Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (1)
Пошуковий запит: (<.>AT=Ставничий Морфофункціональний стан тканин сечоводу$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Ставничий О.С. 
Морфофункціональний стан тканин сечоводу при зшиванні його різними хірургічними нитками в експерименті : автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.01 / О.С. Ставничий ; Крим. держ. мед. ун-т ім. С.І.Георгієвського. — Сімф., 2007. — 19 с. — укp.

Здійснено теоретичне узагальнення та морфологічне обгрунтування використання нових хірургічних шовних матеріалів для ушивання органів сечовивідної системи, що забезпечує прискорення репаративної регенерації структурних елементів стінки органу, мінімізацію запальної реакції тканин і запобігає розвитку надлишкового рубця. Проведено порівняльне оцінювання впливу на тканини сечоводу стандартного біофілу та синтетичної розсмоктувальної нитки вікрил. За результатами дослідження встановлено, що морфологічні зміни у процесі репаративної регенерації тканин сечоводу значною мірою відрізняються у разі використання для зшивання різних шовних матеріалів і залежать від їх природи та складу. Стимуляція процесів загоєння зшитих тканин сечоводу та репаративної регенерації в них, інгібіції рубця, практично повне відновлення зшитих м'язових шарів сечоводу за умов використання хірургічних ниток, модифікованих етонієм, є основним підгрунтям для застосування цих шовних матеріалів у клінічній урології на тлі взаємодії хірургічної нитки та сечі. Застосування хірургічних ниток, модифікованих етонієм, позитивно впливає на відновлення морфофункціональної цілісності стінки сечоводу за рахунок запобігання зниження кількості міоцитів у ранньому післяопераційному періоді та активізації процесу відновлення м'язових шарів сечоводу. Досліджена стимуляція активності фібробластів зумовлює покращання оксигенації рубця та сприяє прискоренню дозрівання сполучної тканини. Активне судиноутворення у молодій сполучній тканині у разі використання модифікованого етонієм біофілу спричиняє мінімально виражені розлади мікроциркуляції та явища набряку.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Р694.55 +
Шифр НБУВ: РА353626


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського