Бази даних

Юристам - Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (245)Юристам - Реферативна інформація (168)Юристам - Автореферати дисертацій (12)Юристам - Інформаційно-аналітичні матеріали (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=ІВАНОВ$<.>+<.>A=ВАЛЕРІЙ$<.>+<.>A=ФЕЛІКСОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

   
Тип видання: навчальний посібник   
1.

Іванов, В. М.
Історія держави і права [Електронний ресурс] : навчальний посібник : в 2 ч. / В. М. Іванов. - К. : Вид-во МАУП, 2002-2003

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Ч. 1. - 2002. - 264 с.

Ч. 2. - 2003. - 224 с.


У другій частині посібника висвітлено процеси державно-правового розвитку України від Лютневої (1917 р.) революції у Петрограді до сьогодення; розглянуто нетривалий, але насичений подіями час, коли на новому виткові історії відродилася Українська національна держава (1917-1920 pp.). Зроблено історико-правовий аналіз складного й суперечливого шляху Радянської України, здійснено спробу систематизовано розглянути державно-правовий розвиток України після 1991 року. Посібник розроблений на кафедрі історії та теорії держави і права ім. кн. Володимира Великого МАУП відповідно до навчальної програми з дисципліни “Історія держави і права України”. Для студентів вищих юридичних навчальних закладів, а також для широ-кого загалу читачів, які цікавляться питаннями історії державно-правового розвитку України.

Кл.слова:
революція -- аналіз -- державно-правовий розвиток


   
Тип видання: навчальний посібник   
2.

Іванов, Ю. Ф.
Кримінологія [Електронний ресурс] : навчальний посібник / Ю. Ф. Іванов, О. М. Джужа. - К. : Вид. Паливода А.В., 2006. - 264 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У навчальному посібнику висвітлюються основні теоретичні і практичні питання Загальної та Особливої частин кримінології на основі сучасних характеристик злочинності в Україні, досвіду боротьби з нею в умовах реформування й розбудови державно-правової системи. Призначений для студентів, слухачів, аспірантів і викладачів вищих юридичних навчальних закладів, а також для практичних працівників.

Кл.слова:
законодавство -- правознавство -- криміналістика


   
Тип видання: навчальний посібник   
3.

Іванов, В'ячеслав Миколайович.
Історія держави і права України [Електронний ресурс] : навч. посібник : в 2 ч. / В. М. Іванов ; Міжрегіональна академія управління персоналом. - К. : [б. в.], 2002

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Ч. І. - 264 с.

Ч. ІІ. - 224 с.


У першій частині навчального посібника висвітлено суспільно-полі­тичний лад, державний устрій і право України, розглянуто джерела українського права від найдавніших часів до Лютневої революції 1917 р. Матеріал подано відповідно до навчальної програми з дисципліни “Історія держави і права України”, розробленої на кафедрі державно-правових дисциплін Інституту права ім. кн. Володимира Великого МАУП. Посібник розрахований на студентів вищих юридичних навчальних закладів, а також на широке коло читачів, які цікавляться питаннями історії державно-правового розвитку України.

У другій частині посібника висвітлено процеси державно-правового роз-витку України від Лютневої (1917 р.) революції у Петрограді до сьогодення; розглянуто нетривалий, але насичений подіями час, коли на новому виткові історії відродилася Українська національна держава (1917-1920 pp.). Зробле-но історико-правовий аналіз складного й суперечливого шляху Радянської України, здійснено спробу систематизовано розглянути державно-правовий розвиток України після 1991 року. Посібник розроблений на кафедрі історії та теорії держави і права ім. кн. Володимира Великого МАУП відповідно до навчальної програми з дисципліни “Історія держави і права України”. Для студентів вищих юридичних навчальних закладів, а також для широ-кого загалу читачів, які цікавляться питаннями історії державно-правового розвитку України.

Кл.слова:
українське право -- УНР


   
Тип видання: аналітична доповідь   
4.


Щорічна доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан дотримання прав і свобод людини і громадянина [Електронний ресурс] : офіційне видання / В. Лутковська [та ін.]. - Київ : [б. в.], 2013. - 398 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 1.62 Мб


Підсумовуючи діяльність Уповноваженого у 2012 р., а також на виконання вимог статті 18 Закону України “Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини” вашій увазі пропонується Щорічна доповідь про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні як документ, у якому означено й проаналізовано системні проблеми, що призводять до порушення прав і свобод людини в Україні. При цьому Уповноваженим з прав людини вітаються ті позитивні досягнення і здобутки, які ми спостерігали протягом минулого року. Проте відповідно до міжнародних стандартів та практики роботи національних інституцій у Доповіді акцентується на виявлених проблемах та недоліках, а також надаються рекомендації щодо їх розв’язання. Метою цієї Доповіді є не стільки критика існуючої ситуації з правами людини в Україні, скільки сприяння покращенню ситуації у сфері дотримання прав і свобод людини в нашій державі. Проект Щорічної доповіді обговорено на засіданні Консультативної ради при Уповноваженому з прав людини.

Кл.слова:
права людини -- дискримінація -- катування -- ґендерна рівність


   
Тип видання: аналітична доповідь   
5.

Тищук, Т. А.
Шляхи протидії прихованому відпливу капіталу з України [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / Т. А. Тищук, О. В. Іванов ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2012. - 88 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.31 Мб


В аналітичній доповіді авторами розглянуто проблему прихованого відпливу капіталу з України як джерело ризику для економічної та фінансової безпеки країни, а також ризику для реалізації економічних реформ в Україні, надано аналіз сучасних тенденцій, чинників та основних каналів прихованого відпливу капіталу з України, визначено пріоритети та основні напрями протидії такому явищу в Україні. У додатку подано матеріали засідання «круглого столу» «Прихований відплив капіталу з Україні: форми та засоби протидії», який відбувся у вересні 2012 року в Національному інституті стратегічних досліджень.

Кл.слова:
офшоринг -- трансфертне ціноутворення -- штучні транзакції -- приватний капітал


   
Тип видання: монографія   
6.


Актуальні проблеми удосконалення системи протидії митним правопорушенням [Електронний ресурс] : монографія. Том 118. Серія «Податкова та митна справа в Україні» / С. Н. Ольга [и др.] ; Університет державної фіскальної служби України, Науково-дослідний інститут фіскальної політики, Науково-дослідний центр митної справи. - Хмельницький : ФОП Мельник А.А., 2018. - 194 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 4.64 Мб


Монографія присвячена питанням функціонування системи протидії митним правопорушенням, конкретизує напрями удосконалення даної системи та містить практичні рекомендації щодо їх реалізації, розкриває наукові та практичні підходи до посилення ролі ДФС України у процесі протидії митним правопорушенням.

Матеріали, включені до монографії, можуть бути корисними як для працівників підрозділів Державної фіскальної служби України, діяльність яких спрямована на запобігання та протидію митним правопорушенням, інших посадових осіб апарату Державної фіскальної служби України та її територіальних органів, так і для науковців, викладачів, аспірантів, студентів навчальних закладів.

Кл.слова:
порушенням митних правил -- митний контроль -- протидії порушенням

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського