Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (14)Юристам - Автореферати дисертацій (5)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х893.9(4УКР)414$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 11
Представлено документи з 1 до 11

1.
Грошевий Ю.  
Кримінально-процесуальні аспекти оперативно-розшукової діяльності / Ю. Грошевий, Е. Дідоренко, Б. Розовський // Право України. - 2003. - № 1. - С. 73-78. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4Укр)414 + Х893.9(4Укр)721.010.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Доронін І. М. 
Документи як вид доказів у кримінальному процесі України : моногр. / І. М. Доронін. - К. : Вид. Паливода А.В., 2006. - 144 c. - Бібліогр.: с. 129-143. - укp.

Розглянуто теоретичні положення та законодавство, що визначають правову природу документів-доказів у кримінальному процесі, їх належність і допустимість. Проаналізовано практику доказування в кримінальних справах на підставі використання документів, матеріалів оперативно-розшукової діяльності, ревізій, службових розслідувань і перевірок. Науково обгрунтовано пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства й практики його застосування.

Рассмотрены теоретические положения и законодательство, определяющие правовую природу документов-доказательств в криминальном процессе, их соответствие и допустимость. Проанализирована практика доказывания в криминальных делах на основе использования документов, материалов оперативно-поисковой деятельности, ревизий, служебных расследований и проверок. Научно обоснованы предложения по усовершенствованию действующего законодательства и практики его применения.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)414

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА690513 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Огородник А.  
Нормативно-процедурний порядок роботи з джерелами антиделіктної інформації / А. Огородник // Право України. - 2006. - № 1. - С. 89-92. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)414

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Запотоцький А. П. 
Документи як процесуальні джерела доказів у кримінальному судочинстві : автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.09 / А. П. Запотоцький; Київ. нац. ун-т внутр. справ. - К., 2009. - 18 c. - укp.

Вивчено актуальні правові, теоретичні та практичні проблеми використання документів як процесуальних джерел доказів у кримінальному судочинстві. Розглянуто історію розвитку та становлення поняття "документ" у кримінальному судочинстві. Досліджено характеристику документів як процесуальних джерел доказів, їх відмінність від документів речових доказів і протоколів слідчих і судових дій. Наведено класифікацію документів. Проаналізовано способи й особливості збирання, перевірки й оцінювання документів як процесуальних джерел доказів. Узагальнено законодавче врегулювання, використання у процесі доказування документів як джерел доказів. Розглянуто шляхи покращання слідчої та судової практики та вдосконалення чинного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)414

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА364480 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


5.
Білецька Л. М. 
Провадження в кримінальних справах про контрабанду в суді першої інстанції : автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.09 / Л. М. Білецька; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. - Х., 2008. - 19 c. - укp.

Розглянуто теоретичні та практичні особливості доказування у кримінальних справах про контрабанду у суді першої інстанції. Проаналізовано обставини, що підлягають доказуванню у таких кримінальних справах. Виявлено специфіку питань, які вирішуються під час попереднього розгляду справи суддею у справах про контрабанду. Установлено особливості судового слідства у цих справах. Охарактеризовано особливості оцінки судом першої інстанції матеріалів досудового слідства, їх допустимості, достатності для судового розгляду та повноти. Наведено пропозиції щодо вдосконалення чинного кримінально-процесуального законодавства України, яке регламентує провадження у кримінальних справах про контрабанду в суді першої інстанції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)811.173 + Х893.9(4УКР)414

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА359969 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


6.
Іщенко В. М. 
Протоколи слідчих і судових дій та інші документи як джерела доказів у кримінальному судочинстві : Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.09 / В. М. Іщенко; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. - Х., 2001. - 18 c. - укp.

Визначено сукупність найбільш значущих теоретичних положень, що стосуються поняття протоколів слідчих і судових дій та інших документів як джерел доказів, розроблено практичні рекомендації щодо його вдосконалення. Розглянуто особливості формування, перевірки й оцінки протоколів та інших документів як доказів у кримінальному процесі в світлі проектів КПК України, країн СНД, які містять низку нових, принципових положень, а також міжнародно-правових документів у галузі доказового права. Досліджено специфіку збирання доказів на різних стадіях кримінального судочинства, зокрема, документів, умови визнання їх допустимими доказами та особливості використання у кримінально-процесуальному доказуванні окремих видів документів. Сформульовано пропозиції, спрямовані на вдосконалення кримінально-процесуального законодавства, що регулює поняття протоколів слідчих і судових дій та інших документів як джерел доказів і висвітлено особливості використання їх у доказуванні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)414

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА313054 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


7.
Копильченко Т. Ю. 
Експертні помилки у почеркознавчому дослідженні та шляхи їх подолання : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / Т. Ю. Копильченко; Акад. упр. МВС України. - К., 2010. - 16 c. - укp.

За результатами узагальнення комплексного аналізу судово-експертної практики останніх років, вивчення наукових досліджень у галузі судового почеркознавства з врахуванням закордонного досвіду, а також узагальнення експертної практики, опитування експертів-почеркознавців, викладачів кафедр криміналістики та судових експертиз, визначено ознаки експертних помилок у почеркознавчому дослідженні та сформульовано їх поняття. Запропоновано новий підхід до класифікації експертних помилок у почеркознавчому дослідженні, обгрунтовано підстави до такого їх поділу за групами. Виявлено типові помилки, яких припускаються почеркознавці під час оформлення висновків. Розкрито сучасні можливості виявлення та вивчення експертних помилок у почеркознавчому дослідженні. Встановлено причини й умови, що сприяють експертними помилкам.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)414 + Х894.9(4УКР)15

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА375820 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


8.
Ланцедова Ю. О. 
Сутність та послідовність роботи з особистісними і речовими джерелами доказів у кримінальному судочинстві : автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Ю. О. Ланцедова; Харк. нац. ун-т внутр. справ. - Х., 2009. - 20 c. - укp.

Обгрунтовано міждисциплінарну кримінально-процесуальну, криміналістичну й оперативно-розшукову природу роботи із особистісними та речовими джерелами доказів щодо наявності у даній процедурі семи взаємопов'язаних етапів аналітичної та практичної діяльності, а також необхідність допуску до порушення кримінальної справи всіх видів огляду й особистісного дослідження, а з санкції прокурора та будь-якої іншої процесуальної дії, якщо це потрібно для одержання достатніх доказів наявності чи відсутньості в події ознак злочину або обставин, які виключають впровадження у справі. Набуло подальшого розвитку змістовно-термінологічне й елементне представлення послідовності роботи із особистісними та речовими джерелами доказів у кримінальному судочинстві (збирання речових джерел, встановлення особистісних джерел, одержання від них відомостей, їх оцінка та використання), а також обгрунтування як наскрізних етапів даної процедури з'ясування сутності, послідовності й інших закономірностей роботи із особистісними та речовими джерелами антикримінальної інформації, організації та документування кожного з етапів роботи із особистісними та речовими джерелами доказів. Удосконалено принцип використання доказів, варіант відображення поетапності та закономірностей роботи з особистісними та речовими джерелами як поняттєутворювальної ознаки дефініцій криміналістики, теорії ОРД і процесу доказування, концепцію безперервності процесуального документуавання роботи з особистісними та речовими джерелами доказів, систему та зміст Оперативно-розшукового кодексу України, порядок користування ним, відповідні положення КПК України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)414

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА367517 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


9.
Гонгало С. Й. 
Судова техніко-криміналістична експертиза документів: сучасні можливості дослідження та перспективи розвитку : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / С. Й. Гонгало; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - К., 2013. - 20 c. - укp.

Висвітлено проблеми проведення судової техніко-криміналістичної експертизи документів. Зазначено, що судова техніко-криміналістична експертиза документів призначається під час розслідування різних злочинів: крадіжок, шахрайства, злочинів в сфері економіки, фальшивомонетництва тощо. Розкрито можливості експертних досліджень традиційних документів і їх сучасних аналогів. На основі аналізу праць вітчизняних і зарубіжних вчених-криміналістів визначено генезу поняття "документ", надано класифікацію документів за способом виготовлення та функціональним призначенням і показано можливості їх дослідження. Розглянуто традиційні та нові експертні методики. Удосконалено методику дослідження документів, виконаних з використанням комп'ютерних технологій. Класифіковано й охарактеризовано електронні документи за видами. Розкрито значення висновку експерта техніко-криміналістичного дослідження документів як джерела доказів у кримінальному судочинстві.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)15 + Х893.9(4УКР)414

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА400097 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


10.
Куцкір Г. М. 
Засада недоторканності права власності: поняття, зміст і реалізація у кримінальному провадженні : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / Г. М. Куцкір; Нац. ун-т "Одес. юрид. акад.". - Одеса, 2015. - 20 c. - укp.

Комплексно досліджено поняття, зміст і механізм реалізації недоторканності права власності як загальної засади кримінального провадження. Розкрито поняття засади недоторканності права власності у кримінальному провадженні, проаналізовано міжнародно-правовий і зарубіжний досвід забезпечення недоторканності права власності під час кримінального провадження. На основі норм чинного законодавства та наукових праць учених-процесуалістів розкрито механізм реалізації засади недоторканності права власності під час кримінального провадження, досліджено підстави та порядок відшкодування (компенсації) шкоди, завданої незаконним позбавленням або обмеженням права власності під час кримінального провадження. Охарактеризовано порядок відновлення майнових прав незаконно засуджених громадян. Сформульовано пропозиції, спрямовані на вдосконалення кримінального процесуального закону в частині регламентації реалізації засади недоторканності права власності у кримінальному провадженні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)1-2 + Х893.9(4УКР)414.14

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА413538 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


11.
Саніна Н. П. 
Особливості дослідження одягу при невідповідності кількості ушкоджень на тілі і одязі / Н. П. Саніна, Л. М. Туманська, М. Д. Зубко // Суд.-мед. експертиза. - 2015. - № 1. - С. 78-80. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Описано експертну тактику під час медико-криміналістичного дослідження одягу у випадку невідповідності кількості ушкоджень на тілі й одязі потерпілого. Зазначено, що під час розв'язання питання щодо невідповідності кількості ушкоджень на тілі й одязі, у розпорядженні експерта мають бути як об'єктивно зафіксовані дані про випадок (протоколи огляду місця події, слідчих експериментів, допитів і т.п.), так і повноцінні відомості про ушкодження (їх кількість, точна локалізація, характер та індивідуальні особливості).


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)414-8 + Х894.9(4УКР)2 + Х893.9(4УКР)413.1 + Р811.24

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100472 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського