Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (3)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=КОСТЕНОК$<.>+<.>A=ІГОР$<.>+<.>A=ВОЛОДИМИРОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

1.
Костенок І. В. 
Соціокультурні складові державно-управлінського механізму сприяння інституціоналізації взаємодії влади та громад : монографія / І. В. Костенок; Донец. держ. ун-т упр. - Донецьк : Схід. видавн. дім, 2013. - 309, [6] c. - Бібліогр.: с. 283-309 - укp.

Викладено теоретичні засади соціокультурних складових державного механізму сприяння інституціоналізації діяльності громад. Наведено рівень місцевого самоврядування інституціоналізації взаємодії влади та громад у світлі державних впливів. Увагу приділено особливостям людського потенціалу в системі механізму сприяння інституціоналізації мусцевого самоврядування. Висвітлено особливості та параметри громадської участі в процесах державотворення й управління в Україні. Розглянуто державні механізми оптимізації співвідношення інтересів держави та місцевих громад з урахуванням соціокультурних чинників.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2-915 + Х819(4УКР)011.2-97 + Ф3(4УКР)124 + С5*333.641*18:С5*422.111

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА766770 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Костенок І. В. 
Соціальна довіра та громадянська участь як чинники розвитку місцевого самоврядування: оцінювання українських реалій / І. В. Костенок // Держава та регіони. Сер. Держ. упр.. - 2013. - Вип. 1. - С. 136-140. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розглянуто феномени соціальної довіри та громадянської участі, їх роль і значення у демократичному суспільстві. На основі результатів соціологічних опитувань в Україні показано переорієнтацію довіри з інституційного рівня соціуму на сферу персональних контактів людини, її найближче оточення. Відсутність чіткого розмежування між інститутами державної влади й інститутами громадянського суспільства, пов'язаних із самоорганізацією мешканців певних територій, створює ситуацію, коли недовіра до державних інститутів поширюється і на інститути, метою яких є контроль за діяльністю державної влади. Зазначені аспекти розглянуто як вагомі перешкоди на шляху формування системи місцевого самоврядування, відтак повинні розглядатися як об'єкт активної роботи з населенням.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2 + Ф3(4УКР)124

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/Держав.упр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

3.
Костенок І. В. 
Соціокультурний підхід та його можливості у вивченні сучасних практик місцевого самоврядування / І. В. Костенок // Держава та регіони. Сер. Держ. упр.. - 2012. - Вип. 4. - С. 165-168. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

З урахуванням теоретичних надбань сучасного "культурного повороту" обгрунтовано важливість застосування соціокультурного підходу до вивчення практик реалізації інтересів територіальних громад у сучасних пострадянських суспільствах, зокрема українському. Погляд на суспільство як єдність культури та соціальності надає змогу поглибити розуміння змістовного наповнення ціннісних настанов та орієнтацій як на індивідуальному, так і на груповому рівнях, а відтак, і з'ясувати наявність об'єктивних меж для суспільних трансформацій, виявити соціокультурні підстави, що уможливлює пояснення відхилення ходу реформ від планів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2-9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/Держав.упр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

4.
Костенок І. В. 
Соціокультурні складові державного механізму сприяння інституціоналізації місцевого самоврядування : автореф. дис. ... д-ра наук з держ. упр. : 25.00.02 / І. В. Костенок; Донец. держ. ун-т упр. - Донецьк, 2013. - 36 c. - укp.

Обгрунтовано теоретичні, методологічні засади та практичні пропозиції щодо системної модернізації державного механізму сприяння інституціоналізації місцевого самоврядування з урахуванням соціокультурних чинників. Поглиблено теоретичне бачення державного механізму сприяння інституціоналізації місцевого самоврядування за рахунок залучення надбань соціокультурного підходу, а також неоінституціоналізму, теорій культурних матриць та культурних трансферів. Поглиблено розуміння змістовного наповнення ціннісних настанов та орієнтацій як на індивідуальному, так і на груповому рівнях. З'ясовано наявність об'єктивних меж для суспільних трансформацій. Виявлено соціокультурні підстави, що дозволяють пояснити відхилення ходу реформ від планів. Розроблено державний механізм сприяння процесу інституціоналізації місцевого самоврядування з урахуванням соціокультурних чинників, в основу якого покладено такі явища, інструменти та технології пожвавлення громадської активності та підвищення професійної компетентності як соціальний капітал, соціальне партнерство, технології посередництва за допомогою комунікативних міждисциплінарних груп та коуч-технологій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2-97

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА400905 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського