Реєстрація
Користувач
Пароль
 

Каталоги бібліотек установ Національної академії наук України

Бази даних


Інститут зоології - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
 Знайдено в інших БД:Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського (12296)Інститут археології (2)Інститут біоорганічної хімії та нафтохімії (4)Інститут біохімії імені О. В. Палладіна (126)Інститут гідробіології (1)Інститут географії (2)Інститут економіки та прогнозування (14)Інститут електродинаміки (4)Інститут історії України (2)Інститут клітинної біології та генетичної інженерії (42)Інститут проблем кріобіології і кріомедицини (5)Інститут сходознавства імені А. Ю. Кримського (1)Інститут фізики напівпровідників (2)Інститут фізіології імені О. О. Богомольця (95)Інституту соціології (26)
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>K=ПУХЛИН$<.>+<.>K=ДІТЕЙ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5
1.

Дробот, Л. Б.
Особливості організації і функціонування сигнальних мереж в нормальних та пухлинних клітинах : автореф.дис. ...докт.біол.наук / Л.Б. Дробот. - Львів, 2005. - 44 с.

Кл.слова: АВТОРЕФ
2.


Родинне вогнище Зерових / ред. В. Шевчук ; ст. євгена сверстюка Є. Сверстюк. - Київ : Видавництво "Гелікон", 2004. - 432 с. - (Українська модерна література : заснована 1996 року). - ISBN 966-7916-09-Х : 035.00 р.

Кл.слова: Зерови
Анотація: "Родинне вогнище Зерових"-книжка пам"яті, спроба згадати, осмислити час і духовні скарби однієї виняткової родини, що вона полишила на культурно-науковому полі України. Спогади про батьків і дітей, доповнені літературознавчими статтями та есеями про трьох братів, яким судилося увійти до мистецько-наукового та громадського пантеону. Трагедія родини Зерових-це трагедія української інтелігенції в першій половині ХХ ст., що віднайшло образне втілення в понятті "Розстріляне відродження"

Дод. точки доступу:
Шевчук, Валерій (Ред. рада: Валерій Шевчук та ін.) (ред.); Сверстюк, Є. ( ст. євгена сверстюка.)
3.


Екологія і освіта : проблеми теорії і практики: тези доповідей і повідомлень учасників Міжнародної науково-практичної конференції 20-21 квітня 1994 р. Секція 3. Проблеми екологічної освіти дітей і учнівської молоді. - Умань : Мін. освіти України, 1994. - 110 с. - Б. ц.
4.

Бейер, Микола.
Шануймо і бережімо свій рідний край = Mykola Beyer. Lets Respect and Protect our Native Land : репринтне видання з доданою біографією / Полтавський Природничий Музей. - Полтава : Електрична друкарня Я. Е. Брауде, 1919 ; Чернівці : Друк Арт, 2019 (репринт). - 43 с. - (Серія видань по охороні природи ; книжка 1.). - ISBN 978-617-7465-91-0 : Б. ц.

Анотація: Книжка "Шануймо і бережімо свій рідний край" 1919 року відкрила природоохоронну серію видань Полтавського праєзнавчого музею, зроивши його щонайменше на наступне десятиліття єдиною науковою установою в Україні, що видавала книжки про охорону природи. У книжці йдеться про масштаби знищення тварин у світі, в Україні та на Полтавщині зокрема. Наголошується на тому, що інші країни вже почали створення національних парків (багато прикладів узято з досвіду Фінляндії), натомість Україна не має що протиставити цьому. Саме ця книжка, перша у світі, порушила питання про руйнівний вплив сільського господарства на довкілля, і зокрема - на глобальні зміни клімату. Простою мовою автор доносить до читача (від дітей і до дорослих свідомих читачів), чому втрата рідної природи є неприпустимим лихом для кожного з нас. У роки СРСР книжка була заборонена. В наш час збережено менше 5 оригінальних примірників

Дод. точки доступу:
Василюк, О.В. (ред.); Звенигородська, Л.В. (ed., ред.); Василюк , О.В. (Біографія М.М. Беєра) (авт. предисл.); Нестеренко, В.А. (Біографія М.М. Беєра) (авт. предисл.); Баєр, М.М.; Бейєр, М.М.; Байєр, М.М.; Байнер, М.М.
5.

Яришева, Н. Ф.
Методика ознайомлення дітей з природою / Н. Ф. Яришева. - Київ : Вища школа , 1993. - 255 с. - Б. ц.
 
Інститут зології

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського