Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (2)
Пошуковий запит: (<.>AT=Савчук Рання післяопераційна реабілітація хворих$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Савчук О.І. 
Рання післяопераційна реабілітація хворих на хронічні риносинуїти : автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.19 / О.І. Савчук ; Держ. установа "Ін-т отоларингології ім. О.С.Коломійченка" АМН України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Наведено етіопатогенетичну та морфофункціональну характеристику реактивного симптомокомплексу, що виникає у слизовій оболонці носа та синусів у ранньому післяопераційному періоді. Обгрунтовано необхідність активної ранньої післяопераційної реабілітації хворих на хронічні риносинуїти. Експериментально та клінічно підтверджено можливість і доцільність включення до комплексного лікування хворих комбінації інтраназального аерозолю (складові: неоміцин, поліміксин B, дексаметазон, фенілефрин) і рослинного секретомоторика (ліофілізованого екстракту цикламену європейського), що призначаються у ранньому післяопераційному періоді. Установлено, що інтраназальний аерозоль (складові: неоміцин, поліміксин B, дексаметазон, фенілефрин) сприяє регенерації миготливого епітелію. З урахуванням патоморфологічних особливостей перебігу раннього післяопераційного періоду з урахуванням результатів експериментальних досліджень розроблено метод комплексної ранньої післяопераційної реабілітації хворих на хронічні гаймороетмоїдити. На підставі результатів комплексного обстеження та лікування 110-ти хворих установлено, що застосування комбінації аерозольної суміші з неоміцином, поліміксином B, дексаметазоном і фенілефрином і рослинного секретомоторика (ліофілізованого екстракту цикламену) є клінічно ефективним, що підтверджується прискоренням нормалізації показників суб'єктивної симптоматики, ендокринної картини й основних фізіологічних функцій слизової оболонки носа приносових пазух. Методика є безпечною та добре переноситься пацієнтами.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Р685.264 +
Шифр НБУВ: РА361038


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського