Бази даних

Юристам - Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (48)Юристам - Реферативна інформація (148)Юристам - Автореферати дисертацій (11)Юристам - Електронні колекції (14)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>K=МИСТЕЦТВ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 15
Представлено документи з 1 до 15

   
Тип видання: підручник   
1.

Калашникова, О. Л.
Основи мистецтвознавчої експертизи та вартісної оцінки [Електронний ресурс] / О. Л. Калашникова. - К. : Знання, 2006. - 479 с. - (Митна справа в Україні)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Цей підручник є першим виданням в Україні, в якому систематизовано викладено багаторівневий матеріал, що синтезує елементи різних наук: мистецтвознавства, товарознавства, експертизи, правознавства і діловодства. У книзі висвітлюються основи мистецтвознавства та технології виготовлення різних видів культурних цінностей, методики атрибуції та експертизи предметів історичного та культурного значення, сучасні методики встановлення вартості творів мистецтва, основи правового регулювання переміщення культурних цінностей через митний кордон України та порядку оформлення відповідної митної документації.У додатках наводяться форми опису культурних цінностей і тексти відповідних нормативно-правових актів та форми митних документів, які регламентують дії митника при здійсненні контролю за переміщенням культурних цінностей через митний кордон України. Для курсантів та студентів вищих навчальних закладів, що готують митників, курсантів навчальних закладів МВС України та СБУ, студентів інших навчальних закладів, які вивчають правознавство, дисципліни мистецтвознавчого циклу. Книга буде корисною також працівникам митних установ, реставраторам, музейним працівникам, усім, кого цікавлять історія культури і мистецтвознавство.

Кл.слова:
мистецтво -- експертиза -- товар -- мито


   
Тип видання: підручник   
2.

Жук, М. Г.
Практикум по спецкурсу "Искусство судебной речи" [Електронний ресурс] / М. Г. Жук. - Гродно : Изд-во ГрГУ, 2001. - 147 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


На материале, изложенном в практикуме, рассматриваются назначение и характериные особенности судебной речи как жанра ораторского искусства, раскрывается значение, понятие, предмет судебной речи. Предназначено студентам специальности "Правоведение".

Кл.слова:
ораторське мистецтво -- риторика -- судова промова -- красномовність


   
Тип видання: методичний посібник   
3.


Експертиза культурних цінностей [Електронний ресурс]. - К. : Державна митна служба України, 2004. - 89 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
антикваріат -- твір мистецтва -- митниця -- вивезення

   
Тип видання: навчальний посібник   
4.

Молдован, В. В.
Юридичний практикум [Електронний ресурс] : кримінальний процес, судова риторика / В. В. Молдован, Р. С. Кацавець. - К. : Центр учбової літератури, 2008. - 158 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Навчальний посібник призначений для студентів юридичних факультетів та спеціальностей. У першому розділі — висвітлюються короткі начерки про відомих риторів, майстрів промов стародавнього і сучасного світу; коротка риторика, комунікативні якості мовлення; спілкування із судовою аудиторією; основні засади судової про# мови; подаються фабули для складання процесуальних документів; законодавчі забаганки (нотатки про їхні порядки). Розглянуті теоретичні питання закріплюються практично на семінарських за# няттях. У результаті цього зміцнюються теоретичні знання і розвиваються прак# тичні навички. На це орієнтує другий розділ. Мета третього розділу — поглиблення набутих навичок студентів#практиків. Для цього розроблено методику проведення навчальних ігор, даються задачі і кри# мінального процесу України. Додатки містять висловлювання відомих риторів, учених, юристів#практиків про мистецтво промов. Це оригінально і корисно. Для студентів вищих навчальних закладів.

Кл.слова:
процесуальний документ -- судове рішення -- засідання


   
Тип видання: підручник   
5.

Кузнєцов, Ю. М.
Основи патентознавства та авторського права [Електронний ресурс] / Ю. М. Кузнєцов. - 3-е вид., перероб. і доп. - К. : Смок : Гнозіс, 2001. - 206 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Навчальний посібник написаний у вигляді лекцій з коментаріями, прикладами і додатками. В ньому викладені загальні питання винахідництва, раціоналізації, патентно-ліцензійної діяльності і ін. Відображені права і пільги авторів винаходів, корисних моделей, промислових зразків, товарних знаків, "ноу-хау", творів науки, літератури і мистецтва, првила складання, порядок подачі, і експертизи заявок на інтелектуальну власність.

Кл.слова:
патентування -- винахідництво


   
Тип видання: навчальний посібник   
6.

Молдован, В. В.
Риторика: загальна та судова [Електронний ресурс] : навчальний посібник / В. В. Молдован. - К. : Юрінком Інтер, 1999. - 320 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Судова риторика — навчальний посібник з науки і мистецтва переконуючої комунікації. У першій частині посібника висвітлюються такі питання, як історія загального і судового красномовства, зміст і процес підготовки та складові частини судової промови, промов державного обвинувача і адвоката. Розроблена методика проведення навчальних ігор з цієї проблематики. У другій частині посібника — хрестоматії — читачеві пропонуються кращі взірці судових промов відомих юристів, висловлювання мислителів стародавнього та сучасного світу про ораторське мистецтво, юридичні афоризми з римського права, українські прислів'я та приказки, які можна використати у промовах риторів.

Кл.слова:
комунікація -- юридичний афоризм -- ораторське мистецтво


   
Тип видання: наукове видання   
7.

Yeschke, C. L.
The art of investigative interviewing [Electronic resource] : a human approach to testimonial evidence / C. L. Yeschke. - 2nd. ed. - Burlington : Elsevier, 2003. - 244 p.
Переклад назви: Мистецтво слідчих інтерв'ю: людський підхід до свідків

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


The Art of Investigative Interviewing, Second Edition, details the techniques that can be used by interviewers in any setting to detect indications of deception and respond to them appropriately. With all-new case studies and a new chapter devoted to interrogative ethics, this revised edition has been entirely updated while maintaining the lively, instructive writing style of the first edition. Drawing elements from psychology, philosophy, and sociology, Charles Yeschke applies the theory of human need to the process of investigative interviewing. This theory is the most important component of the successful interview and is crucial to an investigator's ability to correctly interpret human behavior.

Кл.слова:
слідство -- закон


   
Тип видання: навчальний посібник   
8.

Молдован, В. В.
Судова риторика [Електронний ресурс] : навч. посіб. / В. В. Молдован. - К. : Юрінком Інтер, 1998. - 320 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Судова риторика - навчальний посібник з науки і мистецтва переконуючої комунікації. У першій частині посібника висвітлюються такі питання, як історія загального і судового красномовства, зміст і процес підготовки та складові частини судової промови, промов державного обвинувача і адвоката. Розроблена методика проведення навчальних ігор з цієї проблематики. У другій частині посібника - хрестоматії - читачеві пропонуються кращі взірці судових промов відомих юристів, висловлювання мислителів стародавнього та сучасного світу про ораторське мистецтво, юридичні афоризми з римського права, українські прислів'я та приказки, які можна використати у промовах риторів. Для студентів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів, усіх, хто цікавиться питаннями культури мови.

Кл.слова:
юриспруденція -- суд -- стилістика -- мовознавство -- лінгвістика -- ділова мова


   
Тип видання: зб. статей   
9.


Матеріали міжнародної конференції «Злочини тоталітарних режимів в Україні: Науковий та освітній погляд» (21–22 листопада 2009 р., Вінниця) [Електронний ресурс] / відп. ред. Михайло Тяглий ; ред. Карел Беркгоф, Анатолій Подольський ; НІОД. Інститут досліджень війни, голокосту та геноциду, Королівська академія мистецтв і наук Нідерландів, Український центр вивчення історії Голокосту. - К. : НІОД; Український центр вивчення історії Голокосту, 2012. - 144 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В Україні тоталітарні режими Гітлера і Сталіна вчинили величезні злочини – Голодомор, Великий терор, Голокост. Як усе це сталося? Що повинні знати про ці події громадяни України та інших держав Європи? Як викладати цю пробле- матику? Це теми, на яких зосереджувалась конференція «Злочини тоталітарних режимів в Україні: науковий та освітній погляд». Попри те, що останнім часом серед науковців точиться дискусія щодо порівняння злочинів двох тоталітариз- мів в історії України, висновки цих інтелектуальних змагань та наукових спорів поки що не потрапляють до навчальної літератури чи, принаймні, не публіку- ються окремими збірками статей. Проте в сучасному українському суспільстві є цілковите розуміння необхідності побудови правдивої картини історії України ХХ століття, включення її в європейський контекст, історичної оцінки жахливих геноцидів цього періоду. Сподіваємось, що видання знайде читачів – науков- ців, освітян та всіх, хто цікавиться важливим тоталітарним минулим України та Європи, і що ця збірка сприятиме ґрунтовнішому продовженню дискусії в українському суспільстві щодо концепції його історичної пам’яті.

Кл.слова:
історія -- репресії -- злочини проти людства


   
Тип видання: навчальний посібник   
10.

Гловацький, І. Ю.
Діяльність адвоката-захисника у кримінальному процесі [Електронний ресурс] : навч. посібник / І. Ю. Гловацький. - К. : Атіка, 2003. - 352 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Пропоноване видання - чи не перша спроба створення новітнього навчального посібника для підготовки студентів-правників до адвокатської діяльності. Переважна частина присвячена висвітленню способів, засобів та прийомів, які грунтуються на законі і використовуються у практичній діяльності адвокатагзахисника для виконання ним свого призначення у кримінальному судочинстві. Певна увага приділена і таким важливим питанням, як судове ораторське мистецтво та етичні основи адвокатської діяльності. Буде цікавим і корисним студентам юридичних вузів, науковцям, практичним працівникам правоохоронних органів, всім, хто цікавиться проблемами адвокатури.

Кл.слова:
юриспруденція -- законодавство -- суд


   
11.

Lessig, Lawrence.
Free Culture [Electronic resource] : the nature and future of creativity / Lawrence Lessig. - London : Penguin Books, 2005. - 353 p
Переклад назви: Вільна культура: сутність і майбутнє творчості

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Lawrence Lessig, “the most important thinker on intellectual property in the Internet era” (The New Yorker), masterfully argues that never before in human history has the power to control creative progress been so concentrated in the hands of the powerful few, the so-called Big Media. Never before have the cultural powers- that-be been able to exert such control over what we can and can’t do with the culture around us. Our society defends free markets and free speech; why then does it permit such top-down control? To lose our long tradition of free culture, Lawrence Lessig shows us, is to lose our freedom to create, our freedom to build, and, ultimately, our freedom to imagine.

Кл.слова:
культура -- мистецтво


   
Тип видання: наукове видання   
12.

Бєломєсяцев, Андрій Борисович.
Правові основи архітектури [Електронний ресурс] / А. Б. Бєломєсяцев ; Академія мистецтв України, Інститут проблем сучасного мистецтва. - Київ : Музична Україна, 2006. - 544 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Книга є продовженням студій автора, розпочатих монографією «Філософські основи архітектури» (Київ: ІПСМ АМУ, 2005). Зроблено спробу систематизувати позитивне право, тобто законодавчу реальність України за станом на 1.09.2006. У ряді випадків проводяться аналогії із законодавством Російської Федерації та США. Головний висновок із систематизації матеріалу полягає в тому, що назріла необхідність розглядати архітектурне право як відносно самостійну галузь права, а переважну більшість державних будівельних норм як норм права, тобто норм, які регулюють стосунки між людьми, а не норм технічних, які регулюють ті або інші виробничі процеси. Інакше кажучи, право є не тільки формою організації архітектурного процесу, але й істотним компонентом змісту архітектурної діяльності. Монографія розрахована на фахівців в галузі правових відносин в архітектурнобудівній сфері, студентів ВНЗ і факультетів, які вивчають відповідні дисципліни, архітектурознавців, а також буде цікавою широкому загалу читачів, які не байдужі до правових проблем архітектури.

Кл.слова:
архітектура -- проектування -- інфраструктура -- благоустрій


   
Тип видання: методичний посібник   
13.

Літвінов, В. В.
Методичні рекомендації для виконання лабораторної роботи “Опис предметів боністики в митній документації” в рамках курсу “Основи мистецтвознавчої експертизи та вартісної оцінки культурних цінностей” [Електронний ресурс] / В. В. Літвінов ; Академія митної служби України. - Дніпропетровськ : [б. в.], 2014. - 28 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 3.97 Мб


Перед посадовою особою митного органу так само, як і перед слухачами курсу “Основи мистецтвознавчої експертизи та вартісної оцінки культурних цінностей”, стоять два важливих завдання: по-перше, визначити, чи можна пропустити даний предмет через митний кордон; і, по-друге, як зареєструвати затриманий предмет в протоколі ПМП. Для тренування навичок в розв’язанні цих завдань передбачені лабораторні завдання курсу "Основи мистецтвознавчої експертизи та вартісної оцінки культурних цінностей".

Кл.слова:
митний контроль -- археологічні знахідки -- банкноти -- філіграні


   
Тип видання: методичний посібник   
14.

Літвінов, В. В.
Методичні рекомендації для виконання лабораторної роботи “Опис предметів нумізматики в митній документації” в рамках курсу “Основи мистецтвознавчої експертизи та вартісної оцінки культурних цінностей” [Електронний ресурс] / В. В. Літвінов ; Академія митної служби України. - Дніпропетровськ : [б. в.], 2013. - 25 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 2.17 Мб


Перед посадовою особою митного органу так само, як і перед слухачами курсу “Основи мистецтвознавчої експертизи та вартісної оцінки культурних цінностей”, стоять два важливих завдання: по-перше, визначити, чи можна пропустити даний предмет через митний кордон; і, по-друге, як зареєструвати затриманий предмет в протоколі ПМП. Для тренування навичок в розв’язанні цих завдань передбачені лабораторні завдання курсу "Основи мистецтвознавчої експертизи та вартісної оцінки культурних цінностей".

Кл.слова:
митний контроль -- археологічні знахідки -- монети


   
Тип видання: методичний посібник   
15.

Літвінов, В. В.
Методичні рекомендації для виконання лабораторної роботи “Опис предметів фалеристики в митній документації” в рамках курсу “Основи мистецтвознавчої експертизи та вартісної оцінки культурних цінностей” [Електронний ресурс] / В. В. Літвінов ; Академія митної служби України. - Дніпропетровськ : [б. в.], 2013. - 40 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 3.35 Мб


Перед посадовою особою митного органу так само, як і перед слухачами курсу “Основи мистецтвознавчої експертизи та вартісної оцінки культурних цінностей”, стоять два важливих завдання: по-перше, визначити, чи можна пропустити даний предмет через митний кордон; і, по-друге, як зареєструвати затриманий предмет в протоколі ПМП. Для тренування навичок в розв’язанні цих завдань передбачені лабораторні завдання курсу "Основи мистецтвознавчої експертизи та вартісної оцінки культурних цінностей".

Кл.слова:
митний контроль -- археологічні знахідки -- ордени -- медалі

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського