Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (5)Юристам - Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Ю935.212$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

1.
Артем'єв В. О. 
Стан страху та його роль у правоохоронній діяльності працівників ОВС : Автореф. дис. канд. психол. наук : 19.00.06 / В. О. Артем'єв; Нац. ун-т внутр. справ. - Х., 2003. - 20 c. - укp.

Встановлено загальні положення впливу страху на формування поведінки. Розглянуто проблему страху як засобу керування в системі побудови соціально-правових відносин. Визначено значимість впливу страху на організацію професійної діяльності суб'єктів правоохоронної діяльності. Розроблено методики оцінки емоційного стану страху. На основі ефекту "уникання - досягання" досліджено динаміку поведінки індивіда за дії небезпечного середовища. Застосовуючи методики оцінки індивідуальної норми, розробленої в дослідженнях Л.М.Балабанової, В.А.Друзя, В.М.Самсонкіна, встановлено зони оптимального впливу середовища. Виявлено, що якісна характеристика страху може бути пов'язана з острахом: упустити можливе, не зберегти досягнуте, не домогтися доступного, не зберегти те, що залишилося. Визначено відповідні варіанти можливої поведінки: агресивний напад, покірність, захист, миролюбна поведінка. Встановлено позитивну роль страху у побудові захисних механізмів в організації професійної діяльності. Зіставлено якісну характеристику прояву страху і кількісну його величину за умов конкретного впливу середовища на індивіда. Визначено межі прояву страху, після яких він набуває негативного впливу на координацію цілеспрямованої поведінки. Встановлено допустимі межі впливу середовища, за яких спостерігається найбільш ефективна адаптивна поведінка.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю935.212 + Х819(4УКР)112.011.022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА328172 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Проник О. Ю. 
Адміністративно-правова протидія ксенофобії в Україні : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / О. Ю. Проник; Відкритий міжнар. ун-т розвитку людини "Україна". - Київ, 2014. - 16 c. - укp.

Уперше під ксенофобією як об'єктом адміністративно-правової протидії запропоновано розуміти комплексний інститут, спрямований на повернення до попереднього стану порушених прав і свобод громадян України та національних меншин, які проживають на території України суб'єктами адміністративно-правової протидії. Доведено необхідність розробки антиксенофобського законодавства як вагомого чинника підвищення ефективності протидії ксенофобії, яке зможе виконати відведену йому системотвірну роль і стане правовою основою для налагодження конструктивної взаємодії міліції та державних органів й громадських організацій. Сформульовано пропозиції щодо внесення змін до ст. 173-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Удосконалено розподіл виявів ксенофобії на види та форми. Покращено характеристику адміністративно-правового механізму протидії ксенофобії в Україні одного із видів державно-правового механізму, основні елементи якого врегульовані нормами адміністративного законодавства і який спрямований на уповільнення темпів зростання рівня ксенофобії, його зменшення, створення умов для розвитку толерантності серед населення, а також поновлення законних прав, свобод та інтересів осіб, у разі їх порушення. Набули подальшого розвитку методи і форми взаємодії міліції з державними органами та громадськими організаціями з проблем протидії ксенофобії, а також пропозиції постійно здійснювати моніторинг виявам ксенофобії для приведення його у відповідність до потреб сьогодення. Розвинено систему суб'єктів адміністративно-правової протидії ксенофобії, яку поділено на: міжнародні (загальної компетенції, спеціальної компетенції), національні (суб'єкти, наділені владними повноваженнями, а також інші суб’єкти, які не наділені владними повноваженнями).


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072.891 + Ю935.212

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА406054 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Mudrak I. 
Theoretical and empirical analysis of the phenomenon of adolescents' anxiety in penal institutions of Ukraine = Теоретико-емпіричний аналіз феномену підліткової тривожності у кримінально-виконавчих установах України / I. Mudrak // Історико-прав. часоп.. - 2016. - № 2. - С. 175-179. - Бібліогр.: 5 назв. - англ.

Проаналізовано психологічні характеристики прояву тривожності у підлітків, які відбувають покарання у виправних установах. Розкрито вплив позбавлення різноманітності, яке є негативним фактором, що накладає істотний відбиток на функціонування психоемоційної сфери підлітків у колоніях і на всю їх життєдіяльність. Результати факторного аналізу наведені та включають в себе порівняння результатів дітей, що навчаються в школах пенітенціарних установ, і їх однолітків з повних сімей, які навчаються у загальноосвітніх закладах. Запропоновано методику ресоціалізації підлітків у колоніях.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР)024 + Ю935.212

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101088 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського