Реєстрація
Користувач
Пароль
 

Каталоги бібліотек установ Національної академії наук України

Бази даних


Інститут електродинаміки - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
 Знайдено в інших БД:Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського (1270)Інститут археології (3)Інститут біоорганічної хімії та нафтохімії (1)Інститут біохімії імені О. В. Палладіна (17)Інститут ботаніки
імені М. Г. Холодного (1)
Інститут гідробіології (20)Інститут географії (2)Інститут економіки та прогнозування (45)Інститут зоології (66)Інститут історії України (33)Інститут клітинної біології та генетичної інженерії (1)Інститут літератури імені Т. Г. Шевченка (71)Інститут математики (6)Інститут проблем кріобіології і кріомедицини (1)Інститут проблем міцності
імені Г. С. Писаренка (8)
Інститут сходознавства імені А. Ю. Кримського (11)Інститут теоретичної фізики імені М. М. Боголюбова (7)Інститут фізіології імені О. О. Богомольця (18)Інститут філософії (20)Інституту соціології (64)
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>K=СМЕРТ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5
1.

Грушевский, М. С.
Нарис історії Київської землі від смерті Ярослава до кінця ХУІ сторіччя / М. С. Грушевский. - К. : Наук. думка, 1991. - 541 с. - АН УРСР. Ін-т археології. - Б. ц.
Рубрики: Історія України--історія Київської землі
2.

Кузнецов, Б. Г.
Эйнштейн. Жизнь, смерть, бессмертие / Б. Г. Кузнецов. - 5-е изд., испр. и доп. - М. : Наука, 1979. - 680 с. : ил. - Б. ц.
Рубрики: Биографии учёных--Эйнштейн.Жизнь, смерть, бессмертие
Физика
3.

Симоненко, Рем Георгійович.
Тарас Шевченко та його доба : документально-хрестоматійне висвітлення життя й діяльності видатного сина України та найближчих у часі спадкоємців і продовжувачів його справи І. Я. Франка, Лесі Українки, М. П. Драгоманова: у 3 т. Т. 3 / Р. Г. Симоненко, В. А. Берестенко. - Х. : Фоліо, 2013. - 528 с. : 16 л. фот. - ISBN 978-966-03-6580-3 : 88.75 грн.
Рубрики: Літературознавство--Шевченко Т. Г.--Україна
Література українська--Шевченко Т. Г.
Історія України
Анотація: До 3 тому увійшли матеріали, що стосуються останнього періоду життя і творчості Т. Г. Шевченка – від повернення із заслання і до самої його смерті у 1861 році. Також у цьому томі висвітлюються історичні погляди поета та його вплив на розвиток української та світової літератури і на творчість таких видатних митців, як Леся Українка, Іван Франко, Михайло Драгоманов, що стали спадкоємцями традицій Кобзаря.

Дод. точки доступу:
Берестенко, Віктор Анатолійович; Шевченко, Тарас Григорович (про нього)
4.

Шкловский, И. С.
Звёзды: Их рождение, жизнь и смерть / И. С. Шкловский. - 3-е изд., испр. и доп. - Москва : Наука, 1984. - 384 с. : ил. - Б. ц.
Рубрики: Наука о Земле--Звезды: их рождение, жизнь и смерть
5.

Довженко, Олександр Петрович (1894—1956).
Щоденникові записи : издания для досуга / О. П. Довженко. - Харків : Фоліо, 2015. - 720 с. - ISBN 978-966-03-7238-2 : 108.90 р.
Рубрики: Мистецтво--Кіно--Мемуари--Україна
Література художня українська--Проза
Анотація: Ця книга – найбільш повна публікація щоденникових записів Олександра Петровича Довженка (1894-1956) за період з 1939-го по 1956 р., де він фіксує основні події свого особистого і творчого життя, починаючи з виходу на екрани фільму «Щорс» (1939) і до завершення роботи над сценарієм «Поема про море» (1956). Докладно описані історичні події, свідком яких був О. П. Довженко: приєднання Західної України до СРСР, події Другої світової війни, відступ армії та окупація України німецькими військами, визволення України (Харкова, Києва), післявоєнні роки, смерть Сталіна і зміни в житті країни, що потім відбулися. Автор також розповідає про зустрічі зі своїми сучасниками, у тому числі державними діячами й митцями Радянського Союзу і України, розмірковує про минуле і майбутнє. Саме сторінкам щоденника О. П. Довженко довіряв свої найпотаємніші творчі плани, розробки сценаріїв «Україна в огні», «Мічурін», оповідання і незавершений роман «Золоті ворота».
Текст записів переданий в авторському викладі російською та українською мовами, максимально дбайливо збережені особливості індивідуальної мови автора, складено іменний покажчик.
Видання призначено не тільки для мистецтвознавців, але й всіх, хто цінує і цікавиться творчістю видатного українського кінорежисера і письменника Олександра Петровича Довженка.
 
Інститут електродинаміки

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського