РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (5)Журнали та продовжувані видання (3)Наукова періодика України (48)Авторитетний файл імен осіб (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Мінухін В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 16
Представлено документи з 1 до 16
1.

Циганенко А. Я. Порівняльне вивчення антибактеріальної активності фторхінолонів для перорального застосування - Таваніку, Левофлоксацину-Здоров'я, Ципринолу і Спарфлоксацину-Здоров'я. — 2005 // Клинич. антибиотикотерапия.
2.

Мінухін В. В. Біохімічне обгрунтування застосування магнітних мазей у лікуванні опікових інфекцій, ускладнених синьогнійною паличкою. — 2008 // Запорож. мед. журн.
3.

Штанюк Є. А. Етіологія гнійно-запальних захворювань, спричинених умовно-патогенними мікроорганізмами в неінфекційній лікарні // Експерим. і клініч. медицина. - 2011. - № 4.
4.

Мінухін В. В. Вивчення протимікробної активності ефірної олії мануки та її комбінацій з антибіотиками по відношенню до збудників опікової інфекції в дослідах in vitro // Експерим. і клініч. медицина. - 2013. - № 3.
5.

Мінухін В. В. Морфологічні особливості експериментального перитоніту при застосуванні гатифлоксацину в режимі монотерапії та в комбінації з коліпротейним бактеріофагом // Експерим. і клініч. медицина. - 2013. - № 2.
6.
Мікробіоценоз носоглотки при гострих інфекціях верхніх дихальних шляхів і оцінка протимікробної активності антибіотиків, антисептиків та ефірної олії чайного дерева // Експерим. і клініч. медицина. - 2015. - № 1.
7.
Сучасні проблеми та перспективи профілактики і лікування інфекційних ранових ускладнень (огляд літератури) // Експерим. і клініч. медицина. - 2015. - № 1.
8.

Мінухін В. В. Етіологічна структура інфекційних захворювань ЛОР-органів // Журн. клініч. та експерим. мед. дослідж.. - 2016. - 4, № 3.
9.
Етіологія гнійно-запальних захворювань у дітей з бронхолегеневою патологією // Експерим. і клініч. медицина. - 2016. - № 4.
10.

Чернякова Г. М. Обгрунтування антимікробної ефективності аплікаційних біонанокомпозитів для лікування опікової інфекції, спричиненої S. aureus та P. aeruginosa // Клініч. хірургія. - 2017. - № 12.
11.

Мінухіна Д. В. Прогностичне значення маркерів ендотеліальної дисфункції в діагностиці ступеня атеросклеротичного ураження коронарних судин у хворих із гострим інфарктом міокарда з коронарним стентуванням // Клініч. хірургія. - 2018. - 85, № 9.
12.

Мінухіна Д. В. Зміни в системі асиметричний диметиларгінін - NO-синтаза у хворих на гострий інфаркт міокарда та цукровий діабет 2 типу // Запорож. мед. журн.. - 2018. - 20, № 6.
13.

Ісаєнко О. Ю. Комбінований вплив метаболітного комплексу Lactobacillus rhamnosus GG і Saccharomyces boulardii та амікацину на інфіковані рани в моделях in vivo // Запорож. мед. журн. - 2020. - 22, № 6.
14.

Ісаєнко О. Ю. Вплив біологічно активних комплексів Lactobacillus rhamnosus GG та Saccharomyces boulardii після зберігання за низьких температур на здатність коринебактерій до утворення біоплівок // Проблеми кріобіології і кріомедицини. - 2021. - 31, № 2.
15.

Мінухін В. В. Мікробіом кишечника як таргетний орган під час діагностики та лікування нервово-психічних розладів і захворювань (огляд літератури) // Запоріз. мед. журн. - 2022. - 24, № 1.
16.

Можаєв І. В. Вплив екстракту горіха волоського вуглекислотного на адгезивну активність збудників ранової інфекції // Запоріз. мед. журн. - 2023. - 25, № 2.
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського