Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (3)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Ш100.01$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

1.
Драгомирецька Н. М. 
Теоретичний аналіз комунікативної діяльності державного службовця : Моногр. / Н. М. Драгомирецька. - О. : Астропринт, 2005. - 280 c. - Бібліогр.: 352 назв. - укp.

Розглянуто комунікативну діяльність як складову професійної діяльності державного службовця. Викладено теоретичні підходи до визначення комунікації в державному управлінні. Проаналізовано моделі комунікації паблік рилейшнз як елемент практичної діяльності державного службовця, політичної комунікації як традиційні елементи комунікації, а також комунікації в менеджменті як елемент внутрішньо-організаційної взаємодії державного службовця, маніпулятивної, психологічної комунікації.

Рассмотрена коммуникативная деятельность как составная профессиональной деятельности государственного служащего. Изложены теоретические подходы к определению коммуникации в государственном управлении. Проанализированы модели коммуникации паблик рилейшнз как элемент практической деятельности государственного служащего, политической коммуникации как традиционные элементы внутренне-организационного взаимодействия государственного служащего, манипулятивной, психологической коммуникации.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)012.1в + Ю953 + С5*333.641 + Ф018 + Ш100.01

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС41921 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Чорнобай О. Л. 
Комунікативна лінгвістика (мовна комунікація) як основа опанування засобів юридичної комунікації / О. Л. Чорнобай // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2015. - № 813. - С. 168-174. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Одним із наслідків впливу на сучасний світ процесів глобалізації та інформатизації, бурхливого розвитку інформаційних і комунікаційних технологій є формування сучасного інформаційного суспільства, в якому знання й інформація стають ключовими ресурсами державного і суспільного розвитку. Протягом усієї історії людства інформація розглядалася як важливий військовий, політичний, економічний, соціологічний чинник, що значною мірою зумовлював поступ держави, суспільства, а також прогрес кожного його члена. Володіти певною інформацією означало мати упевненість у вирішенні важливих суспільних проблем. Здатність індивідуума збирати, накопичувати, трансформувати та передавати інформацію стала визначальною у формуванні його як істоти соціальної, як особистості, наділеної інтелектом, креативністю. Саме ця здатність надала змогу передавати досвід і знання з покоління в покоління, що забезпечувало суспільний прогрес. Соціальна взаємодія окремих людей соціальних груп, соціуму загалом базується передусім на обміні інформацією.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.03:Ш7 + Ш100.01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського