важливих чинників підвищення ФБ вітчизняних КБ. Виокремлено етапи ФШ у КБ. Наведено пропозиції з розвитку в Україні незалежних фінансових розслідувань для зменшення ризиків шахрайських проявів / удосконалення практики управління ними. Визначено складові та методичні підходи до оцінки дієвості виявлення та запобігання ФШ у КБ України, визначено критерії та індикатори дієвості заходів з його виявлення і запобігання.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.181.34-93-995 + Х881.9(4УКР)117.1 + Х883.9(4УКР)711.171

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА442493 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського