РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (78)Автореферати дисертацій (12)
Пошуковий запит: (<.>U=Р712.5-37$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 121
Представлено документи з 1 до 20
...
1.

Квашенко В. П. Влияние различных форм чисто прогестагенных контрацептивов на менструальную функцию и состояние эндометрия. — 1999 // Вісн. пробл. біології і медицини.
2.

Безверха Т. П. Вплив низьких доз радіації на розвиток та становлення репродуктивної функції у жінок. — 2000 // Ендокринологія.
3.

Дука Ю. М. Інсулінорезистентність у жінок із гіперандрогенією: критерії діагностики та методи корекції. — 2004 // Мед. перспективи.
4.

Татарчук Т. Ф. . — К.: Заповіт, 2003
5.

Хомінська З. Б. Секс-стероїдзв'язуючий глобулін у жінок фертильного віку після тиреоїдектомії з приводу раку щитоподібної залози. — 2007 // Ендокринологія.
6.

Дубоссарская З. М. Теория и практика гинекологической эндокринологии. — Д.: Лира ЛТД, 2005
7.

Матыцина Л. А. Гиперандрогении у девушек: клинические проявления и коррекция. — 2005 // Здоровье женщины.
8.

Захаренко Н. Ф. Гормональные контрацептивы в лечении аденомиоза у женщин с избыточной массой тела и проявлениями гиперандрогении. — 2006 // Здоровье женщины.
9.

Куріліна Т. В. Інтенсивність окисної модифікації білків у доношених новонароджених при звичному ендокринному невиношуванні вагітності у матерів. — 2006 // Педіатрія, акушерство та гінекологія.
10.

Тітенко Т. М. Особливості гіпофізарно-яєчникової системи при дифузних формах ендемічного зобу. — 2006 // Педіатрія, акушерство та гінекологія.
11.

Трохимович О. В. Особливості мікробіоценозу різних біотопів у дівчат-підлітків та молодих жінок з гіперандрогенією на тлі запальних захворювань геніталіїв. — 2006 // Здоровье женщины.
12.

Большова О. В. Особливості перебігу пубертатного періоду у хворих з соматотропною недостатністю. Методи медикаментозної корекції статевого дозрівання. — 2005 // Педіатрія, акушерство та гінекологія.
13.

Горпинченко І. І. Оцінка стану сексуального здоров'я жінок. — 2005 // Педіатрія, акушерство та гінекологія.
14.

Венцківський Б. М. Профілактика та корекція проявів постоваріоектомічного синдрому у жінок з патологією щитоподібної залози. — 2006 // Здоровье женщины.
15.

Подольский В. В. Роль эпифиза в нейроэндокринной регуляции процессов репродукции и адаптации. — 2005 // Здоровье женщины.
16.

Иванов И. И. Санаторно-курортные факторы в лечении нарушений менструального цикла в пубертатном периоде у девочек с патологией щитовидной железы. — 2006 // Вестн. физиотерапии и курортологии.
17.

Касянчук Н. Ю. Анатомо-функціональні особливості лютеїнової фази менструального циклу у жінок з аутоімунним тиреоїдитом на фоні еутиреозу. — 2008 // Укр. мед. часоп.
18.

Богослав Ю. П. Деякі клініко-гормональні особливості дівчат раннього репродуктивного віку з ожирінням. — 2008 // Педіатрія, акушерство та гінекологія.
19.

Касянчук Н. Ю. Обгрунтування системи передгравідарної підготовки жінок з гіпотирозом на тлі автоімунного тироїдиту. — 2008 // Педіатрія, акушерство та гінекологія.
20.

Татарчук Т. Ф. Оптимизация методов лечения недостаточности лютеиновой фазы у женщин репродуктивного возраста на фоне гиперпролактинемии. — 2008 // Здоровье женщины.
...
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського