Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (5)Юристам - Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=ПЛЕКАН$<.>+<.>A=ВІТАЛІЙ$<.>+<.>A=ВАЛЕРІЙОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

1.
Плекан Ю. В. 
Боротьба за реформу виборчого законодавства до Австрійського парламенту та Галицького сейму (кінець ХІХ - початок ХХ ст.) : монографія / Ю. В. Плекан; Колом. ін-т ДВНЗ Прикарпат. нац. ун-ту ім. В.Стефаника. - Івано-Франківськ : Вид. Третяк І.Я., 2008. - 204 c. - Бібліогр.: с. 156-176. - укp.

На підставі узагальнення українських і польських архівних історичних джерел проаналізовано здобутки вітчизняної історіографії у вивченні проблеми польсько-українських відносин. Показано роль польського й українського чинників у питанні реформування виборчого законодавства в Австро-Угорщині на межі ХІХ - ХХ ст., охарактеризовано проекти реформування системи виборів Австрії та Галицького сейму. Висвітлено протиборство польських і українських політичних сил у процесі здійснення виборчих реформ. Визначено комплекс політичних дивидентів населення Галичини у результаті проведення виборчих реформ в Австрії. Описано особливості політичної кризи 1913 р. у Галичині. Увагу приділено польсько-українському протистоянню.

На основе обобщения украинских и польских архивных исторических источников проанализированы достижения отечественной историографии при изучении проблемы украинско-польских отношений. Показано роль польского и украинского факторов в вопросе реформирования избирательного законодательства в Австро-Венгрии на рубеже ХІХ - ХХ вв., охарактеризованы проекты реформирования системы выборов Австрии и Галицкого сейма. Освещено противоборство польских и украинских политических сил при осуществлении избирательных реформ. Определен комплекс политических дивидентов населения Галиции при проведении избирательных реформ в Австрии. Описаны особенности политического кризиса 1913 г. в Галиции. Внимание уделено польско-украинскому противостоянию.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР331)5-5 + Х2(4АВС)5-511.126.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА707995 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Плекан Ю. В. 
Польсько-українське протистояння в боротьбі за реформування виборчого законодавства до австрійського парламенту та Галицького сейму (кінець XIX - початок ХХ ст.) : Автореф. дис... канд. іст. наук : 07.00.02 / Ю. В. Плекан; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. - Чернівці, 2004. - 18 c. - укp.

На підставі дослідження українських та польських архівних історичних джерел проаналізовано, систематизовано та розширено здобутки вітчизняної історіографії у вивченні проблеми польсько-українських відносин. З'ясовано роль польського та українського чинників у питанні реформування виборчого законодавства в Австро-Угорщині на межі XIX - XX ст. Проведено аналіз проектів реформування системи виборів до парламенту Австрії та Галицького сейму. Висвітлено протиборство польських та українських політичних сил у процесі здійснення виборчих реформ. Визначено комплекс політичних дивідендів населення Галичини в результаті проведення виборчих реформ в Австрії. Встановлено особливості політичної кризи 1913 р. в Галичині та польсько-українського протистояння.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР33)5-5 + Х2(4УКР33)5-512 + Х2(4АВС)5-511.12 + Х2(4ПОЛ)5-511.12

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА331731 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Плекан В. В. 
Кримінальна відповідальність за посередництво у наданні та (або) одержанні неправомірної вигоди : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / В. В. Плекан; НАН України, Ін-т держави і права ім. В.М. Корецького. - Київ, 2016. - 19 c. - укp.

З'ясовано теоретико-прикладні аспекти кримінально-правової характеристики посередництва у наданні та (або) одержанні неправомірної вигоди. Досліджено поняття посередництва у підкупі. Виокремлено наукові підходи до розуміння посередництва у підкупі. Визначено співвідношення посередництва у підкупі з інститутом співучасті у вчиненні злочину. Обгрунтовано доцільність доповнення Кримінального кодексу (КК) України статтею "Посередництво у підкупі". Доведено доцільність кваліфікації за пропонованою статтею всіх видів посередництва у підкупі (фізичного та інтелектуального). Аргументовано необхідність установлення в окремій статті Особливої частини КК України кримінальної відповідальності за посередництво у підкупі у широкому розумінні (посередництво, яке охоплюється інститутом співучасті та посередництво, яке ним не охоплюється). Проаналізовано об'єктивні та суб'єктивні ознаки "посередництва у підкупі". На підставі одержаних за результатами дослідження висновків підготовлено пропозиції щодо удосконалення КК України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)127.501.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА423427 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :
new ! "Зал нових надходжень" - література у відкритому доступі

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського