Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (179)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*<.>GRR=5АЗЕ$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

1.
Ісмаїлов 
Інститут громадянства Азербайджанської Республіки: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.02 / Ровшан Рагім огли Ісмаїлов ; Одеська національна юридична академія. — О., 2000. — 21 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(5АЗЕ)31
Шифр НБУВ: РА309858
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Джавадов Ф.М. 
Концептуальні основи розвитку судової експертизи в сучасних умовах: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.09 / Ф.М. Джавадов ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2000. — 30 с. — укp.

Викладено умови професіоналізації судово-експертної діяльності. Розглянуто актуальні, практично значимі процесуально-правові й організаційні проблеми її вдосконалення. Проаналізовано сучасні концепції загальної теорії судової експертизи (ЗТСЕ), доповнено концептуальну модель її структури. Сформульовано задачі даної теорії. Досліджено особливості судово-експертної діяльності як об'єкта ЗТСЕ, вчення про об'єкт і суб'єкти експертизи. Розроблено модель судового експерта. Розглянуто функції загальної теорії судової експеритизи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(5АЗЕ)413.3 + Х893.9(5АЗЕ)413.3
Шифр НБУВ: РА312338 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Гулієв А.Д. 
Особливості інституту президентства в Україні та Азербайджанській Республіці: державно-управлінський аспект: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.01 / А.Д. Гулієв ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Уперше обгрунтовано актуальність та перспективні шляхи вивчення інституту президенства в Україні та Азейбарджанській Республіці з метою формування доцільних механізмів державного управління в обох країнах. Здійснено аналіз конституційно-правових норм, що визначають зміст, направленість, особливості статусів президентів та відповідних інститутів згідно зі специфікою їх державно-правових повноважень і прерогатив щодо поєднання організаційної компетенції з аналітичною та внесення виваженої раціональності у процеси розробки, реалізації, відслідковування наслідків ключових державно-управлінських рішень. За результатами вивчення історії питання та певних теоретичних розробок показано, що в обох країнах інститут президентства трактується різними вченими тільки у контексті державно-правових і соціально-історичних наук. Інститут президентства досліджено як цілісну систему, зміст та направленість діяльності якої полягає у забезпеченні прогресивного довгострокового розвитку розглянутих суверенних країн. Розкрито суть поняття державного управління, механізмів його реалізації за участю президентів України та Азейбарджанської Республіки. Наведено пропозиції щодо вдосконалення конституційних норм дослідженого інституту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)612 + Х809(5Азе)612 +
Шифр НБУВ: РА335980
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Дамірчиєв М. І. 
Порівняльно-правовий аналіз системи оподаткування України та Республіки Азербайджан: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / М. І. Дамірчиєв ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено чинну податкову систему України й Азербайджанської Республіки, визначено їх недоліки та напрямки вдосконалення. Розкрито поняття системи опадаткування, співвідношення й ієрархію платежів, що складають її. Проведено аналіз конструкції податкового обов'язку й особливостей національного закріплення його елементів. Визначено спільні та відмінні риси в побудові системи податкових органів в Україні й Азербайджанській Республіці, розроблено пропозиції щодо покращання регулювання їх правового статусу. Визначено основні підходи до створення проекту Податкового кодексу України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)2 + Х829(5АЗЕ)2 + Х999.82
Шифр НБУВ: РА373915 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

5.
Аскеров С.С. 
Принцип незалежності і недоторканності суддів у кримінальному процесі України та Азербайджану (порівняльно-правове дослідження): автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / С.С. Аскеров ; Акад. адвокатури України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено правову природу, суть і зміст принципу незалежності та недоторканості суддів у кримінальному процесі України й Азербайджану. Проаналізовано процес становлення, а також розвиток цього принципу у кримінальному процесі даних країн. Вивчено та проаналізовано їх конституції та законодавства, міжнародно-правові акти про незалежність і недоторканість суддів. Досліджено проблеми сучасного стану та шляхи подальшого правового врегулювання принципу незалежності та недоторканості суддів у кримінальному процесі. Проаналізовано співвідношення даного принципу з іншими принципами кримінального процесу України й Азербайджану. Проведено порівняльно-правовий аналіз національного законодавства цих країн щодо незалежності та недоторканості суддів, рівня забезпечення та системи гарантії незалежності суддів, відповідність законодавства цих держав їх міжнародно-правовим зобов'язанням. Обгрунтовано необхідність удосконалення законодавства України й Азербайджану щодо притягнення суддів до юридичної відповідальності (дисциплінарної та кримінальної). Зроблено пропозиції законодавцям даних держав стосовно приведення правової бази щодо незалежності та недоторканості суддів у відповідності до міжнародних зобов'язань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)-2 + Х893.9(5АЗЕ)-2 + Х999.891/896 +
Шифр НБУВ: РА355589
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

6.
Мамедов Г. А. 
Функції прокуратури в Україні та Азербайджанській Республіці (порівняльно-правовий аналіз): автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.10 / Г. А. Мамедов ; Нац. акад. прокуратури України. — К., 2011. — 18 с. — укp.

Досліджено основні етапи становлення та розвитку функцій прокуратури, виявлено спільне та відмінне у частині законодавчого закріплення функцій прокуратури в Україні і в Азербайджанській Республіці. З'ясовано тенденції формування сучасної моделі прокуратур даних країн. На основі комплексного порівняльно-правового аналізу чинних конституцій обох держав, їх законів про прокуратуру, процесуального законодавства та практики його застосування, законодавчого, практичного та наукового досвіду вивчено концептуальні проблеми оптимальної функціональної моделі прокуратури перехідного періоду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)6 + Х891.9(5АЗЕ)6 + Х999.891
Шифр НБУВ: РА382659 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського