Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (8)Юристам - Наукова електронна бібліотека (1)Юристам - Автореферати дисертацій (2)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х999.893$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

1.
Молдован В. В. 
Порівняльне кримінально-процесуальне право: Україна, ФРН, Франція, Англія, США : Навч. посіб. / В. В. Молдован, А. В. Молдован; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К. : Юрінком інтер, 1999. - 399 c. - Бібліогр.: с. 361-362. - укp.

Розглянуто основи кримінального процесу п'яти країн, які представляють дві правові головні системи сучасності: романо-германську (Україна, ФРН, Франція) та загального права (Англія, США). На основі чинного законодавства зазначених країн висвітлено положення доказового права і судового провадження в кримінальних справах. Подано відповідний нормативний матеріал, приклади ігрових занять, ситуаційні задачі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х999.893 я73 + Х893.9(4УКР) + Х893.9(4НІМ) + Х893(4ФРА) + Х93(4ВЕЛ) 691

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА592811 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Прилуцький С.  
Інститут допустимості доказів у кримінальному судочинстві США та Англії: порівняльно-правовий аспект / С. Прилуцький // Право України. - 2006. - № 10. - С. 132-137. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х999.893 + Х893.9(7США)4 + Х893.9(4ВЕЛ)4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Садова Т. В. 
Обмеження прав і свобод у кримінальному судочинстві України та держав англо-американської правової системи в контексті міжнародних стандартів : автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Т. В. Садова; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2009. - 16 c. - укp.

Проведено комплексний порівняльно-правовий аналіз теоретичних і практичних проблем за умов застосування заходів обмеження прав і свобод осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві на досудових стадіях кримінального процесу в Україні та державах англо-американської правової системи на прикладі США та Великобританії у контексті міжнародних стандартів. Розглянуто проблемні питання застосування примусу у ході здійснення запобіжних заходів, а також слідчих дій, що можуть бути проведені у примусовому порядку. Розкрито зміст міжнародних стандартів, що регламентують застосування певних заходів примусу, використаних як еталонних у процесі порівняння. Вивчено законодавство держав англо-американської правової системи та сфомульовано конкретні пропозиції щодо вдосконалення чинного кримінально-процесуального законодавства України з метою забезпечення реального захисту прав і свобод у разі застосування кримінально-процесуального примусу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)5 + Х999.893

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА363626 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Пушкар П. В. 
Угода про визнання вини у сучасному кримінальному процесі: порівняльно-правове дослідження : Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.09 / П. В. Пушкар; Акад. адвокатури України. - К., 2005. - 23 c. - укp.

Досліджено питання, що стосуються суті, юридичної природи, значення та порівняльної характеристики угоди про визнання вини у кримінальному процесі держав загальної правової традиції та держав континентальної правової традиції. Висвітлено аспекти виникнення та розвитку інституту угоди про визнання вини на практиці зарубіжних держав, у прецедентах Європейського суду з прав людини. На підставі міжнародно-правових актів, законодавства та правозастосовної практики зарубіжних держав комплексно досліджено питання сучасного стану та перспектив правового регулювання угоди про визнання вини. Обгрунтовано доцільність запровадження до кримінального процесу України угоди про визнання вини як спрощеної та скороченої процедури розгляду кримінальних справ з метою зменшення строків розгляду справ, розвантаження судів та суддів, зменшення строків тримання осіб під вартою, заощадження бюджетних асигнувань на здійснення правосуддя. Проаналізовано проблеми стосовно функціонування угоди про визнання вини у різних правових системах. Запропоновано шляхи їх вирішення та врегулювання процедури угоди про визнання вини у проекті КПК України з приведенням її у відповідність до міжнародно-правових стандартів захисту прав людини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х999.893 + Х893.9(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА338094 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


5.
Статіва І. І. 
Початковий етап досудового провадження в сучасному кримінальному процесі: український і західний контексти : монографія / І. І. Статіва; ред.: В. П. Гмирка; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. - Д., 2012. - 248 c. - Бібліогр.: с. 226-247. - укp.

Досліджено історію становлення початкового етапу досудового провадження у вітчизняному кримінальному процесі. Проаналізовано альтернативні форми його побудови в західних і пострадянських державах. Зроблено висновки про закономірності та тенденції розвитку початкового етапу досудового провадження. Опрацьовано теоретичну модель оптимальної побудови даного початкового етапу. Проведено оцінювання закріпленої в Кримінально-процесуальному кодексі України нормативної моделі діяльності на початковому етапі досудового провадження з точки зору її відповідності теоретичним уявленням про її оптимальну побудову та здатності задоволення існуючих позанормативних практичних потреб щодо встановлення судової перспективи кримінальної справи ще до її порушення. Проаналізовано теоретичні та законопроектні варіанти реформування початкового етапу досудового провадження. З урахуванням існуючих чинників неюридичної природи проведено оцінювання ступеня ефективності різних варіантів реформування, а також зроблено прогнози щодо їх можливих наслідків.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)71 + Х893.9(4/8)71 + Х999.893

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА748721 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


6.
Зозуля В. М. 
Порівняльний аналіз основ права, що регламентують виконання судово-медичних експертиз у деяких країнах Близького Сходу / В. М. Зозуля // Зб. наук. пр. співробітників НМАПО ім. П. Л. Шупика. - 2013. - Вип. 22, кн. 1. - С. 419-423. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

У покращанні підготовки з судової медицини вітчизняних та іноземних студентів чимала роль належить порівнянню законодавств. Студенти знайомляться з організаційно-процесуальними основами судово-медичної експертизи за кримінально-процесуальним кодексом України, порівнюючи їх з відповідними юридичними нормами інших країн. Мета дослідження - збагачення їх правової культури, краще осмислення можливих шляхів удосконалення судово-медичної експертизи у своїх країнах. Наведено основи кримінального процесу України, Німеччини, Франції, Англії, США, а також деяких арабських країн. Зрозуміло, що питома вага викладання організаційно-процесуальних основ судово-медичної експертизи за українським законодавством є дещо більшою у порівнянні з кримінально-процесуальним правом інших країн. Тому цікавим і корисним є висвітлення особливостей судово-медичної експертизи за кримінально-процесуальним кодексом у країнах Близького Сходу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р811 с + Х999.893 + Х893.9(53)413.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70307 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

7.
Лук'янчиков Є. Д. 
Освідування - засіб інформаційного забезпечення розслідування / Є. Д. Лук'янчиков, Б. Є. Лук'янчиков // Юрид. вісн. Повітр. і косм. право : Наук. пр. Нац. авіац. ун-ту. - 2014. - № 2. - С. 131-135. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Висвітлено дискусійні питання щодо видів освідування як самостійної слідчої (розшукової) дії в світлі нового Кримінального процесуального кодексу України та можливості його проведення у примусовому порядку. Здійснено порівняльний аналіз правового регулювання даної слідчої (розшукової) дії за КПК Росії, України та інших країн.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.071.4 + Х999.893

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73401 Пошук видання у каталогах НБУВ 

8.
Бачинський В. Т. 
Порівняльна характеристика організаційно-методичних засад судово-медичних служб України, Російської Федерації, Республік Білорусь та Молдови / В. Т. Бачинський, В. Д. Мішалов, О. Я. Ванчуляк, І. Г. Савка, В. М. Зозуля // Суд.-мед. експертиза. - 2017. - № 1. - С. 13-16. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Проведено аналіз структур судово-медичних служб та порівняльну характеристику навантаження на кожну посаду лікаря судово-медичного експерта залежно від підрозділів судово-медичної експертизи України, Росії, Білорусії та Молдови.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)413.1 + Х999.893.413.1 + Р81 е(4) л

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100472 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського