Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (4)Юристам - Наукова електронна бібліотека (1)Юристам - Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=ОСТАНІН$<.>+<.>A=ВАЛЕРІЙ$<.>+<.>A=ОЛЕКСІЙОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

1.
Останін В. О. 
Кваліфікація ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів : Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.08 / В. О. Останін; Нац. акад. внутр. справ України. - К., 2004. - 20 c. - укp.

Здійснено кримінально-правовий аналіз складу злочину ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів, встановлено його елементи та ознаки. Визначено місце процесу ухилення від оподаткування в системі злочинів Особливої частини кримінального кодексу разом з іншими злочинами, які також завдають шкоду відносинам у сфері оподаткування. Запропоновано зосередити ці злочини у самостійному розділі - "Податкові злочини" як такі, що мають самостійний родовий об'єкт кримінально-правового захисту. На основі аналізу конституційних положень, кримінального та податкового законодавства зроблено висновок про фактичну відсутність перепон для кваліфікації за ст. 212 Кримінального кодексу дій осіб, які не сплачують податкових внесків з об'єктів оподаткування, що утворилися внаслідок протизаконної діяльності. Розглянуто питання кваліфікації ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів та його співвідношення з іншими злочинами. Сформульовано рекомендації щодо правильного застосування відповідних кримінально-правових норм у судово-слідчій практиці. Наведено пропозиції щодо подальшого вдосконалення кримінального законодавства, яким передбачено відповідальність за ухилення від оподаткування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА328290 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Останіна Н. В. 
Створення додаткового розділу "Дієтичні добавки" Державної Фармакопеї України - шлях до забезпечення населення України якісною продукцією / Н. В. Останіна, О. М. Кузнецова // Фармац. журн.. - 2013. - № 1. - С. 16-20. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Проведенный анализ нормативных документов и научных литературных источников показал, что в Украине не существует государственных методик для определения основных ингредиентов диетических добавок. Результаты проведенного контроля диетических добавок свидетельствуют о многих случаях несоответствия качественного и количественного состава заявленному, что является угрозой для здоровья потребителей. Введение раздела "Диетические добавки" в Государственную Фармакопею Украины даст возможность не только осуществлять контроль качества диетических добавок, но и гарантировать безопасность их для применения.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р123.028 + Х819(4УКР)148

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28227 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

3.
Останіна А. В. 
Господарсько-правове забезпечення інноваційного характеру фармацевтичної діяльності : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.04 / А. В. Останіна; Донецький юридичний інститут Міністерства внутрішніх справ України. - Кривий Ріг, 2020. - 20 c. - укp.

Проведено аналіз вітчизняних законодавчих актів щодо національної інноваційної системи. Обґрунтовано, що причиною незадовільного стану управління інноваційними процесами на фармацевтичному ринку України є недостатнє правове регулювання такої діяльності та, як наслідок, невиконання державних гарантій інноваційної діяльності, які закладені в ст. 329 ГК України, а також відсутність дієвої системи стимулювання такої діяльності загалом. Запропоновано доповнити Закон України "Про інноваційну діяльність" окремою ст. 18-1 щодо підтримки інноваційної діяльності у фармацевтичній сфері, а також доповнити ст. 2 Закону України "Про лікарські засоби" таким терміном, як "інноваційний лікарський засіб". У Закон України "Про зовнішньоекономічну діяльність" запропоновано внести норму щодо підтримки вітчизняних експортерів і підвищення конкурентоспроможності української фармацевтичної продукції на зовнішніх ринках шляхом скасування обмежувальних строків розрахунків за експортними операціями для цього виду продукції. Наголошено на необхідності сильної й ефективної системи захисту прав інтелектуальної власності як однієї зі складових розвитку інноваційної діяльності у фармацевтичній сфері, а також необхідності створення всіх умов для стимулювання та застосування інновацій, у тому числі на локальному рівні, зокрема завдяки застосуванню бізнес моделі "відкритих інновацій".


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)9,0

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА445047 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського