Реєстрація
Користувач
Пароль
 

Каталоги бібліотек установ Національної академії наук України

Бази даних


Інститут зоології - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
 Знайдено в інших БД:Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського (32)Інститут сходознавства імені А. Ю. Кримського (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>K=ВИДР$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4
1.

Корнєєв , Олександр Порфирійович.
Видра на Україні, її екологія та шляхи раціонального використання / О. П. Корнєєв . - Київ : [б. и.], 1959. - с. 9-58 : рис. - (Окрем. відб. з трудів зоол. музею Київського держ. ун-ту ім. Т. Г. Шевченка ; том 18, Вип. 1, № 6). - Б. ц.
2.


Охороняймо пам’ятки природи : матеріали до охорони природи Середньої Наддніпрянщини / Дніпропетровська крайова інспектура охорони пам’яток природи. - Дніпропетровськ : [б. и.], 1930. - 66 с. : іл., 2 карти. - Б. ц.

Анотація: Автор збірки, зоолог М.П. Акімов включив до неї розділ «Головні пам’ятки природи Середньої Наддніпрянщини», що подає описи 15 найцінніших природних територій в межах повноважень Інспектури за словами М. Акімова – «взятих під охорону Інспектури» та «проектованих для створення заповідників». Всі описані ділянки заплановано до оголошення заповідниками, проте автор додатково наводить перелік з шести цілин, які потребують додаткового вивчення та заповідання. Один з об’єктів, описаних у збірці - острів Фурсин затоплений в 1960-х водами Дніпродзержинського водосховища, плавні Великого Козачого Лугу - зникли при заповненні Каховського водосховища. Не збереглася у первісному вигляді і згадана толока Любомирівського племгоспу. Решта об’єктів сьогодні є заповідними. Також М. Акімов навів 18 видів тварин, що пропонуються також до оголошення в статусі «пам’ятка природи». Серед них хохітва, журавель сірий, орел-сіруватень, дрофа борсук, видра та ін. Зазначається, що бажано не полювати на ці види до вирішення питання про їх включення в список пам’яток. В додатку містяться мапа головних пам’яток природи Середньої Надніпрянщини та «Мапа розповсюдження тварин, що рідко трапляються в межах Інспектури». Звернення до читачів від Дніпропетровського Окружного Науково-Краєзнавчого Товариства ДНКТ та документація ДНКТ, дотична до охорони природи; а також підготовлені Є. Лавренком анкети збирання відомостей про цілини, ліси, болота і торфовища, озера, ботанічні сади, дендрологічно-декоративні та історичні парки, окремі старі, знамениті або рідкісні дерева.
3.

Пилипчук, Олег Ярославович.
Ці загадкові куниці / О. Я. Пилипчук. - Київ : Урожай, 1989. - 176 с. : мал. - Л-ра: с. 171-172. - ISBN 5-337-00363-1 : Б. ц.
Рубрики: Куницеві--Популярні видання
Кл.слова: родина куницевих -- семейство куньих -- поведінка куниць -- поведение куниц -- хутрові звірі -- пушные звери -- річкова видра -- речная выдра -- колонок -- тхори -- хорьки -- горностай -- калан -- ласка -- борсук -- барсук -- росомаха -- соболь
Анотація: Автор знайомить широке коло читачів з різними сторонами життя куницевих.
4.

Ендрюс, Джон.
Сільське господарство та охорона природи : посібник із практичного управління, відновлення та створення природних біотопів на сільгоспугіддях / Д. Ендрюс, М. Рібейн ; пер. з англ. З. Лук'янчук ; за заг. ред.: О. В. Дудкін, О. М. Осадча. - Київ : [б. и.], 2006. - 288 с. : іл. - (Природоохоронне управління). - ISBN 966-95145-6-8 : Б. ц.
Рубрики: Охорона природи--Підручники, посібники
Кл.слова: рілля -- рільництво -- пестициди -- польові межі -- захисні смуги -- пари та перелоги -- джмелі -- корисні комахи -- куріпка сіра -- лежень -- вівсянка городня -- гніздування куликів та луки -- пасовища та сіножаті -- низинні пустища -- рослинний склад -- випас худоби -- плазуни пустищ -- пагорби і малопродуктивні пасовища -- орляк -- ліси -- дятли -- птахи дібров -- живоплоти -- поодинокі дерева та кущі -- чагарники -- водойми -- водно-болотні угіддя -- дренажні канави і канали -- річки та струмки -- іригаційні водойми -- вологі луки -- очеретяні зарості, болота та марші -- видра -- бабки -- земноводні -- сільськогосподарські будівлі та кам'яні мури

Дод. точки доступу:
Рібейн, Майкл; Лук'янчук, Зоряна (пер. з англ.); Дудкін, О. В. (за заг. ред.); Осадча, О. М. (за заг. ред.)
 
Інститут зології

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського