РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (25)Автореферати дисертацій (3)
Пошуковий запит: (<.>U=Р411.033<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 81
Представлено документи з 1 до 20
...
1.

Стрельченя Т. М. Деякі показники місцевої неспецифічної резистентності тканин пародонту у жінок, які страждають на залізодефіцитну анемію. — 1999 // Вісн. стоматології.
2.

Гуніна Л. М. Біохімічні та функціональні особливості мембран еритроцитів при анемії у спортсменів. — 2007 // Фізіол. журн.
3.

Петров А. В. Анемия и системная красная волчанка: история одного непростого диагноза. — 2008 // Укр. ревматол. журн.
4.

Чуманский Л. И. Гипохромная анемия как фактор риска повторного инфаркта миокарда в процессе реабилитации в кардиологическом санатории. — 2009 // Вестн. физиотерапии и курортологии.
5.

Півторак К. В. Анемія у хворих на запальні захворювання кишечника: зв'язок з важкістю захворювання, диференційна діагностика та лікування : автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.36. — К., 2009
6.

Ткач С. М. Діабетична автономна нейропатія і анемія. — 2010 // Ендокринологія.
7.

Видиборець С. В. Мегалобластні анемії : монографія. — Вінниця; Бориспіль: Меркьюрі-Поділля, 2012
8.

Видиборець С. В. Особливості перебігу та лікування анемії, що зумовлена комбінацією дефіциту заліза і вітаміну <$Eroman bold B sub 12> : монографія. — К., 2011
9.

Зенін В. В. Прогностичне значення параметрів метаболізму ліпідів та показників функції нирок у хворих з хронічною серцевою недостатністю та анемічним синдромом : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.02. — Л., 2011
10.

Орлов В. М. Прогностичне значення цитокінів у розвитку анемії при множинній мієломі : автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.31. — К., 2009
11.

Шейко С. О. Порушення ендотеліальної функції у хворих похилого віку з хронічною серцевою недостатністю та проявами анемічного синдрому в залежності від стадії ХСН та фракції викиду лівого шлуночка. — 2010 // Мед. перспективи.
12.

Шейко С. О. Структурно-функціональний стан лівого передсердя у хворих похилого віку з хронічною серцевою недостатністю та проявами анемічного синдрому на етапах формування діастолічної дисфункції лівого шлуночка. — 2011 // Запорож. мед. журн.
13.

Кузнецов Э. С. Уровень тропонина крови - как маркер поражения сердца при анемическом синдроме. — 2009 // Тавр. мед.-биол. вестн.
14.

Гойдик В. С. Значення анемії для загального стану ВІЛ-позитивного хворого. — 2011 // Туберкульоз, легеневі хвороби, ВІЛ-інфекція.
15.

Бойко Т. Й. Аналіз показників мікробіоценозу вмісту товстої кишки у хворих на хронічні запальні захворювання кишечнику та анемію. — 2012 // Сучас. гастроентерологія.
16.

Ватутин Н. Т. Распространенность анемии среди пациентов с ревматоидным артритом. — 2012 // Укр. ревматол. журн.
17.

Майкова Т. В. Особливості вегетативної регуляції у хворих на хронічні запальні захворювання кишечника з анемічним синдромом // Гастроентерологія : зб. наук. пр. - 2013. - Вип. 1.
18.

Бойко Т. Й. Анемія у хворих на хронічні запальні захворювання кишечнику з позицій гематологічного стрес-синдрому // Сучас. гастроентерологія. - 2013. - № 3.
19.

Кравчун П. Г. Распространенность анемии у госпитализированных больных с хронической сердечной недостаточностью // Експерим. і клініч. медицина. - 2008. - № 2.
20.

Мосієнко Г. П. Клініко-етіологічні аспекти виникнення анемії у військовослужбовців // Сімейна медицина. - 2013. - № 5.
...
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського