Реєстрація
Користувач
Пароль
 

Каталоги бібліотек установ Національної академії наук України

Бази даних


Інститут електродинаміки - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
 Знайдено в інших БД:Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського (3323)Інститут археології (2)Інститут біохімії імені О. В. Палладіна (14)Інститут гідробіології (14)Інститут географії (130)Інститут економіки та прогнозування (47)Інститут зоології (25)Інститут історії України (36)Інститут клітинної біології та генетичної інженерії (6)Інститут літератури імені Т. Г. Шевченка (1)Інститут математики (4)Інститут проблем кріобіології і кріомедицини (1)Інститут сходознавства імені А. Ю. Кримського (7)Інститут теоретичної фізики імені М. М. Боголюбова (2)Інститут фізіології імені О. О. Богомольця (25)Інститут філософії (4)Інституту соціології (128)
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>K=НАСИЛЬСТВ$<.>+<.>K=СІМ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3
1.

Корчак, Януш (Ґольдшмідт, Генрик ; 1878-1942).
Правила життя : педагогіка для дітей та дорослих / Я. Корчак ; пер. з пол. Ю. Г. Попсуєнка ; худож.-оформ. Н. В. Величко. - Харків : Бібколектор, 2016. - 538 с. ; 20 см. - 2000 пр. экз. - ISBN 978-617-7013-55-5 (в обкл.) : 86.00 грн
Рубрики: Освіта. Педагогічна наука.
Історія освіти та педагогічної думки
Сімейне виховання та освіта
Польська література
Проза
Анотація: Януш Корчак (справжнє ім'я Генрик Гольдшмідт (1879-1942)) - є автором праць з теорії і практики виховання, громадським діячем, зачинателем діяльності на захист прав дитини і повної рівноправності дітей, засновником і керівником знаменитого «Будинку Сиріт». Під час Великої Вітчизняної війни загинув у газовій камері разом зі своїми вихованцями в таборі Треблінка. Книгу «Правила життя : Педагогіка для дітей та дорослих» слід прочитати всім - і тим, що вже є батьками, і тим хто тільки планує ними стати, людям, які дуже люблять своїх дітей. Адже взаємини між дорослими і дітьми дуже складні, і вони не завжди розуміють одне одного. Щоб полюбити дитину, треба її прийняти. Щоб прийняти, слід зрозуміти. А щоб зрозуміти потрібно її знати.

---------------------
      Зміст


Як любити дітей;
Право дітей на повагу;
Коли я знову стану маленьким;
Літо в селі;
Слава;
Правила життя: педагіка для дітей та дорослих
.


Файл:  обкладинка - 0

Дод. точки доступу:
Попсуєнко, Ю. Г. (пер.)
2.

Скляренко, Валентина Марківна.
Література України : для дітей середнього шкільного віку : [довідник] / В. М. Скляренко. - Харків : Бібколектор, 2015. - 320 с. : іл. - ISBN 978-617-7013-32-6 : 87.00 р.
Рубрики: Літературознавство--Література українська--Довідкові видання
Анотація: Ця книга стане в нагоді учням середньої школи та взагалі тим, хто цікавиться літературою нашої держави. Бо творчі здобутки українських майстрів слова — як минулого, так і сучасності — заслуговують на більше, ніж відсторонена повага та швидке перегортання сторінок підручників. Спробуйте знайти вільну хвилину, узяти до рук «Енеїду» Котляревського чи «Кайдашеву сім'ю» Нечуя-Левицького і перечитати їх. І тоді стане зрозумілим, чому твори багатьох українських авторів у світі вважаються справжніми перлинами літературного мистецтва...
Це видання розповідає не тільки про творчість україномовних письменників нашої Батьківщини та української діаспори, а й російськомовних авторів, життя й творчість яких пов’язана з Україною, зокрема Шолом-Алейхема, М. Булгакова, Б. Чичибабіна та інших. Особлива увага була приділена давньому періоду мистецтва слова, оскільки саме він не дуже широко освітлюється в підручниках. Ви знаєте, чому гітлерівці влаштували справжнє полювання на «Велесову книгу»? А те, що історія «Слова о полку Ігоревім», можна сказати, — справжній детектив? Чому «Історія Русів» мала такий величезний вплив на розвиток самосвідомості наших пращурів? Отже, знайомтеся з українською літературою від її витоків.

Дод. точки доступу:
Батій, Яна Олександрівна
3.

Ліфтон, Роберт Джей.
Технологія “промивки мізків”: психологія тоталітаризму : [пер. з англ.] / Р. Д. Ліфтон. - Харків : Віват, 2016. - 414 с. - ISBN 978-617-7269-94-5 : 110.94 р.
Рубрики: Соціологія--Тоталітаризм
Політика внутрішня--Внутрішнє положення
Психологія соціальна
Анотація: Поки ми спимо, їмо і ходимо на роботу, нами керують. Ми рідко замислюємося про те, що наші думки – це не внутрішні імпульси, а результат застосування тоталітарної технології «промивки мозку». Де вперше почали застосовувати блюзнірську технологію «виправлення мислення», жертвами якої сьогодні стала більшість світового населення? І чи не час нам приєднатися до мислячої меншості і за звичними діями політиків побачити нарешті методи і способи зомбування мас, щоб захиститися від них? Ця книга, побудована на ретельному аналізі доль тих, хто постраждав від тоталітарної влади, допоможе вам легко впоратися з цим завданням. Дізнайтеся, як майстерно правлячий клас перетворює дорослих людей на слухняних маріонеток і якими є ознаки психологічного тероризму. Захистіть свою свідомість від психологічного насильства і вторгнення досвідчених політтехнологів прямо зараз, якщо хочете жити у дійсно вільній країні!
 
Інститут електродинаміки

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського