Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (2)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Ю937.232$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

1.
Яновський М.  
Ціннісно-мотиваційні чинники хабара / М. Яновський, О. Семенюк // Соц. психологія. - 2010. - № 6. - С. 141-148. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Розглянуто психологічні аспекти такого соціального явища, як хабар. Наведено результати емпіричного дослідження зв'язків між хабарництвом і ціннісними орієнтаціями, а також потребою в досягненні. Виявлено, що ставлення до хабара і здійснення його залежать від різних психологічних факторів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю937.232 + С5*332.1 + Х881.9(4УКР)127.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24479 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Федоренкова Л. С. 
Психологічні особливості ціннісно-смислової сфери засуджених жінок : автореф. дис. ... канд. психол. наук : 19.00.06 / Л. С. Федоренкова; Харк. нац. ун-т внутр. справ. - Х., 2011. - 23 c. - укp.

Проведено теоретичне узагальнення та визначення місця й ролі ціннісно-смислової сфери в структурі особистості та діяльності жінок, які вчинили різні по спрямованості злочини. Досліджено систему відносин засуджених жінок і жінок з нормативною поведінкою. Виявлено, що емоційно-когнітивне відношення до значущих аспектів життєдіяльності істотно розрізняється в жінок-злочинниць і жінок з нормативною поведінкою. Визначено ступені виразності локусу контролю, самоактуалізаційних тенденцій у жінок з різною протиправною спрямованістю. Жінки, засуджені за різні види злочинів, мають різну по ступені виразності інтернальність, що нижче, ніж у жінок з нормативною поведінкою. Ціннісні орієнтації засуджених жінок характеризуються невизначеністю, безпринципністю, розмитістю та значно відрізняються від цінностей досліджених з групи порівняння, що обумовлено не тільки психологічними факторами, але і соціальним компонентом.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)51 + Ю937.232 + Ю947.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА391712 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Федоренкова Л. С. 
Особливості ціннісних орієнтацій засуджених жінок / Л. С. Федоренкова // Вісн. Одес. нац. ун-ту. Психологія. - 2011. - 16, вип. 2. - С. 153-161. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Проаналізовано особливості ціннісних орієнтацій засуджених жінок. Показано, що жінки, засуджені за різні види злочинів, істотно розрізняються в своїх цінностях-цілях і в цінностях-засобах досягнення цих цілей. Тобто вони ставлять наперед цілі, які часто діаметрально протилежні і відповідно обирають якісно інші засоби для їх досягнення. Що ще раз підкреслює наявність істотних відмінностей в ціннісно-смисловій сфері різних категорій злочинниць.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947.1-73 + Ю937.232 + Х883.51:Ю9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69659 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Севастьянова Т. Є. 
Релігія як ціннісна орієнтація у формуванні структури особистості / Т. Є. Севастьянова // Держава та регіони. Сер. Право. - 2010. - Вип. 2. - С. 15-19. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Розкрито значення релігії як ціннісної орієнтації у формуванні структури особистості. Розглянуто причини та умови, що сприяють вчиненню злочинів на релігійному грунті. Визначено, що релігія - складний соціальний феномен, який може бути і є потужним бар'єром, що стоїть на шляху виникнення та розповсюдження соціального зла та злочинності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)718:Э + Ю937.232 + Э211.07

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

5.
Малімон Л. Я. 
Психологічні особливості розвитку організаційних цінностей в місцевих органах виконавчої влади : монографія / Л. Я. Малімон, А. М. Пашкіна; Східноєвроп. нац. ун-т ім. Лесі Українки, Волин. обл. центр перепідгот. та підвищ. кваліфікації працівників органів державної влади, органів місц. самоврядування, держав. підприємств, установ і орг., Укр. асоц. організац. психологів та психологів праці. - Луцьк : Гадяк Ж.В. друк. "Волиньполіграф" : Волиньполіграф, 2014. - 232 c. - Бібліогр.: с. 172-193 - укp.

Розкрито теоретико-методологічні основи дослідження психологічних особливостей розвитку організаційних цінностей у сфері державного управління. Розглянуто сутність поняття "цінність", узагальнено наукові дослідження щодо впливу індивідуальних і групових аксіосистем на загальну ефективність спільної професійної діяльності. Запропоновано структурно-процесуальну модель розвитку організаційних цінностей сукупності суб'єктивного, об'єктивного, інтерсуб'єктивного та інтероб'єктивного компонентів. Розкрито зміст процесуально-динамічних, структурно-змістових і поведінкових прикладних характеристик організаційних цінностей. Емпірично виявлено й обгрунтовано основні детермінанти виникнення ціннісних дисгармоній у аксіосистемах місцевих органів виконавчої влади. Наведено зміст і структуру психологічного семінару-тренінгу "Гармонізація організаційних цінностей у сфері державної служби" та результати його впровадження у Волинському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю937.232 + Х819(4УКР)011.2 п:Ю9

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА787343 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського