Бази даних


КОДЕКС (Рукописні книги) - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
 Знайдено в інших БД:Дослідження рукописних та архівних фондів (498)

Тип рукопису:

  Апостоли  Євангелія  Ліствиці  Мінеї  Октоїхи  Прологи
  Псалтирі  Служебники  Требники  Тріоді  Хронографи  Часослови



Дата створення:

  XVI ст.  XVII ст.


Пошуковий запит: (<.>K=«КИЕВСКОЕ$<.>+<.>K=ОБЩЕСТВ$<.>+<.>K=ЕСТЕСТВОИСПЫТАТЕЛЕЙ»$<.>+<.>K=ВІДДІЛ$<.>+<.>K=БІБЛІОТЕЧНИХ$<.>+<.>K=ЗІБРАНЬ$<.>+<.>K=ІСТОРИЧНИХ$<.>+<.>K=КОЛЕКЦІЙ$<.>+<.>K=НБУВ$<.>+<.>K=THE$<.>+<.>K=KYIV$<.>+<.>K=SOCIETY$<.>+<.>K=NATURAL$<.>+<.>K=SCIENTISTS$<.>+<.>K=LIBRARY$<.>+<.>K=THE$<.>+<.>K=DEPARTMENT$<.>+<.>K=LIBRARIAN$<.>+<.>K=GATHERINGS$<.>+<.>K=AND$<.>+<.>K=HISTORICAL$<.>+<.>K=COLLECTIONS$<.>+<.>K=VNLU$<.>+<.>K=«КИЕВСКОЕ$<.>+<.>K=ОБЩЕСТВ$<.>+<.>K=ЕСТЕСТВОИСПЫТАТЕЛЕЙ»$<.>+<.>K=БИБЛИОТЕК$<.>+<.>K=ОТДЕЛ$<.>+<.>K=БИБЛИОТЕЧН$<.>+<.>K=СОБРАНИ$<.>+<.>K=ИСТОРИЧЕСК$<.>+<.>K=КОЛЛЕКЦИ$<.>+<.>K=НБУВ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6
1.

Мінея святкова на вересень-лютий : ^BШифри^A"Рук. 366"; "№ 22" на форзаці верхньої кришки оправи та на арк. 1 : ^BШтамп^A"Всеукраїнський Історичн. Музей ім. Т. Шевченка". ? – Б.м., Остання чверть XV ст.

Зміст: Арк. 1-352 зв. Служби на вересень - лютий (до 2 лютого - Стрітення Господнього). ?; Арк. 352 зв.-362 зв. Служба на 29 серпня Усікновенню глави Іоана Предтечі.?; Арк. 362 зв.-372. Служба на 6 серпня Преображенню Господньому. Текст служби вставлено в ркп. у ХVІІІ ст., при оправленні.?.



2.

Слова посницькі Ісаака Сирина : ^BШифр^A"Ркп. № 182", арк. 1 : ^BНаклейка^A"Отделъ рукописей Библіотеки Императорскаго Университета Св. Владимира 6 (№ 182)", друкарська, приклеєна на папці, в яку вкадено рукопис, шифри вписано чорним та коричневим чорнилом – Б.м., Початок ХІV ст.

Зміст: Слова 83-87 (древньої редакції слов'янського перекладу), з кінця 83-го Слова (арк. 1) до кінця 87-го Слова.



3.

Апостол : ^BШифри^A"№ 65", олівцем, на вільному аркуші форзаца; "№ 7", олівцем; "о. л. 57", чорним чорнилом, - на арк. 1 – Б.м., 1540-1560.

Зміст: Фрагменти з Апостола, починається з Рим. XV, 9, обривається на заголовку передмови до Єф.



4.

Псалтир тлумачний Афанасія Александрійського : ^BШифри^A"[ІІІ. І.] № 172 Лавр. рукоп."; "№ 35 ІІ л. 114"; "№ 100", який проставлений і на корінці оправи, але з часом він виправлений на "№ 104".? – Б.м., 60-і роки XV ст.

Зміст: Арк. 1-389 зв. Повний цикл псалмів (150) із тлумаченнями, що приписані Афанасію Александрійському. Арк. 285 має стояти перед арк. 278; Арк. 389 зв.-405. Біблійні пісні (8). Дев'ята пісня не написана.?.



5.

Пом'яник Межигорського монастиря : ^BСтарі шифри^A«Муз. Рук. 528» синім олівцем на звороті верхньої кришки оправи та на арк. 1 – Б.м., Б.г.



6.

Євангеліє тетр : ^BСтарі шифри^A"№ 30" олівцем на арк. 1 : ^BПечатки^A"№ 6 Библиотека Кіево-Софійскаго собора" на арк. 1, 258 зв., на арк. 126, 221 печатка без номера – Б.м., 1637 р. .

Зміст: Покажчик читань, передмова та Євангеліє від Матфея; Покажчик глав, передмова та Євангеліє від Марка; Покажчик глав, передмова та Євангеліє від Луки; Покажчик глав, передмова та Євангеліє від Іоанна; Місяцеслов; Покажчики євангельських читань на рік від Пасхи; євангельських читань у Великий піст; Покажчики читань на требах і чинопослідуваннях.



 
Інститут рукопису
Імідж-каталоги

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського