Бази даних

Юристам - Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (187)Юристам - Реферативна інформація (1263)Юристам - Автореферати дисертацій (75)Юристам - Інформаційно-аналітичні матеріали (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>K=ЕКОЛОГІЧНІ$<.>+<.>K=РИЗИК$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 25
Представлено документи з 1 до 20
...

   
Тип видання: підручник   
1.

Фогельсон, Ю.
Введение в страховое право [Електронний ресурс] : просто о сложном / Ю. Фогельсон. - 2-е изд. - М. : БИК, 2001. - 237 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В книге рассмотрены такие вопросы. Введение в страховое право. Что такое страхование. Участники страховых отношений. Договор страхования. Медицинское и пенсионное страхование.

Кл.слова:
ризик -- виплата -- страхування


   
Тип видання: підручник   
2.

Гетьман, А. П.
Екологічне право [Електронний ресурс] / А. П. Гетьман, М. В. Шульга, В. К. Попов. - К. : Право, 2005. - 245 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Підручник підготовлений колективом викладачів кафедри екологічного права Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого на основі новітнього екологічного законодавства і відповідно до оновленої програми курсу екологічного права. Основу Загальної частини становлять теми, в яких висвітлюються питання предмета, джерел та системи цієї самостійної галузі права, розкриваються екологічні права та обов 'язки громадян, розглядаються особливості права власності на природні ресурси та права природокористування, правового забезпечення екологічної безпеки, системи органів і функцій управління природокористуванням та охороною довкілля, економіко-правового механізму та юридичної відповідальності за порушення екологічного законодавства. До складу Особливої частини включені теми, присвячені висвітленню особливостей, притаманних окремим видам права природокористування, відтворення природних ресурсів та охорони довкілля. Для студентів і викладачів вищих юридичних навчальних закладів, науковців та практичних працівників.

Кл.слова:
суспільство -- екологія


   
Тип видання: навчальний посібник   
3.

Баб'як, О. С.
Екологічне право України [Електронний ресурс] : навчальний посібник для вищих навчальних закладів / О. С. Баб'як, П. Д. Біленчук, Ю. О. Чирва. - К. : Атіка, 2000. - 216 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Навчальний посібник «Екологічне право України» підготовлений з урахуванням вимог Державного освітянського стандарту вищої професійної освіти. За основу взяті програми викладання екологічного права в провідних юридичних вузах України. Екологічне право України - самостійна юридична дисципліна, яка передбачена для вивчення типовим навчальним планом Міністерства освіти і науки нашої держави. Дана праця написана на основі матеріалу лекцій, які читались авторами в вузах України згідно з програмою курсу екологічного права і структурою Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» та Закону України «Про екологічну експертизу». Книга складається з шести частин, присвячених теоретичним і методологічним засадам екологічного права, правовим і науковим основам управління в галузі екології, екологічній безпеці, міжнародному праву та вітчизняному екологічному законодавству. В якості додатку до основного тексту, в кінці кожного розділу вміщені контрольні запитання та завдання. В кінці книги є програма курсу з екологічного права України. Правову основу даної книги складає українське екологічне законодавство.

Кл.слова:
закон України  -- екологічна безпека


   
Тип видання: підручник   
4.

Гетьман, А. П.
Екологічне право України [Електронний ресурс] / А. П. Гетьман. - Х. : Право, 2004. - 274 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Підручник підготовлений колективом викладачів кафедри екологічного права Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого на основі новітнього екологічного законодавства і відповідно до оновленої програми курсу екологічного права. Основу Загальної частини становлять теми, в яких висвітлюються питання предмета, джерел та системи цієї самостійної галузі права, розкриваються екологічні права та обов'язки громадян, розглядаються особливості права власності на природні ресурси та права природокористування, правового забезпечення екологічної безпеки, системи органів і функцій управління природокористуванням та охороною довкілля, економіко-правового механізму та юридичної відповідальності за порушення екологічного законодавства. До складу Особливої частини включені теми, присвячені висвітленню особливостей, притаманних окремим видам права природокористування, відтворення природних ресурсів та охорони довкілля. Для студентів і викладачів вищих юридичних навчальних закладів, науковців та практичних працівників.

Кл.слова:
екологія -- природокористування


   
Тип видання: аналітична доповідь   
Категорія: Соціологія   
5.

Коліушко, І.
Корупційні ризики надання адміністративних послуг та контрольно-наглядової діяльності в Україні [Електронний ресурс] / І. Коліушко, В. Тимощук, О. Банчук. - К. : Центр політико-правових реформ, 2009. - 196 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У цьому звіті представлені результати дослідження корупційних ризиків у двох сферах діяльності органів публічної адміністрації: надання адміністративних послуг та контрольно-наглядовій діяльності. З цією метою було здійснено камеральний аналіз потенційних корупційних ризиків, сформульовано рекомендації щодо їх усунення (мінімізації), а також проведено оцінку обґрунтованості названих ризиків та запропонованих рекомендацій з використанням загального анкетування (опитування) населення, фокус-груп з підприємцями та глибинних інтерв’ю з посадовими особами органів державної влади та місцевого самоврядування.

Кл.слова:
корупція -- орган влади


   
Тип видання: наукове видання   
6.


Estimating Terrorism Risk [Electronic resource] / H. H. Willis, A. R. Morral, T. K. Kelly, J. J. Medby. - Santa Monica : RAND, 2005. - 66 p.
Переклад назви: Оцінка ризиків тероризму

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


The Department of Homeland Security is responsible for protecting the United States from terrorism. It does so partly through the Urban Areas Security Initiative, though its distribution has been criticized for not reflecting risk. This monograph offers a practical definition of terrorism risk and a method for estimating it that addresses inherent uncertainties. It also demonstrates a framework for evaluating alternative risk estimates. Finally, it makes five recommendations for improving resource allocation.

Кл.слова:
тероризм


   
7.

Мартиненко, О. А.
Злочинна шкода, що вчиняється працівниками ОВС України при виконанні службових обов’язків [Електронний ресурс] / О. А. Мартиненко, В. П. Шарікова. - [Б. м. : б. в.], 2013. - 151 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 4.41 Мб


Сьогодні правоохоронна діяльність є об’єктом постійної уваги українського суспільства, оскільки вона повною мірою уособлює реалізаціїю принципу верховенства права та забезпечення режиму законності в державній системі управління. При цьому додатковим об’єктом уваги постають такі ризики, як системні недоліки функціонування органів кримінальної юстиції, криза довіри громадян до правових інституцій, поширення кримінальних проявів серед працівників правоохоронних органів, слабкість громадського контролю за діяльністю державних органів влади. На жаль, статистика свідчить, що за період з 2008 по 2011 рік судами винесено обвинувальні вироки стосовно 1498 осіб, які скоїли злочини, перебуваючи на службі в ОВС. За попередніми підрахунками, грошовий еквівалент заподіяної колишніми працівниками шкоди за той же період становить приблизно 6 624 000 грн. Оскільки органи внутрішніх справ є державним правоохоронним органом, від якісної діяльності котрого безпосередньо залежить зміцнення верховенства права в Україні, злочини працівників ОВС в першу чергу підривають авторитет державної влади, що негативно позначається на її легітимності, посилюючи відчуження між суспільством та державою, створює передумови для поширення, на рівні масової свідомості, нігілістичного ставлення до права та закону.

Кл.слова:
злочинність -- правопорушення -- міліція -- ACAB


   
Тип видання: наукове видання   
8.

Ціборовський, О. М.
Шляхи систематизації законодавства України у сфері охорони здоров'я [Електронний ресурс] / О. М. Ціборовський, С. В. Істомін, В. М. Сорока ; ДУ “Український інститут стратегічних досліджень МОЗ України”. - К. : [б. в.], 2011. - 72 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Фрагментарність правового регулювання в сфері охорони здоров'я України, недостатній рівень правової культури у галузі негативно впливають на рівень задоволення населення якістю та доступністю медичного обслуговування, суттєво знижують ефективність заходів, спрямованих на забезпечення захисту прав пацієнтів, лікарів, закладів охорони здоров'я. Систематизація нормативно-правової бази у сфері охорони здоров'я сприятиме усуненню колізій у нормативно-правових актах, зростанню рівня правової свідомості медичних працівників, забезпечить правильне застосування, неухильне додержання вимог актів законодавства та запобігання невиконанню їх медичними працівниками під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов'язків і, як наслідок, сприятиме суттєвому зменшенню витрат бюджетних коштів на відшкодування шкоди пацієнтам, збалансованості ризиків відшкодування можливої шкоди.

Кл.слова:
законодавство -- медичне право


   
Тип видання: методичний посібник   
9.


Природоохоронне законодавство та охорона праці: конспект лекцій [Електронний ресурс] / уклад. О. О. Островерх ; Національний університет цивільного захисту України. - Харків : НУЦЗУ, 2011. - 162 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Конспект лекцій містить основні положення з курсу екологічного права України, в ньому розглянуті питання щодо джерел та системи цієї галузі права, розкриваються екологічні права та обов’язки громадян, розглядаються особливості права власності на природні ресурси та права природокористування та охорони довкілля, юридичної відповідальності за порушення екологічного законодавства. Конспект лекцій також включає теми, присвячені висвітленню особливостей, притаманних окремим видам права природокористування, відтворення природних ресурсів та охорони довкілля. У кожній темі наведені питання до семінарського заняття, список сучасної правової літератури для самостійного засвоєння матеріалу, підготовки рефератів та обговорень. Конспект лекцій призначений для курсантів, студентів та слухачів Національного університету цивільного захисту України.

Кл.слова:
право екологічне -- охорона праці


   
Тип видання: навчальний посібник   
10.

Малишко, М. І.
Екологічне право України: навчальний посібник [Електронний ресурс] / М. І. Малишко ; Міністерством освіти і науки України. - Київ : Видавничий Дім «Юридична книга», 2001. - 392 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


З проголошенням незалежності України почався новий етап розвитку екологічного права України як самостійної комплексної галузі української правової системи. У навчальному посібнику на основі аналізу Конституції України та інших правових актів у екологічній сфері розглядаються поняття і система екологічного права, основні джерела екологічного законодавства, екологічно-правовий статус людини та громадянина, управління і контроль в екологічній сфері, юридична відповідальність за екологічні правопорушення. Для студентів юридичних спеціальностей та всіх, хто вивчає і розв'язує екологічні проблеми.

Кл.слова:
право екологічне


   
Тип видання: аналітична доповідь   
11.


Моніторинг місць несвободи в Україні: стан реалізації національного превентивного механізму [Електронний ресурс] : звіт за 2012 рік / Уповноважений Верховної Ради України з прав людини. - Київ : [б. в.], 2013. - 96 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 9.49 Мб


Катування і жорстоке поводження є ганебним явищем сучасного світу. Упродовж багатьох десятиліть міжнародна спільнота намагається розв’язати цю проблему, приймаючи різні правові акти з питань протидії катуванням та створюючи відповідні інституціональні механізми, які мають забезпечити виконання цих функцій. Порівняно новим підходом, який, проте, вже довів свою ефективність у напрямі запобігання катуванням та жорсткому поводженню, є національний превентивний механізм, передбачений Факультативним протоколом до Конвенції проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження та покарання, який було прийнято 18 грудня 2002 р. Головна ідея національного превентивного механізму полягає у запровадженні системи регулярних, незалежних відвідувань будь-якого місця, що перебуває під юрисдикцією та контролем держави, де утримуються чи можуть утримуватися особи, позбавлені волі, за розпорядженням державного органу чи за його вказівкою, або з його відома чи мовчазної згоди. Ці відвідування здійснюються з метою посилення, за необхідності, захисту таких осіб від катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження та покарання. Моніторингові відвідування місць несвободи незалежними експертами мають стримуючий вплив на державні органи й, відповідно, мінімізують ризик стати жертвою неналежного поводження та катування.

Кл.слова:
пенітенціарна система -- ув'язнення -- тортури -- катування


   
Тип видання: зб. статей   
12.


Державне управління у сфері цивільного захисту: наука, освіта, практика [Електронний ресурс] : матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції, 28–29 квітня 2016 р. / Національний університет цивільного захисту України ; за заг. ред. В. П. Садкового. - Харків : [б. в.], 2016. - 308 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 4.14 Мб


У збірнику розміщено матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції «Державне управління у сфері цивільного захисту: наука, освіта, практика». Він містить матеріали щодо таких напрямів: – механізми формування та реалізації державної політики у сфері реформування вищої освіти; – державні механізми забезпечення якості вищої професійної освіти; – державне регулювання розвитку дистанційної освіти для підготовки конкуренто- спроможних фахівців; – механізми державного управління в соціальній сфері; – механізми державного управління в екологічній сфері; – правові й економічні аспекти державного управління у сфері підготовки фахівців цивільного захисту; – державна політика захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню; – організаційно-правові, соціально-економічні та психолого-педагогічні засади державного управління у сфері цивільного захисту.

Кл.слова:
екологічна політика -- національна безпека -- антикризове управління -- державне регулювання


   
Тип видання: зб. статей   
13.


Кримінальна розвідка: методологія, законодавство, зарубіжний досвід [Електронний ресурс] : матеріали Міжнар. наук.-практ. конф., м. Одеса, 29 квітня 2016 р. - Одеса : [б. в.], 2016. - 184 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 3.38 Мб


Сучасна криміногенна ситуація в Україні – це якісно новий феномен як за масштабами злочинних проявів, так і за ступенем їх руйнівного впливу на життєдіяльність суспільства, права і свободи громадян. За останні роки відбулася трансформація організованої злочинності в нашій країні, зросла кількість організованих злочинних формувань, які мають чітку ієрархічну структуру, використовують новітні технічні засоби забезпечення протиправної діяльності, протидії правоохоронним органам. Ефективна протидія злочинам, особливо її організованим формам, неможлива без розуміння тих процесів, які відбуваються у злочинному середовищі або навпаки створенні необхідних умов для документування фактів протиправної діяльності тощо. У зв’язку з цим органи правоохоронні органи України стикаються з необхідністю з’ясування умов формування та існування організованих злочинних формувань, обраних ними механізмів вчинення злочинів, рольової участі у цьому процесі кожного учасника злочинного угруповання, руху тіньових та певних легальних фінансових потоків, які є підґрунтям існування цих угруповань або, навпаки, предметом їх злочинних інтересів, функціонування інфраструктури організованої злочинності тощо. Аналіз світової практики протидії злочинності засвідчує, що у більшості розвинених країн сформована та функціонує система кримінальної розвідки – діяльності з отримання, добування, аналітичного оброблення інформації про тенденції злочинності, окремі злочини та осіб, які до них причетні, прогнозування варіантів розвитку подій та виявлення ризиків. Світовий досвід є доступним для вивчення, критичного осмислення та впровадження у вітчизняні реалії. Адже, нагально необхідним на сьогодні вважаємо саме наукове обговорення проблем методології, законодавчого забезпечення формування кримінальної розвідки в нашій державі.

Кл.слова:
негласні слідчі дії -- організована злочинність -- оперативно-розшукова діяльність


   
Тип видання: наукове видання   
14.


Державна екологічна політика України в умовах децентралізації влади [Електронний ресурс] / Національна академія наук України, Інститут економіки природокористування та сталого розвитку ; за ред. Є. В. Хлобистова. - Київ : [б. в.], 2016. - 226 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 2.84 Мб


Досліджено методологічні, методичні, організаційно-економічні та практичні аспекти формування й реалізації державної екологічної політики України в умовах децентралізації. Розглянуто широке коло актуальних питань, зокрема: нормативно-правового розподілу екологічного податку у зв‘язку з посиленням фінансово-бюджетної децентралізації; узагальнення зарубіжного досвіду фіскального реформування механізму реалізації вітчизняної екологічної політики; підготовки пропозицій з уніфікації структури національної системи екологічного оподаткування відповідно до прийнятої в країнах-членах ЄС; теоретичного супроводу екологізації на рівні об’єднаних територіальних громад; розробки регіональних та локальних індикаторів її ефективності; більш дієвого функціонування екологічних фондів та їх інституційної підтримки; удосконалення теоретичних і методичних підходів до формування організаційно-інституційних засад екологічної політики загалом та в розрізі регіонів на тлі ґрунтовного аналізу відповідних економічних механізмів європейських держав з метою забезпечення сталого територіального розвитку.

Кл.слова:
місцеві громади -- екологічне оподаткування -- екологічні фонди


   
Тип видання: аналітична доповідь   
15.

Тищук, Т. А.
Шляхи протидії прихованому відпливу капіталу з України [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / Т. А. Тищук, О. В. Іванов ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2012. - 88 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.31 Мб


В аналітичній доповіді авторами розглянуто проблему прихованого відпливу капіталу з України як джерело ризику для економічної та фінансової безпеки країни, а також ризику для реалізації економічних реформ в Україні, надано аналіз сучасних тенденцій, чинників та основних каналів прихованого відпливу капіталу з України, визначено пріоритети та основні напрями протидії такому явищу в Україні. У додатку подано матеріали засідання «круглого столу» «Прихований відплив капіталу з Україні: форми та засоби протидії», який відбувся у вересні 2012 року в Національному інституті стратегічних досліджень.

Кл.слова:
офшоринг -- трансфертне ціноутворення -- штучні транзакції -- приватний капітал


   
Тип видання: аналітична доповідь   
16.

Кочемировська, О. О.
Основні напрями оптимізації системи соціального захисту в Україні [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / О. О. Кочемировська, О. М. Піщуліна ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2012. - 88 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.27 Мб


Визначено пріоритети державної стратегії соціального захисту як системи управління соціальними ризиками, ширшої за політику фінансової підтримки окремих груп населення України, та спрямованої на підвищення ролі трудових доходів як чинник подолання бідності. Розглянуто проблеми здійснення права на соціальний захист в Україні, надано оцінку наявному стану його нормативно-правового та організаційно-фінансового забезпечення (зокрема щодо надання пільг та інших видів соціальних виплат і матеріальних допомог, а також урегулювання інфраструктури соціальних послуг). Запропоновано концептуальні ідеї щодо зміни стратегічних пріоритетів та ідеології здійснення соціального захисту в Україні, перегляду політики доходів громадян, реформування системи соціальних послуг у контексті соціальних ініціатив Президента України. Для науковців, органів державної та виконавчої влади, а також широкого кола фахівців із питань соціально-економічного розвитку держави, зокрема в частині функціонування системи соціального захисту.

Кл.слова:
пільги -- субсидії -- тарифна політика -- соціальне забезпечення


   
Тип видання: аналітична доповідь   
17.


Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку гідроенергетики України [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / О. М. Суходоля [та ін.] ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2014. - 112 с. - (Серія "Національна безпека" ; випуск 8)

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 0.33 Мб


Досліджено потенціал і пріоритети розвитку гідроенергетики Украї ни, проблеми функціонування гідроенергетичних потужностей у єдиній електро енергетичній системі України, стан і механізми реалізації державної політики в цій сфері. У представлених матеріалах «круглого столу», проведеного 20 червня 2014 року Національним інститутом стратегічних досліджень спільно із Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація «Укргідроенерго», висвітлено проблеми та перспективи розвитку гідроенергетики України, стан і механізми реалізації державної політики у цій сфері. Розраховано на спеціалістів у сфері гідроенергетики, безпекознавців і представників влади.

Кл.слова:
ОЕС України -- гідропотенціал -- екологічні ризики


   
Тип видання: монографія   
18.


Управління ризиками в митній справі: зарубіжний досвід та вітчизняна практика [Електронний ресурс] = Risk management in customs: foreign experience and domestic practice : монографія / І. Г. Бережнюк [и др.] ; Державний науково-дослідний інститут митної справи. - Хмельницький : ФОП Мельник А.А., 2014. - 288 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 17.88 Мб


У виданні всебічно досліджуються теоретичні та практичні засади управління ризиками у митній сфері із врахуванням специфіки пунктів пропуску через митний кордон України в умовах імплементації міжнародних стандартів в галузі спрощення і гармонізації митних процедур у вітчизняну практику.

Монографія розрахована на фахівців з митної справи, викладачів і студентів вищих навчальних закладів, а також на працівників митних органів і учасників зовнішньоекономічної діяльності.

Кл.слова:
розвиток системи управління ризиками -- аналіз зовнішньоекономічної діяльності -- системи управління ризиками


   
Тип видання: монографія   
19.


Управління митними ризиками: теорія та практика [Електронний ресурс] = Customs risk management: theory and practice : монографія / П. В. Пашко [и др.] ; Університет державної фіскальної служби України, Науково-дослідний інститут фіскальної політики, Науково-дослідний центр митної справи. - Хмельницький : ФОП Стрихар А. М., 2018. - 302 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 11.37 Мб


У виданні всебічно проаналізовано теоретичні засади функціонування системи управління митними ризиками та можливість надання подальших спрощень митних процедур шляхом використання ризикоорієнтованих інструментів митного контролю, узагальнено особливості профілювання митних ризиків в контексті забезпечення митної безпеки України. Крім того, в монографії досліджено особливості застосування системи управління ризиками за різними сферами здійснення митного контролю, а саме: при митному контролі пасажирських переміщень через авіаційні пункти пропуску, міжнародних поштових та експрес-відправлень, при здійсненні аналізу зовнішньоекономічної діяльності суб’єктів господарювання. Окремо розглянуто питання формування механізму аналізу ризиків в контексті впровадження системи попереднього інформування.

Монографія розрахована на фахівців з митної справи, викладачів і студентів вищих навчальних закладів, а також на працівників митниць і учасників зовнішньоекономічної діяльності.

Кл.слова:
механізми спрощення митних процедур -- механізм аналізу ризиків -- митний контроль


   
Тип видання: монографія   
20.


Система управління ризиками в державній митній справі України [Електронний ресурс] = Risk management system in the state customs affair of Ukraine : монографія. Том 134. Серія: "Податкова та митна справа в Україні" / П. В. Пашко [и др.] ; Університет державної фіскальної служби України, Науково-дослідний інститут фіскальної політики, Науково-дослідний центр митної справи. - Хмельницький : ФОП Мельник А.А., 2019. - 228 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 3.40 Мб


У виданні всебічно проаналізовано теоретичні та практичні засади функціонування системи управління митними ризиками в Україні та окреслено подальші напрямки її застосування. Досліджено особливості еволюції системи управління ризиками в Україні та узагальнено світовий досвід її використання митними адміністраціями. Окремо розглянуто проблемні питання функціонування регіонального митного ризик-менеджменту.

Монографія розрахована на осіб, які цікавляться митною проблематикою – викладачів і студентів закладів вищої освіти, науковців, працівників митниць, митних брокерів та учасників зовнішньоекономічної діяльності.

Кл.слова:
система управління ризиками -- сферf митного контролю -- здійснення митного контролю

...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського