Бази даних

Юристам - Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (83)Юристам - Реферативна інформація (90)Юристам - Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=У9(4УКР)0-51$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

   
Тип видання: монографія   
1.

Кривов'яз, Євгенія Вікторівна.
Організаційно-економічний механізм відшкодування збитків, спричинених нецільовим використанням земель [Електронний ресурс] : монографія / Є. В. Кривов'яз, А. Г. Мартин ; Національний університет біоресурсів і природокористування України. - Київ : Компринт, 2015. - 206 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 2.51 Мб


У монографії висвітлено теоретичні засади і практичні способи визначення розміру збитків, заподіяних суспільству внаслідок нецільового використання земель. Обґрунтовано підходи до визначення збитків, що завдаються суспільству внаслідок використання земель, яке не відповідає їх цільовому призначенню, встановленому при передаванні земельних ділянок у власність чи наданні в користування, які базуються на порівнянні нормативного середньорічного доходу від використання земель при фактичному та дозволеному використанні. Розроблено еколого-економічний механізм здійснення контролю за використанням і охороною земель та відшкодування вже заподіяних збитків суспільству внаслідок порушення правил землекористування, що базується не лише на притягненні порушника до адміністративної відповідальності, а й відшкодуванні ним збитків, заподіяних суспільству нецільовим використанням земельної ділянки. Удосконалено встановлення дозволеного використання земельних ділянок як основи забезпечення їх раціонального використання, що базуються на визначенні допустимого складу земельних угідь залежно від цільового призначення ділянки; Набули подальшого розвитку теоретичні та методичні положення щодо вивчення особливостей рентоутворення в умовах різного цільового призначення земель, що полягають у диференціації факторів рентоутворення залежно від категорії земель за основним цільовим призначенням.

Кл.слова:
землевідведення -- землекористування -- охорона земель


   
Тип видання: національна доповідь   
2.


Національна доповідь щодо завершення земельної реформи [Електронний ресурс] / Національна академія аграрних наук України ; за ред. Л. Я. Новаковського. - Київ : Аграрна наука, 2015. - 48 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.49 Мб


Земельна реформа в Україні триває 25-й рік. Завдяки їй сформовано приватну власність на землю, безоплатно передано громадянам майже 30 млн га землі, створено нові аграрні формування ринкового типу. У Національній доповіді здійснено аналіз організаційно-економічних передумов та основних засад реформування земельних відносин, розглянуто наслідки проведення реформи упродовж 1991–2015 рр., обґрунтовано напрями та шляхи завершення земельної реформи.

Кл.слова:
право власності на землю -- кадастр -- емфітевзис -- суперфіцій


   
Тип видання: монографія   
3.

Аврамчук, Богдан Олегович.
Наукові засади оцінки сільськогосподарських земель [Електронний ресурс] : монографія / Б. О. Аврамчук. - Київ : Видавничий дім «Вініченко», 2020. - 210 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 4.63 Мб


У монографії обґрунтовано теоретико-методологічні засади і практичні рекомендації щодо визначення диференціального рентного доходу, розрахунку ставки капіталізації та сучасної методики проведення оцінки земель сільськогосподарського призначення. Запропоновано концептуальні засади моделі розрахунку оцінки земель сільськогосподарського призначення та оцінки впливу факторів природних характеристик землі й виробничих витрат на результати сільськогосподарського виробництва, удосконалено підходи до визначення граничного продукту землі як фактору сільськогосподарського виробництва, методику визначення диференціальної земельної ренти та обґрунтування ставки капіталізації у сучасному сільськогосподарському виробництві. Набули подальшого розвитку методичні підходи до проведення оцінки земель сільськогосподарського призначення.

Для фахівців землевпорядної служби, працівників агропромислового комплексу, аспірантів, співшукачів та працівників суміжних галузей науки і виробництва.

Кл.слова:
землі сільськогосподарського призначення -- визначення цінності земель -- землекористування

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського