Реєстрація
Користувач
Пароль
 

Каталоги бібліотек установ Національної академії наук України

Бази даних


Інститут електродинаміки - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
 Знайдено в інших БД:Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського (909)Інститут археології (25)Інститут біоорганічної хімії та нафтохімії (2)Інститут біохімії імені О. В. Палладіна (17)Інститут ботаніки
імені М. Г. Холодного (1)
Інститут гідробіології (25)Інститут географії (45)Інститут економіки та прогнозування (22)Інститут зоології (27)Інститут історії України (280)Інститут літератури імені Т. Г. Шевченка (35)Інститут математики (2)Інститут сходознавства імені А. Ю. Кримського (2)Інститут теоретичної фізики імені М. М. Боголюбова (11)Інститут технічної теплофізики (1)Інститут фізіології імені О. О. Богомольця (2)Інститут філософії (1)Інституту соціології (11)
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>K=ВУЛИЦІ$<.>+<.>K=КИЄВА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3
1.

Берлинський, М. Ф.
Історія міста Києва / АН УРСР. Ін-т археології. - К. : Наук. думка, 1990. - 320 с. - Б. ц.
Рубрики: Історія України--Історія міста Києва
2.

Довженко, Олександр Петрович (1894—1956).
Щоденникові записи : издания для досуга / О. П. Довженко. - Харків : Фоліо, 2015. - 720 с. - ISBN 978-966-03-7238-2 : 108.90 р.
Рубрики: Мистецтво--Кіно--Мемуари--Україна
Література художня українська--Проза
Анотація: Ця книга – найбільш повна публікація щоденникових записів Олександра Петровича Довженка (1894-1956) за період з 1939-го по 1956 р., де він фіксує основні події свого особистого і творчого життя, починаючи з виходу на екрани фільму «Щорс» (1939) і до завершення роботи над сценарієм «Поема про море» (1956). Докладно описані історичні події, свідком яких був О. П. Довженко: приєднання Західної України до СРСР, події Другої світової війни, відступ армії та окупація України німецькими військами, визволення України (Харкова, Києва), післявоєнні роки, смерть Сталіна і зміни в житті країни, що потім відбулися. Автор також розповідає про зустрічі зі своїми сучасниками, у тому числі державними діячами й митцями Радянського Союзу і України, розмірковує про минуле і майбутнє. Саме сторінкам щоденника О. П. Довженко довіряв свої найпотаємніші творчі плани, розробки сценаріїв «Україна в огні», «Мічурін», оповідання і незавершений роман «Золоті ворота».
Текст записів переданий в авторському викладі російською та українською мовами, максимально дбайливо збережені особливості індивідуальної мови автора, складено іменний покажчик.
Видання призначено не тільки для мистецтвознавців, але й всіх, хто цінує і цікавиться творчістю видатного українського кінорежисера і письменника Олександра Петровича Довженка.
3.

Гирич, Ігор Борисович.
Історичний путівник по Києву. Український Київ XIX - поч. XX ст. : культурологічний есей / І. Б. Гирич. - Київ : Українські пропілеї, 2016. - 710 с. - (In corpore). - Загол. обкл. : Історичний путівник по Києву. - ISBN 978-966-7015-98-5 : 224.00 р.
Рубрики: Історія України--Київ м.
Київ м.
Кл.слова: вулиці Києва -- церкви Києва, -- монастирі Києва -- Києво-Печерська лавра -- Звіринецькі печери -- Пуща-Водиця -- Вітряні гори -- Китаївська пустинь -- Феофанія
Анотація: Книга присвячена історичним місцям Києва, його відомим і маловідомим локаціям, видатним людям, що жили і творили в його межах. Стиль автора, легкий та інформативний, дозволяє відкрити захопливу історію столиці для читачів різного ступеню підготовленості.
 
Інститут електродинаміки

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського